TEMAT: Florystyka. Wiązanki na cmentarz. Dekoracje grobów w Dzień Zmarłych.

Florystyka. Wiązanki na cmentarz. Dekoracje grobów w Dzień Zmarłych. 02 Lis 2014 21:30 #310038

  • takasobie
  • takasobie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 393
  • Otrzymane dziękuję: 778
Ja robię z wszystkiego, ... co rośnie u sąsiadki :flower: Ucinam przez płot. :wink4:
Nie mam pojęcia, ale wiem, że jest tam taki prawdziwy jałowiec, jakiś taki luźny żywotnik, cis, jakaś choinka taka rzadka, która pachnie ... tatarakiem. jest tyle iglaków, że do tej pory tego nie zidentyfikowałam. Machonia, trzmielina, kolorowe gałązki dereni.
Kwiaty i inne dodatki kupione w Jucce.
Pozdrawiam!
Miłka
Ostatnio zmieniany: 02 Lis 2014 21:31 przez takasobie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aleksandra


Zielone okna z estimeble.pl

Florystyka. Wiązanki na cmentarz. Dekoracje grobów w Dzień Zmarłych. 02 Lis 2014 22:11 #310053

  • viola
  • viola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1251
  • Otrzymane dziękuję: 1459
ja w tym roku robiłam takie ale sztuczne
DSCF6476.JPG


DSCF6480.JPG
Za tę wiadomość podziękował(a): Zielona Ania, Aleksandra, piku, Adasiowa

Florystyka. Wiązanki na cmentarz. Dekoracje grobów w Dzień Zmarłych. 03 Lis 2014 08:02 #310088

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
Takie skromne bo robione naprędce z tego co było pod ręką w sobotę rano :huh:





pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Za tę wiadomość podziękował(a): Zielona Ania, Aleksandra, takasobie, viola, Adasiowa, Barbaara

Florystyka. Wiązanki na cmentarz. Dekoracje grobów w Dzień Zmarłych. 03 Lis 2014 09:38 #310108

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Widać ja skłonności florystycznych nie przejawiam, ale skoro "śpiewać każdy może" , to i wiązankę także zrobić może.Jedyną zaletą jej jest to, że z naturalnych elementów złożona ;) Potrenuję i może w przyszłym roku .... Proszę się nie śmiać, oto moje "dzieło"

wizanka.JPG
Za tę wiadomość podziękował(a): Zielona Ania, takasobie, piku, viola, Adasiowa, Barbaara

Florystyka. Wiązanki na cmentarz. Dekoracje grobów w Dzień Zmarłych. 03 Lis 2014 14:36 #310170

  • Barbaara
  • Barbaara's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 301
  • Otrzymane dziękuję: 474
Piękna Olu, nie musisz trenować ;) :bravo: i taka duża... moje małe wianki ginęły pomiędzy tymi ogromnymi donicami z kwiatami. :jeez:
Pozdrawiam serdecznie - Basia
Za tę wiadomość podziękował(a): Aleksandra

Florystyka. Wiązanki na cmentarz. Dekoracje grobów w Dzień Zmarłych. 03 Lis 2014 18:05 #310211

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20230
  • Otrzymane dziękuję: 64467
Dziewczyny :)
Wszystkim bardzo gratuluję pomysłowości, cierpliwości i umiejętności :) Przede mną wielkie wyzwanie, ale obiecuję, że cokolwiek wyjdzie spod mojej ręki, będzie uwiecznione i pokazane...
Dziękuję za inspirację i zamieszczenie wzorów :)
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Za tę wiadomość podziękował(a): Aleksandra

Florystyka. Wiązanki na cmentarz. Dekoracje grobów w Dzień Zmarłych. 01 Lis 2015 21:54 #411539

  • elsi
  • elsi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1277
  • Otrzymane dziękuję: 611
W zasadzie nie lubię sztucznych kwiatów, ale sama korzystam z takich robiąc samodzielnie wiązanki czy wieńce na cmentarz.
Przede wszystkim - nie więdną i nie przemarzają ;) . Jako bazę stosuję naturalny stroisz.







Ta wiązanka jest "ekologiczna": żywotnik, róże z liści klonu i gałązki z owocami ognika.
Trafiła na leśny grób z II wojny.

Pozdrawiam.
Elżbieta

W moim ogrodzie
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Zielona Ania, piku, Barbaara


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: pszczelarz5
Wygenerowano w 0.341 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum