Śliczne. Kwitnące frezje(szczególnie białe) to moje ogrodowe marzenie. Cudne są w bukiecie np z trawą niedźwiedzią. Posadziłam z 10 cebulek, ale narazie dwie mają pączki. Czytałam, że mogą nie zakwitnąć w takiej temperaturze. Zobaczymy. To moje 2 podejście do frezji w gruncie.