TEMAT: Origami modułowe:) :) :) i inne moje rękodzieła .

Odp: Origami modułowe:) :) :) 10 Lis 2012 19:44 #86538

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
5 i 6 krok składania origami modułowego

5-6etap.jpg
Ostatnio zmieniany: 15 Lis 2012 15:18 przez Hiacynta.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Origami modułowe:) :) :) 10 Lis 2012 19:48 #86539

  • Poll
  • Poll's Avatar
Oki, poprosimy moderatora,żeby to za Ciebie zrobił. :hug:

Odp: Origami modułowe:) :) :) 10 Lis 2012 19:49 #86540

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Cd etap 7-8


Zdjcie0938.jpg
Ostatnio zmieniany: 28 Lis 2012 21:46 przez Hiacynta.

Odp: Origami modułowe:) :) :) 10 Lis 2012 19:54 #86544

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
I ostatni etap składania modułu :) z których powstają różne figurki :) :) co sobie kto życzy :) :) :)


Zdjcie0939.jpg
Ostatnio zmieniany: 15 Lis 2012 15:20 przez Hiacynta.

Odp: Origami modułowe:) :) :) 10 Lis 2012 20:01 #86547

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Polu:) serdecznie dziękuję Ci za odwiedzenie mojego tematu i udzielenie wskazówek a przede wszystkim za szerokie zainteresowanie origami:) :) Dawidzie:) dziękuję Ci serdecznie za odwiedzenie mojego tematu:) widzę , że łabądek przywołał wspomnienie gimnazjum:) :) :) ? To tez potrafisz moduły robić? A uczyliście się łączyć moduły w całość ? Jeszcze proszę wytłumacz mi dlaczego każdy nauczyciel chciał akurat łabędzia mieć ? Tomku:) dziękuję serdecznie za odwiedzenie mojego tematu i przysłaniu tu Poli :)
Ostatnio zmieniany: 11 Lis 2012 00:14 przez ABI50.

Odp: Origami modułowe:) :) :) 15 Lis 2012 02:21 #88321

  • dawidbanan
  • dawidbanan's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 803
  • Otrzymane dziękuję: 388
ABI50 wrote:
Dawidzie:) dziękuję Ci serdecznie za odwiedzenie mojego tematu:) widzę , że łabądek przywołał wspomnienie gimnazjum:) :) :) ? To tez potrafisz moduły robić? A uczyliście się łączyć moduły w całość ? Jeszcze proszę wytłumacz mi dlaczego każdy nauczyciel chciał akurat łabędzia mieć ?

Akurat gimnazjum skończyłem w czerwcu tego roku :P
Ja zawsze składałem karteczki na nudnych lekcjach, ale jakoś nigdy nie łączyłem tego w całość.
Nauczyciele się zafascynowali ładnymi łabędziami i niektórzy zamarzyli sobie takie wielkie, co zrobienie ich trwało by długooooooo :jeez:
Za tę wiadomość podziękował(a): ABI50

Odp: Origami modułowe:) :) :) 15 Lis 2012 02:40 #88322

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Witam Cię Dawidzie Ups. . . ale gafę strzeliłam . . . Przepraszam :)Myślałam , że jesteś trochę . . -czasu po gimnazjum ? A co Cię sprowadza do Oazy ? Jakie rośliny najbardziej Ci się podobają ?
Ostatnio zmieniany: 15 Lis 2012 02:46 przez ABI50.

Odp: Origami modułowe:) :) :) 15 Lis 2012 08:56 #88339

  • dawidbanan
  • dawidbanan's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 803
  • Otrzymane dziękuję: 388
Co mnie sprowadza?
Miłość do kwiatów :hearts:
Teraz jestem w technikum na architekturze krajobrazu ;)

Moje ulubione rośliny to zdecydowanie hosty ;)

Odp: Origami modułowe:) :) :) 15 Lis 2012 12:23 #88400

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Jak już pisałam podziwiam Cię za zainteresowanie kwiatami w tak młodym wieku :) :) to rzadkość :-) młodzież w Twoim wieku ma raczej inne zamiłowania :) :) :) Wiem o tym na 120 % a nawet więcej bo mam syna w Twoim w wieku 19 lat :) :) Woli pograć w gry :) :) ale to nie na temat :-) No i jeszcze architektura krajobrazu :) no.. . no to rodzice pewnie są bardzo z Ciebie dumni ? :) życzę Ci Dawidku powodzenia i osiągnięcie zamierzonego celu z całego serca i pozdrawiam :) :)
Za tę wiadomość podziękował(a): dawidbanan

Odp: Origami modułowe:) :) :) 17 Lis 2012 11:13 #89339

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Baaardzo ciekawe origami. W rękach miałam już niejedną książkę o składaniu origami, ale jakoś za mocno do mnie nie przemówiła. Twoje prace jednak są wielce interesujące. Chętnie popodgladam kolejne. Może kiedyś się skuszę na samodzielne wykonanie ... kto wie. A może możesz zaproponować coś bardzo prostego na początek coby się nie zniechęcić za szybko ?

Dawid, to wytrawny ogrodnik. Podglądam jego ogród od dłuższego czasu :) Mój syn jest równolatkiem Twojego a jego zainteresowania także dalekie od ogrodowych. Jakieś czarne dziury, filizofia i takie tam.
Za tę wiadomość podziękował(a): ABI50

Odp: Origami modułowe:) :) :) 17 Lis 2012 11:57 #89352

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Olu:) :) bardzo mi miło gościć Cię w moim hobby :) miło ,że tu zajrzałaś :) :) i dziękuję za opinię i sugestie , które wiele dają i pobudzają do dalszego działania :) :) najprostszym modelem do złożenia jest ozdoba różowo czerwona :) :) ale najpierw trzeba nauczyć się składać moduły :) kolejność składania takiego modułu pokazałam na początku tego tematu :) :) Zapraszam Cię do próby złożenia :) :) Co do mojego syna to jego zainteresowania są tez w kierunku czarnych dziur :-) i modeli samochodów samemu wymyślonych :-) Ma jakieś takie pomysły nie z tej ziemi :-) :-)

Odp: Origami modułowe:) :) :) 17 Lis 2012 13:06 #89379

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Gabrielo, składanie trójkącików załapałam, ale co z nimi dalej ? :ohmy:

Odp: Origami modułowe:) :) :) 17 Lis 2012 15:09 #89436

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Olu:) każdy moduł ma 2 kieszonki i w nie wkładasz czubek następnych modułów itd . . itd :) a co byś chciała zrobić ?? To z ochotą Ci pomogę :) robiąc zdjęcia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll

Odp: Origami modułowe:) :) :) 17 Lis 2012 16:01 #89459

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Olu:) wpisz w wyszukiwarkę hasło : "origami modułowe krok po kroku" i wyskocza Ci strony jak składać moduły w całość :) Ja w tych stron uczyłam się :) piszę w komórki więc nie mam możliwości wstawienia linka :)

Odp: Origami modułowe:) :) :) 17 Lis 2012 21:25 #89651

  • Isskaa
  • Isskaa's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 26
  • Otrzymane dziękuję: 2
Ale piekne te Twoje prace B) :flower2:
Dla mnie origami to czarna magia,do tego trzeba miec wielka cierpliwosc!! Nie wiem czy kiedys sprobuje,ale podziwiac na pewno bede ;)
Moja pasja,moje hobby.. wiklina papierowa :) isskowyswiat.blogspot.co.uk/
Za tę wiadomość podziękował(a): ABI50

Odp: Origami modułowe:) :) :) 17 Lis 2012 22:17 #89691

  • Malinka
  • Malinka's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 115
  • Otrzymane dziękuję: 30
Oj ja was bardzo a to bardzo podziwiam za tworzenie takich pięknych prac origami :)
Sama bardzo chciałabym się nauczyć ale brak cierpliwości robi swoje..
Za tę wiadomość podziękował(a): ABI50

Odp: Origami modułowe:) :) :) 17 Lis 2012 22:36 #89707

  • Poll
  • Poll's Avatar
dawidbanan wrote:
Moje ulubione rośliny to zdecydowanie hosty ;)

Dawidek zapomniał dodać szarmancko '..., którymi zaraziła mnie ciotka Poll'. :lol: :lol: :lol:
Ale to normalne, za moich czasów powiadano: długie włosy, krótki rozum. :hammer: Sama cos o tym wiem, bo mam dość długie. :rotfl1:

Gabrysiu , czy sa jakies proste origami, które mógłby opanować mój 6letni wnuk a potem powiesić takie dziełko na choince, ew. dac rodzicom w prezencie? To lepsze, niz kupne prezenty.

Bardzo prosze o przykłady i krok po kroku instrukcje.Rozgryziemy to z Jedrzejem i gdy rodzice beda w pracy, bedziemy próbować....Na oleandry (duze ,silne i mocne) przyjdzie czas potem. ;)
Ostatnio zmieniany: 17 Lis 2012 22:56 przez Poll.

Odp: Origami modułowe:) :) :) 17 Lis 2012 23:12 #89736

  • ABI50
  • ABI50's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 241
  • Otrzymane dziękuję: 81
Polu :) jest to bombka choinkowa :) robi się ją podobnie jak jajko Moja 4 letnia wnusia i 3 letni wnusio potrafią robić moduły tylko mówią przy składaniu "na pół ", "na pół "- babciu dobrze?" :) :) Natomiast przy składaniu całości trzeba im pomóc:) Można tez zrobić śnieżynki:)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: pszczelarz5
Wygenerowano w 0.390 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum