Hej! Piszę do Was w nadziei, że pomożecie mi z problemem jaki posiadam. Mam dość mały balkon - około 1 metr na 5. Jest on osłonięty szybami, nie pada tutaj też deszcz. W tym roku chciałabym tam umieścić kilka fajnych roślin. Jest to balkon jasny, ale promienie słoneczne nigdy tu nie docierają, a latem jest tu chłodno. Oprócz tego rośliny pasujące na mój balkon muszą być kolejno odrzucane że względu na toksyczność, bo mam małego kociaka, który wszystko podgryza. Na razie wiem, że na pewno będzie zasadzony owies i aksamitki, ale chciałabym jeszcze coś okazałego i jeszcze coś zielonego, może być bez kwiatów.
Pozdrawiam,
Malwina ☺
Ostatnio zmieniany: 11 Mar 2021 16:01 przez --malwina--.