W nożycach Faworyt EN 710 przerwał się jeden z kabelków tuż przy wejściu do obudowy. Do naprawy trzeba dostać się do złączy tj. do obudowy rękojeści. Po wykręceniu 6 wkrętów obie części obudowy tylko się lekko rozchylają, a to nie pozwala na naprawę podłączenia. Czy ktoś już naprawiał podobną usterkę i wie jak rozdzielić obie połówki rękojeści?