TEMAT: Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety o pracy w ogrodzie

Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety o pracy w ogrodzie 18 Sie 2017 17:37 #560912

• ulajla
  • ulajla's Avatar
  • Fresh Boarder
Witam serdecznie, jestem studentką Wzornictwa na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie i aktualnie piszę pracę magisterską. Zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie krótkiej internetowej ankiety, skierowana jest do osób posiadających ogrody przydomowe czy też działkowe stąd respondentów szukam na forum o takiej tematyce. Ankietę znajdziecie Państwo pod wklejonym poniżej linkiem (proszę się nie obawiać, to zwyczajna strona do tworzenia darmowych ankiet i zbierania wyników). Z góry pięknie dziękuję za każdą wypełnioną ankietę oraz poświęcony czas :)
www.survio.com/survey/d/C2R3A2P9E3X9F2Z6J

Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety o pracy w ogrodzie 27 Wrz 2017 13:11 #566577

• ulajla
  • ulajla's Avatar
  • Fresh Boarder
Podbijam prośbę z nadzieją, że może jednak wypełni trochę więcej osób niż kilkanaście, ankieta naprawdę jest krótka :sad2:

Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety o pracy w ogrodzie 27 Wrz 2017 13:47 #566580

• Michał
  • Michał's Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane dziękuję: 1049
Nie dziwię się, że ludzie nie chcą ankiety wypełniać. W drugim pytaniu nie ma w zasadzie o co pytać. Są tylko cyferki, może to jakaś gra liczbowa :rotfl1:
Literówka by przeszła, serio. Natomiast taki błąd już nie. I tu jest pies pogrzebany :devil1:
Zrzutekranu2017-09-27o13.44.31.png

Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety o pracy w ogrodzie 27 Wrz 2017 13:51 #566582

• ulajla
  • ulajla's Avatar
  • Fresh Boarder
To akurat dopiero dzisiaj zostało zmienione, więc nie z tego powodu tak mało osób wypełniło ankietę. Dziękuję jednak za czujność, bo dodałam pytanie o wiek ale nie wiem dlaczego tak dziwnie się zapisało. www.survio.com/survey/d/C2R3A2P9E3X9F2Z6J - wklejam raz jeszcze link ;)

Wygenerowano w 0.123 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum