TEMAT: Bób

Sadzenie bobu 08 Cze 2026 09:49 #894478

  • zdravko
  • zdravko's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 440
  • Otrzymane dziękuję: 428
Gość uprawiający bób zawodowo twierdzi, że trzeba przed i w trakcie kwitnienia (2x) pryskać borem .


Zielone okna z estimeble.pl

Sadzenie bobu 10 Cze 2026 15:28 #894595

  • papryczka
  • papryczka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 798
  • Otrzymane dziękuję: 1772
Trzeba zrobić próbę .
Staszek

Sadzenie bobu 12 Cze 2026 08:01 #894684

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 9563
  • Otrzymane dziękuję: 62843
U mnie takich kłopotów na szczęście nie było. Strąki po ostatnich opadach mocno zgrubiały, ale nasionka jeszcze trochę za małe, żeby podjeść.

20260611_131024_Original.jpeg
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Bobej, ewakatarzyna, Babcia Ala

Sadzenie bobu 15 Cze 2026 08:06 #894835

  • Bobej
  • Bobej's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Pozdrawiam cieplutko. Błażej
  • Posty: 2291
  • Otrzymane dziękuję: 7794
Jak dziś starczy czasu, to robię pierwsze podebranie bobu. :)


IMG_20260615_080600.jpg
Pozdrawiam Błażej
Za tę wiadomość podziękował(a): JaNina, ewakatarzyna

Sadzenie bobu 17 Cze 2026 07:10 #894902

  • Bobej
  • Bobej's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Pozdrawiam cieplutko. Błażej
  • Posty: 2291
  • Otrzymane dziękuję: 7794
Dziś wieczorem pierwsze łuskanie bobu. :) Wczoraj miałem za duże obłożenie innymi rzeczami i tylko tyle co w kieszenie napchałem. :happy:


IMG_20260617_070506.jpg
Pozdrawiam Błażej
Za tę wiadomość podziękował(a): JaNina, ewakatarzyna

Sadzenie bobu 17 Cze 2026 11:11 #894909

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 9563
  • Otrzymane dziękuję: 62843
Ja już też jestem po pierwszym zbiorze. Na przekąskę sobie ugotowałam. Ze skórką taki młody najlepszy.

IMG_2483.jpeg


IMG_2485.jpeg
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): Bobej, ewakatarzyna, Babcia Ala

Sadzenie bobu 18 Cze 2026 14:01 #894943

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Online
  • Moderator
  • Posty: 9563
  • Otrzymane dziękuję: 62843
Dzisiejszy zbiór już do zamrażarki. Zbieram dosyć młody bób, żeby można było jeść ze skórką.

IMG_2497.jpeg
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): Bobej, ewakatarzyna
Wygenerowano w 0.833 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum