TEMAT: Pomocy sprawozdania w ngo

Pomocy sprawozdania w ngo 30 Mar 2020 18:43 #701734

  • Malkar
  • Malkar's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1191
  • Otrzymane dziękuję: 2300
Witajcie
Czy jest tu ktoś na forum, kto wysyłał sprawozdanie finansowe ze stowarzyszenia za pomocą aplikacji e-Sprawozdania Finansowe udostępnionej przez Min.Finansów?
Przebrnęłam przez sporządzenia sprawozdania w tej aplikacji, wszyscy co mieli podpisać to podpisali, dodałam podpisane sprawozdanie do aplikacji, dodałam uchwałę- dotąd wszystko aplikacja akceptuje "na zielono". Klikam "podpisz i wyślij" i wtedy mam na czerwono "wystąpił błąd". Jaki? Za cholerę nie wiadomo, zero informacji.

Ktoś się z tym męczył? Plissss
W czasie łowienia ryb trzeba zachować najwyższą ostrożność - szczególnie gdy się jest rybą.
Małgorzata

A u mnie w ogrodzie


Zielone okna z estimeble.pl

Pomocy sprawozdania w ngo 30 Mar 2020 23:16 #701778

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3453
  • Otrzymane dziękuję: 7371
Nie znam się na sprawozdaniach ale aplikacja może mieć określoną max.wielkość pliku. Może za duży i nie wchodzi ,spakuj i spróbuj wysłać.

Pomocy sprawozdania w ngo 30 Mar 2020 23:32 #701780

  • Mirek19
  • Mirek19's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2046
  • Otrzymane dziękuję: 11074
Malkar

Masz podpis kwalifikowany ?
Pozdrawiam, Mirek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Pomocy sprawozdania w ngo 31 Mar 2020 00:45 #701784

  • Malkar
  • Malkar's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1191
  • Otrzymane dziękuję: 2300
Już dałam rady. Dzięki za zainteresowanie. :thanks:

Problem był w tym, że dodałam dodatkowy dokument - uchwałę o zatwierdzeniu sprawozdania. Jak skasowałam wszystko i zrobiłam na nowo, bez tej uchwały to poszło błyskawicznie, nawet mam już UPO.
Jeżeli ktoś tworzy sprawozdania w xml, które do tego muszą być podpisane elektronicznie to służę radą.
Podpowiem jak sobie poradzić, co w jakiej kolejności.
Jeszcze mi zostały dwa stowarzyszenia "do załatwienia" , ale to później.
W czasie łowienia ryb trzeba zachować najwyższą ostrożność - szczególnie gdy się jest rybą.
Małgorzata

A u mnie w ogrodzie


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.218 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum