TEMAT: Oszczędność miejsc na parapetach

Oszczędność miejsc na parapetach 31 Mar 2017 17:21 #532379

• Ola
  • Ola's Avatar
  • Senior Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 21
Witam
Podzielę się z Wami moim pomysłem na oszczędność miejsca na parapetach, którego zawsze mało. Najpierw był plan "zbudowania" czegoś w podobnym kształcie jak na foto z drewnianych części, ale tak naprawdę wcale tanio by nie było, bo każda część z drewna czy nawet z PCV ma swoja cenę. Ale wpadła na pomysł, żeby wykorzystać coś, co już mamy. i tak narodził się pomysł kupienia półki/regału na buty, na tyle wąskiego, żeby na parapet się zmieścił, na tyle wysoki, żeby wszedł na okno, na tyle wytrzymały, żeby wytrzymał ciężar kilku dużych pojemników na sadzonki i tak mało obudowanego, żeby słoneczko wpadło z każdej strony. no i stało się. znalazłam na olx regał na buty. spełnia wszystkie oczekiwania i kosztował... 17 zł plus 30 km dojazdu po niego. Tym razem nie zaczerpnęłam z neta, bo tego tam nie widziałam. do tego roślinki sa pod kątem do słoneczka, bo tak zbudowane są regały na buty. :-)

DSC_0513.jpg

DSC_0514.jpg

DSC_0516.jpg

DSC_0517.jpg

DSC_0528.jpg
Ostatnio zmieniany: 31 Mar 2017 17:22 przez Ola.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, Iwona M, Dorota15, Emalia112, megi

Oszczędność miejsc na parapetach 20 Lip 2017 12:41 #556305

• Ania344
  • Ania344's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1
Bardzo ciekawa opcja aczkolwiek nie wem czy bym sie na to zdecydowała. Balabym się ograniczenia dostępu światła.

Wygenerowano w 0.092 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum