TEMAT: wykonanie blatu

wykonanie blatu 06 Maj 2021 10:51 #760882

  • Teófila
  • Teófila's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
Dzień dobry! Kto wie, ile mniej więcej trwa przerobienie kamienia na tyle, żeby zrobić z niego blat kuchenny albo inną, dużą płytę?
Oglądam różne katalogi producentów i wychodzi na to, że żaden nie posiada w standardowej ofercie czegoś, co by mi się naprawdę podobało. Przynajmniej na teraz, tak od ręki. Ale na pewno istnieje możliwość wykonania blatu na specjalne zamówienie, ze wskazanego materiału, w określonym wzorze i tak dalej. Pytanie tylko, ile by to wszystko trwało?!? Z jakiegoś powodu fachowcy nie udostępniają podobnych informacji :paper:


Zielone okna z estimeble.pl

wykonanie blatu 06 Maj 2021 11:03 #760883

  • zwykły chłop
  • zwykły chłop's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1452
  • Otrzymane dziękuję: 7790
Popatrz po zakładach kamieniarskich które robią parapety, pomniki itp. Nie każdy kamień nadaje się na blat ( wchłanianie tłuszczu itp) tzw. fachowcy często mają gotowce, a co do czasu ile to potrwa to zależy jak zorganizowana jest praca w takim zakładzie i ile ma zamówień. Firmy nie chcą się bawić w nietypowe wzory bo im się to mie opłaca
pozdrawiam Adam

SZACUNEK - to tylko odrobina wyrozumiałości i pamięci o drugiej osobie. To tak niewiele a tak wiele zmienia.
Ostatnio zmieniany: 06 Maj 2021 11:06 przez zwykły chłop.

wykonanie blatu 14 Maj 2021 10:16 #761770

  • Teófila
  • Teófila's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
zwykły_chłop wrote:
Firmy nie chcą się bawić w nietypowe wzory bo im się to nie opłaca
Czyli te nietypowe układy kolorów są dziełem przypadku?!? Nic, co pokazują np. na www.fabrykablatow.pl/blaty-kuchenne/ nie zostało wykonane odręcznie?!? Cóż, dobrze to wiedzieć. Czyli bez osobistego wyboru płyty się nie obejdzie, skoro firma nie zagwarantuje takiego wzoru, jaki ja chcę!

wykonanie blatu 14 Maj 2021 11:07 #761781

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3448
  • Otrzymane dziękuję: 7358
Czyli te nietypowe układy kolorów są dziełem przypadku?!?
Zaskoczona? A kto miliardy lat temu miał kierować procesem wybarwiania kamienia? :huh:

wykonanie blatu 14 Maj 2021 14:23 #761804

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Konglomeraty i spieki mogą mieć powtarzalne wzory. Naturalny nie będzie powtarzalny.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.305 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum