TEMAT: Poszukuję zrazów węgierki i dobrej wiśni czereśni

Poszukuję zrazów węgierki i dobrej wiśni czereśni 25 Sty 2020 21:06 #689087

  • kobra
  • kobra's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 67
  • Otrzymane dziękuję: 82
Witam
Kochani mam do Was ogromną prośbę, otóż w tym sezonie mam zamiar rozpocząć zabawę ze szczepieniem drzewek. I o ile z jabłonkami u sąsiadów działkowiczów nie ma problemu to nie mam dostępu do czereśni i dobrej wiśni. Moja zakupiona kiedyś w OBI (co tak to robi...) że prawie nie owocuje... Chciałbym też urozmaicić moją "Stanleyke" np o Węgierkę.
Jeżeli mielibyście na zbyciu kilka zrazów to chętnie zanabędę - prześlę kopertę zwrotną opłaconą żeby była jak najmniej kłopoty dla Was :thanks:
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Hubert
pozdrawiam Hubert


Zielone okna z estimeble.pl

Poszukuję zrazów węgierki i dobrej wiśni czereśni 04 Lut 2020 23:48 #691320

  • tadeo68
  • tadeo68's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 383
  • Otrzymane dziękuję: 998
Kurcze, wydaje mi się trochę późno na pobranie zrazów, ale jeśli Chcesz to w tygodniu mogę zobaczyć czy coś uda mi się pobrać z węgierki którą mam(nazwy nie znam stara odmiana, mały owoc odchodzący od pestki)jako ciekawostkę mmogę dorzucić (jeśli będą) zrazy śliwki która wygląda jak węgierka tylko jest żółta i o niebo smaczniejsza. Jeśli się nie mylę to jest ta: www.drzewkakarlowe.pl/product-zul-150517...na-START-PACK-R.html

Poszukuję zrazów węgierki i dobrej wiśni czereśni 12 Lut 2020 08:37 #692587

  • kobra
  • kobra's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 67
  • Otrzymane dziękuję: 82
Tadeo bardzo dziękuję za odzew. Kilka odmian śliwek dostałem już od Romana więc na ten sezon już nie mam miejsca na śliwach... Zobaczymy jak to się wszystko (oby...) przeszczepi.
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
pozdrawiam Hubert

Poszukuję zrazów węgierki i dobrej wiśni czereśni 12 Lut 2020 23:14 #692754

  • tadeo68
  • tadeo68's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 383
  • Otrzymane dziękuję: 998
Proszę bardzo, jakby co to Pisz na priv :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.253 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum