• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Malowanie obrazów

Malowanie obrazów 05 Lut 2013 08:07 #119552

  • Bea
  • Bea's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 141
  • Otrzymane dziękuję: 42
Romuś... talent to chyba za dużo powiedziane, ale pewnie i ty mimo tej gry w palanta :rotfl1: masz swoje talenty :kiss3:
Pozdrawiam cieplutko
Gadzinówka

Ciapanie-malowanie


Zielone okna z estimeble.pl

Malowanie obrazów 05 Lut 2013 10:43 #119598

  • Amlos
  • Amlos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 15811
  • Otrzymane dziękuję: 12182
Miło zajrzeć do OGS- Oazowej Galerii Sztuki :flower1: - poprawia humor i spojrzenie na świat.

Ostatnie dzieło tchnie wiosną, śliczne! :hearts:
pozdrawiam - Ania
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Malowanie obrazów 22 Maj 2013 07:47 #159359

  • [Iza]
  • [Iza]'s Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 93
  • Otrzymane dziękuję: 21
Może dlatego znajomi mówili, że portrety są takie niemalarskie, bo są niesamowicie realistyczne. Oczy patrzą jak żywe - albo jak na fotografii. Mi najbardziej podoba się twoja kopia Axentowicza i dziewczyna z kalendarza :) Nadzieja jest dla mnie zbyt sexi :happy4: Malujesz z rozmachem i odważnie, tego ci zazdroszczę.
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Malowanie obrazów 22 Maj 2013 15:08 #159484

  • trzynastka
  • trzynastka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Każdy dzień nawet najgorszy wart jest przeżycia
  • Posty: 653
  • Otrzymane dziękuję: 238
Beo , pięknie malujesz, jestem pod wrażeniem, to oleje? dla mnie obraz z Madonną rewelacyjny i Nadzieja uwielbiam takie SF obrazowe, masz talent...Może i ja wróce do malowania ...na razie lepie ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Bea

Malowanie obrazów 23 Maj 2013 07:35 #159792

  • Bea
  • Bea's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 141
  • Otrzymane dziękuję: 42
Dziękuję za odwiedzinki. Na razie malowanie poszło do lamusa. Teraz czas ogrodu. Coś tam ugniotłam, ale to eksperyment, bo malowany całkowicie z wyobraźni. Powiem szczerze, że nie bardzo jestem z tego zadowolona.
Izuś maluję z rozmachem :rotfl1: ...mogę sobie na to pozwolić, bo robię to dla siebie. Najgorzej jak się coś robi pod presją tego jak inni będą nas oceniać.
Celinko...oleje. Tym chyba maluje się najłatwiej (przynajmniej dla mnie). Pewnie, że wróć do malowania. Bardzo jestem ciekawa twoich prac.

Tak sobie pomyślałam, że ten mój wątek mógł by być też wątkiem dla innych forumków, którzy parają się malarstwem. Było by fajnie. Zapraszam więc do chwalenia się swoimi dziełami.

A teraz mój ostatni ugniot...


Wewntrznedziecko.jpg


...nazwałam go "Wewnętrzne dziecko"...
Ps. Oczywiście w oryginale wygląda trochę lepiej. Nie umiem robić fotek obrazów.
Pozdrawiam cieplutko
Gadzinówka

Ciapanie-malowanie


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: pszczelarz5
Wygenerowano w 0.250 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum