TEMAT: PAPRYKA SŁODKA - uprawa papryki słodkiej w gruncie i pod folią cz.II

PAPRYKA SŁODKA - uprawa papryki słodkiej w gruncie i pod folią cz.II 21 Maj 2026 16:25 #893910

  • zwykły chłop
  • zwykły chłop's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2014
  • Otrzymane dziękuję: 10777
Janinko ta Princessa to medalistka jest, ciekaw jestem jak Ci się sprawdzi i czy naprawdę jest taka słodka i chrupka.
pozdrawiam Adam

SZACUNEK - to tylko odrobina wyrozumiałości i pamięci o drugiej osobie. To tak niewiele a tak wiele zmienia.
Za tę wiadomość podziękował(a): Nimfa, del, ewakatarzyna, Mejra, lusinda, Sonka


Zielone okna z estimeble.pl

PAPRYKA SŁODKA - uprawa papryki słodkiej w gruncie i pod folią cz.II 21 Maj 2026 22:09 #893922

  • Sonka
  • Sonka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 366
  • Otrzymane dziękuję: 2746
Moje już wszystkie pod daszkiem. Trochę za wcześnie wysiałam bo wszystkie mają już po 5-7owocow.
Pozdrawiam cieplutko.

IMG_20260520_081039.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Marlenka, Miragoral, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, Mejra, lusinda

PAPRYKA SŁODKA - uprawa papryki słodkiej w gruncie i pod folią cz.II 22 Maj 2026 05:35 #893927

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9563
  • Otrzymane dziękuję: 62842
zwykły chłop wrote:
Janinko ta Princessa to medalistka jest, ciekaw jestem jak Ci się sprawdzi i czy naprawdę jest taka słodka i chrupka.

Faktycznie, nawet nie wiedziałam. Nie zawiodłam się jeszcze na papryce, które kupiłam w tureckim sklepie w Berlinie. Wyszłam z założenia, że jeżeli sprowadzają je do swojego sklepu, to musi być dobre.
Z kapii uprawiam tylko tureckie :)
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Marlenka, Nimfa, ewakatarzyna, zwykły chłop, Mejra, Sonka

PAPRYKA SŁODKA - uprawa papryki słodkiej w gruncie i pod folią cz.II 22 Maj 2026 07:47 #893930

  • Marlenka
  • Marlenka's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3486
  • Otrzymane dziękuję: 23195
Paprykę wysadziłam do gruntu w środę 20 maja.


Pozdrawiam Marzena
Ostatnio zmieniany: 22 Maj 2026 07:49 przez Marlenka.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Nimfa, JaNina, ewakatarzyna, zwykły chłop, Mejra, Sonka

PAPRYKA SŁODKA - uprawa papryki słodkiej w gruncie i pod folią cz.II 29 Maj 2026 19:34 #894134

  • Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Posty: 7912
  • Otrzymane dziękuję: 50480
Moja papryka odchorowała ostatnie wiatry ,dodatkowo dostała wzmocnienie saletrą amonową z wapniem bo taką tylko miałem.Kwitnie i owocuje. :bye: :bye: :bravo: :bravo: :coffe: :coffe:
IMG_20260529_115313079_HDR2.jpg

IMG_20260529_115245454_HDR2.jpg
Pozdrawiam Józek!!
Za tę wiadomość podziękował(a): Marlenka, Miragoral, Nimfa, JaNina, del, ewakatarzyna, zwykły chłop, Mejra, lusinda, Sonka

PAPRYKA SŁODKA - uprawa papryki słodkiej w gruncie i pod folią cz.II 30 Maj 2026 07:52 #894145

  • JaNina
  • JaNina's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 9563
  • Otrzymane dziękuję: 62842
Moje papryki wysadzałam 20.05.

IMG_2332.jpeg


Po 10 dniach, widzę pąki kwiatowe :)

IMG_2389.jpeg
Janina
Jestem Ślązaczką i jestem z tego bardzo dumna

Między kuchnią a ogrodem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary, Marlenka, Miragoral, Nimfa, ewakatarzyna, zwykły chłop, Babcia Ala, Mejra, EwG, lusinda

PAPRYKA SŁODKA - uprawa papryki słodkiej w gruncie i pod folią cz.II 15 Cze 2026 19:12 #894860

  • kazko47
  • kazko47's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 951
  • Otrzymane dziękuję: 6882
Nasza papryka 2026.
Posadzone 21 maja, sadzonki nie były jednorodne. Niektóre z nich powinny być przesadzone do większych doniczek, poszły
jednak do gruntu. Tak wyglądają dzisiaj.

20260613_204659.jpg
20260611_122507.jpg
Kazik
Pamiętajcie o ogrodach, przecież stamtąd wyszliście. "Jonasz Kofta"
Za tę wiadomość podziękował(a): pomodoro, Marlenka, Miragoral, ewakatarzyna, Mejra
Wygenerowano w 0.674 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum