TEMAT: Robótkowo JaDorki

Odp: Robótkowo JaDorki 06 Gru 2012 11:37 #98017

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Dzięki Kobietki, miło mi że wam się podobają moje rękoczyny.
Aniołki robione są techniką sutaszu, a ponieważ one są dwustronne to pomagałam sobie trochę klejem, żeby odpowiednio podkleić zakończenia sznurków.
Co do biżuterii wszystkiego uczyłam się sama ale wiem, że są takie różne kursy. Ostatnio nawet widziałam kurs tworzenia biżuterii od podstaw. Ciekawa sprawa dla kogoś, kto zaczyna, nauczy się jak robić łączenia, ogniwka, uchwyty, jak i jakiego rodzaju wklejać końcówki. Tyle tylko, że ceną byłam zaskoczona, taki kurs we Wrocku kosztuje 90 zł ale można poszukać, może gdzieś się znajdzie taniej.
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Robótkowo JaDorki 06 Gru 2012 18:26 #98197

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
O, widzę Dorotko że jesteś z Wrocławia. Fajnie. Może spotkamy się w maju pod iglicą na spotkaniu forumowym :) Pokazuj swoje prace. Może sobie pohandlujemy ? :)
Dziewięć dych, to chyba i tak nie dużo. W Kreaterii na pl. Legionów mają kursy (warsztaty) od 120 do 170zł ;) Właśnie chciałam tam iść na warsztaty karki przestrzennej za 140zł. Nie udało się. Może przyszłym razem.

A moją faworytką jest bransoletka z gwiazdką :)

Odp: Robótkowo JaDorki 07 Gru 2012 08:26 #98449

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Dzięki Olu, ta bransoletka z gwiazdką też mi się podoba, jest zrobiona z bardzo drobniutkich koraliczków, ciężko się robi taką drobiznę ale uwielbiam efekty końcowe, bransoletki są delikatne, drobne, cienkie. Przymierzam się teraz do lariatu do kompletu.
Chętnie się spotkam z forumowymi ludzikami, jeśli skrzykujecie się gdzieś we Wrocławiu. Na pewno będzie mi bardzo miło poznać innych zielonozakręconych z Oazy :)
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design

Odp: Robótkowo JaDorki 07 Gru 2012 08:40 #98457

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
O, widzisz Dorotko jaka jestem zakręcona ;) Przecież witałam się z Tobą w wątku Dolnoślązacy na Oazie :hammer: Z pewnośią tam też znajdziesz powiadomienie o spotkaniu. Największe i najbliższe będzie w maju na kiermaszu pod igiełką.

Ależ Ty musisz być cierpliwa z tym nanizywaniem drobnych koraliczków. Podziwiam :whistle:

Odp: Robótkowo JaDorki 07 Gru 2012 09:44 #98484

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
To nanizywanie to faktycznie masakra jakaś ale za to reszta już to sama przyjemność. Tak lubię dziergać, że jak się za nie zabieram to o tamtym od razu zapominam.
A przy okazji zapytam, może ktoś podpowie i poradzi jaki kolor mógłby być ciekawy do wzoru Burberry? Mam zrobić dwie takie "branzy" ale w innej tonacji kolorystycznej (jak dla mnie to już takie jak Burberry nie będzie, choć również może być ładne ale są gusta i guściki). Jakoś nie mam pomysłu. Na pewno z czernią a dalej nie wiem :)
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design

Odp: Robótkowo JaDorki 07 Gru 2012 10:05 #98495

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Dorotko, poproszę o przetłumaczenie słów : Burberry oraz "branzy". Jakoś nie kumam :dry: Branzę jeszcze mogę podciągnąć pod bransoletkę :oops:

Odp: Robótkowo JaDorki 07 Gru 2012 10:33 #98505

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Olu, sorry, poprawię się ;) "branza" to faktycznie bransoletka w slangu dziergających. O Burberry pisałam przy poprzedniej mojej bransoletce, którą tu pokazywałam. Jest to słynny motyw Burberry z charakterystycznym dla tej firmy, kraciastym wzorem :) .
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design

Odp: Robótkowo JaDorki 07 Gru 2012 10:37 #98508

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Ok, już jestem mądrzejsza :) Z czernią to chyba coś dla kontrastu. A jakie są możliwości kolorystyczne ? Z czego można wybierać ? Czy to muszą być trzy kolory ?
Ostatnio zmieniany: 07 Gru 2012 10:38 przez Aleksandra.

Odp: Robótkowo JaDorki 07 Gru 2012 10:52 #98513

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Na pewno ten sam motyw, więc i tyle kolorów też. Myślę sobie, że może być jeden kolor ale w dwóch tonacjach i jakiś do tego dodatkowo. Tak czy siak najbardziej podoba mi się oryginał wzoru i oryginalny zestaw kolorystyczny. Na razie myślę. Może coś z zielenią, coś z niebieskim. Nie wiem.
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design

Odp: Robótkowo JaDorki 07 Gru 2012 12:37 #98559

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Dorko,
wyobraziłam sobie bransoletkę w typie Burberry w kolorze niebieskim (turkusowym) jako głównym. Spotkałam też kombinację z różem. Typowy beż w tym typie jest czasem wymieniany na musztardowy (siena). Także jako bazowy czarny lub granatowy, 3 cienkie wtedy białego i jedna kreska czerwonego.
Już sobie wyobrażam te wszystkie odmiany kolorystyczne. :)

Odp: Robótkowo JaDorki 08 Gru 2012 16:56 #99052

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Danielo, już chyba Ci kiedyś mówiłam, że Ty to masz głowę kobietko. Dziękuję Ci bardzo za podpowiedzi. Ten granat mnie ujął, turkus, hmmmm coś na pewno z tego stworzę, druga to może z tym kolorem sieny coś. Albo może sienę i granat, no fajny pomysł podsunęłaś. Dzięki wielkie :) Jak zrobię to pokażę co wyszło :) Aktualnie robię malusieńkie kolczyki, tzn uczę się ale już mi się podobają ;)
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design

Odp: Robótkowo JaDorki 08 Gru 2012 18:24 #99101

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Dorko,
obejrzałam szaliki w typie Burberry i tyle. Sama to ja taka elokwentna nie jestem. ;) :rotfl1:

Odp: Robótkowo JaDorki 08 Gru 2012 22:30 #99271

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Oj tam, oj tam, nie doceniasz się Danielo. A gdzieś te szaliki burberrowe wyszukała bo coś nie mogę ich namierzyć?
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design
Ostatnio zmieniany: 08 Gru 2012 22:36 przez JaDorka.

Odp: Robótkowo JaDorki 08 Gru 2012 23:18 #99298

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Alle drogo ;)

Odp: Robótkowo JaDorki 08 Gru 2012 23:36 #99303

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
:thanks: :thanks: :thanks: ;)
Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design
Ostatnio zmieniany: 08 Gru 2012 23:37 przez JaDorka.

Odp: Robótkowo JaDorki 10 Gru 2012 10:07 #99919

  • JaDorka
  • JaDorka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 309
  • Otrzymane dziękuję: 111
Burberry na razie czeka ale pokażę za to moje weekendowe twórstwo. Przy tych kolczykach namęczyłam się okrutnie ale nauczyłam się w końcu :jeez: .









A to nowe się dopiero robi ;) .

Pozdrawiam i zapraszam Tam, gdzie czas płynie inaczej oraz do mojego Robótkowa
Dorota

Mój blog: Dorja Design

Odp: Robótkowo JaDorki 10 Gru 2012 10:45 #99930

  • Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 814
  • Otrzymane dziękuję: 534
Ło, matko :woohoo: Aleś Ty zdolna dziewczyno :woohoo:
Piękne, piękne i jeszcze raz piękne. Nowe kolczyki w ciekawej kolorystyce. Zresztą te skończone też bardzo oryginalne. Podziwiam :thanks:
Za tę wiadomość podziękował(a): JaDorka

Odp: Robótkowo JaDorki 10 Gru 2012 11:15 #99942

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Dorko,
Jeszcze bardziej mi się ta płaska bransoletka podoba od tych okrągłych. :supr3: :) I te kolczyki też fajne, jeszcze takiego kształtu nie widziałam.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: pszczelarz5
Wygenerowano w 0.328 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum