TEMAT: PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling)

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 10 Mar 2012 19:39 #7795

  • Mirysek
  • Mirysek's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 29
  • Otrzymane dziękuję: 24
Karty okolicznościowe - 3 D



Zielone okna z estimeble.pl

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 11 Mar 2012 00:12 #8091

  • IzaLu
  • IzaLu's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 41
Mój drugi "bzik" zaraz po ogródku to ręcznie wykonane karteczki. Dzieki nim zimowe i jesienne wieczory dało sie łatwiej znieśc:)
001.jpg

x010.jpg

x001.jpg


011.jpg


024.jpg


028.jpg
Pozdrawiam Lu:)
Ostatnio zmieniany: 05 Mar 2013 00:02 przez .

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 11 Mar 2012 11:57 #8294

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Ładne karteczki Izo. Mnie też właśnie wzięło na taką działalność. Będę u Ciebie szukała inspiracji, jeśli pozwolisz :)
Przy wklejaniu obrazka Izo kliknij po prawej stronie przycisk "wstaw", to bedą większe fotki, nie tylko miniaturki :)

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 11 Mar 2012 12:27 #8314

  • IzaLu
  • IzaLu's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 41
Dziękuję Olu:)Nastepnym razem wstawie wieksze:)
pozdrawiam ciepło i twórczo:)
Pozdrawiam Lu:)

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 07 Kwi 2012 20:56 #21822

  • IzaLu
  • IzaLu's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 41
Kilka wielkanocnych karteczek:)A tak przy okazji życze wszystkim udanych, wesołych i pełnych radości Świąt:)


DSC03463.JPG


DSC03464.JPG


DSC03468.JPG


kartka1.jpg
Pozdrawiam Lu:)
Ostatnio zmieniany: 08 Kwi 2012 02:29 przez Hiacynta. Powód: wstawianie zdjęć

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 08 Kwi 2012 02:30 #21902

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10439
Piękne kartki, bardzo pomysłowe kompozycje :garden1:

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 09 Kwi 2012 12:35 #22332

  • tasikk
  • tasikk's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 271
  • Otrzymane dziękuję: 35
Ale sliczne i pomyslowe :) Ciekawi mnie jak sie takie cos tworzy krok po kroku...Z checia sama bym sie skusila wyprobowac ;)
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mnie
Kasia
Poczatki mojej osobistej dzungli

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 15 Kwi 2012 15:25 #25408

  • IzaLu
  • IzaLu's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 41
Witaj Tasikk:)Czy jestes również zainteresowana quillingiem??Bo to nie jest wcale trudne, tylko troche trzeba posiedziec i pozwijać:)Ale ja to lubie, chociaż ostatnio mam mało czsu, wiadmo- ogródek.Pozdrawiam ciepło.
Pozdrawiam Lu:)

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 15 Kwi 2012 19:25 #25572

  • Penelopa
  • Penelopa's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 68
  • Otrzymane dziękuję: 4
Tasikk, skuś się, warto :lol: Tylko uprzedzam, że wciąga ogromnie, ja zaraziłam tym już połowę swoich uczniów i przed świętami co chwilę przychodzi jakiś uczeń i pyta, czy mu potnę kolorowy papier na paski do qullingu :P Biorę gilotynę i tnę dzieciom te paski oczywiście ;)

Mam tylko czasami problem z ciekawym wzorem, nie mogłam w tym roku qullingiem nic ciekawego na wielkanoc zrobić, takie bez efektu mi te kartki wychodziły, robiłam i kurczaki i pisanki , i w końcu kupiłam ostry nożyk i po prostu wycięłam wzór na kartce. Na Boże Narodzenie łatwiej mi było coś ciekawego zrobić, ale Iza ma naprawdę bardzo fajne pomysły i liczę na to, że będzie dalej dzielić się kreatywnością :oops: Jestem pod wrażeniem pomysłów Izy :bravo:

Iza, ja do tej pory też drukowałam napis wesołych świąt, a na wielkanoc spróbowałam czegoś nowego i kupiłam sobie stickersy za 2,80 zł - złoty napis alleluja. Na kartce było ok. 60 sztuk i napis naprawdę fajnie wyglądał na kartce :woohoo:
taki allegro.pl/stickersy-wielkanoc-l-47-napi...uja-i2254718216.html

a w lidlu widziałam teraz w promocji 200 kolorowych kartek A4 za 12 zł :whistle: 5 kolorów w jednej paczce. Ale akurat 3 dni wcześniej kupiłam sobie w auchan 3 razy po 100 kartek za 10 zł :hammer: Też była wyprzedaż.
Ostatnio zmieniany: 15 Kwi 2012 19:29 przez Penelopa.

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 16 Kwi 2012 20:42 #26467

  • IzaLu
  • IzaLu's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 41
Penelopa , dzieki za podpowiedź co do napisów.
Co do pasków, szkoda mi było pieniędzy na kupno gotowych na allegro, wiec na poczatku siedzialam i pracowicie rysowałam od linijki i wycinalam, pozniej kolega zrobil mi gotowe paski w jakims programie , tylko kolorowy papier i drukowac
(na czarnym niestety sie nie da),ale ostatnio wpadlam na pomysl zeby uzyc niszczarki i jest super, duzo łatwiej, no i tanio. Polecam:))Aha niszczarka musi być dobra, bo przetestowałam kilka i strasznie strzepily brzegi paskow.
Tez czesto szukam wzorow na necie, ale jak przychodzi do zrobienia kartki to i tak ja przerobie po swojemu:)
Pozdrawiam Lu:)

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 16 Kwi 2012 21:28 #26504

  • Penelopa
  • Penelopa's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 68
  • Otrzymane dziękuję: 4
Iza, gotowce są w takiej cenie, że szkoda słów :hammer:

Ja też testowałam niszczarkę, ale w szkole to tak wyrobiony sprzęt, że we wzorki mi cięło :rotfl1:

Podziwiam rysowanie i wycinanie na początku, wytrzymała jesteś, ja bym poległa :bravo:

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 16 Kwi 2012 21:31 #26508

  • IzaLu
  • IzaLu's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 41
DSC03470.JPG

Moja wczorajsza karteczka:)

x004.jpg

A tutaj tezkartka slubna, uzylam babcinej koronki i wycietych elementów z filcowej serwetki oraz obrazka ktory wydrukowalam.

DSC03465.JPG

Dla wyjatkowej osoby:)

015.jpg

Jedna z pierwszych quillingowych kartek, ponizsze rowniez:)

018.jpg


karttki001.jpg

a tutaj mała wystawa z pierwszych moich wypocin

karttki002.jpg

j/w :)

DSC03449.JPG

A to kartka-ozdoba do salonu mojej siostrzyczki)miala byc koniecznie czerwono-czarna. Balam sie ze bedzie sie wszystko zlewalo,ale moze byc ostatecznie.
Pozdrawiam Lu:)

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 27 Maj 2012 16:57 #40514

  • IzaLu
  • IzaLu's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 41
Kilka nowych wzorów z okazji Komunii i Dnia Matki:)

DSC03634.JPG


DSC03648.JPG


DSC03649.JPG


DSC03650.JPG
Pozdrawiam Lu:)

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 27 Maj 2012 21:36 #40620

  • kasia
  • kasia's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 110
  • Otrzymane dziękuję: 33
:fly: Twoje karteczki są przecudne. Jestem pełna podziwu :hug2: :hug:
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...32091-ogrod-w-gorach

Pozdrawiam serdecznie i cieplutko. Kasia.

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 27 Maj 2012 23:25 #40685

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10439
Świetne są te kwiatowe kompozycje, :flower1: ciekawi mnie, w jaki sposób przymocowujesz te skręcone papierki do kartki?

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 28 Maj 2012 08:43 #40747

  • IzaLu
  • IzaLu's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 128
  • Otrzymane dziękuję: 41
Kasiu - dziekuję:) jest mi naprawde milo ze sie komus podobaja:)
Hiacynto - kwiatkowe motywy zawsze sa bliskie mojemu sercu:)))A klej mam specjalny- introligatorski,zeby nie było widac sladów na karteczce i trzymał mocno
Buziaki, pozdrawiam :)
Pozdrawiam Lu:)
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 24 Paź 2012 12:54 #80580

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Izo, czy nie uważasz, że już najwyższy czas coś zacząć nam pokazywać. To znaczy jakieś nowe produkcje karteczkowe na nadchodzące święta :)
Czekam niecierpliwie i skupuję niezbędne dodatki do wykonania karteczek. Kupiłam też igłę do quilingu. Niszczarkę mam, kartki też. Tylko pomysłów brak :hammer:

PRACE z PAPIERU (papierowa wiklina, kartki z życzeniami, quilling) 23 Lis 2012 10:55 #92018

  • Zielona Ania
  • Zielona Ania's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1272
  • Otrzymane dziękuję: 1299
Romeczko dzisiaj wysyłam :)
Mam nadzieję że się spodobają.

k1k2-tile.jpg


k3-tile.JPG
Zapraszam
Mania Zieleni
Za tę wiadomość podziękował(a): , pamelka, rispetto


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: pszczelarz5
Wygenerowano w 0.388 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum