TEMAT: Byliny różnorakie wymienię na karpy dalii i sadzonki funkii

Byliny różnorakie wymienię na karpy dalii i sadzonki funkii 28 Sty 2020 23:23 #689812

  • Greta_Baum
  • Greta_Baum's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 96
  • Otrzymane dziękuję: 453
Dzień dobry, mam do zaoferowania sporo ładnych, zdrowych sadzonek bylin różnych odmian dzwonków,krwawników, chabrów, goździków, naparstnic, maków itp.(proszę pytać w wypadku zainteresowania na pewno dojdziemy do porozumienia :wink2: ). Chcę zacząć hodować funkie-interesują mnie wymiany na wszystkie odmiany-byleby sadzonki były zdrowe i w miarę dorodne :wink2: . Ta sama prośba o karpy dalii-wszystkie oprócz pomponowej, dorodnej inntensywnie różowej-jeśli ktoś potrzebuje: służę. Serdecznie pozdrawiam,Greta.
Załączniki:


Zielone okna z estimeble.pl

Byliny różnorakie wymienię na karpy dalii i sadzonki funkii 28 Sty 2020 23:39 #689814

  • merlin
  • merlin's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1542
  • Otrzymane dziękuję: 4509
Marzenko, myślę, że trochę funkii będę mogła Ci dać. Niech tylko się obudzą. A z jakiej wysokości (okolic) gór do nas przybyłaś? Serdecznie witam i życzę miłego i owocnego pobytu na forum. :hug:

Byliny różnorakie wymienię na karpy dalii i sadzonki funkii 28 Sty 2020 23:48 #689815

  • Greta_Baum
  • Greta_Baum's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 96
  • Otrzymane dziękuję: 453
Dziękuję Ci za tak szybki odzew:), to bardzo miłe. Jestem z Sudetów, a konkretnie tzw.Gór Suchych, chociaż opadów-paradoksalnie tu sporo:). Jeżeli mogę odwdzięczyć się bylinami, zrobię to bardzo chętnie:). chyba, że Merlin woli suszone grzyby;)

Byliny różnorakie wymienię na karpy dalii i sadzonki funkii 28 Sty 2020 23:53 #689816

  • Greta_Baum
  • Greta_Baum's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 96
  • Otrzymane dziękuję: 453
Na brodę Merlina:)-imponujący jest Twój ogród:). Przepiękny:).

Byliny różnorakie wymienię na karpy dalii i sadzonki funkii 29 Sty 2020 00:23 #689818

  • merlin
  • merlin's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1542
  • Otrzymane dziękuję: 4509
Mój ogród też mi się podoba, bo jest wymyślony i zrobiony przeze mnie. Jak się zorientowałaś, roślin mam dużo, ale może któreś mi się przydadzą dla towarzystwa w ogródkach. Grzybów był dostatek, więc i u mnie ich nie brakuje. Nie wszystkie byliny mi "pasują". Jak szukam, to niskich, do 30 cm. Wracając do funkii, to trochę mi zostało w doniczkach po zeszłorocznym przesadzaniu . Robiąc w tym roku rabatę trawiastą kilka będę musiała przesadzić. Wtedy najlepiej je podzielić.

Byliny różnorakie wymienię na karpy dalii i sadzonki funkii 29 Sty 2020 00:37 #689819

  • Greta_Baum
  • Greta_Baum's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 96
  • Otrzymane dziękuję: 453
Myślę, że jak "lody puszczą";) domówimy sobie szczegóły. Na pewno będę miała jakieś niziołki:).U mnie wykopywanie wchodzi w grę dopiero w maju-ponad miesiąc później rozpoczyna się wegetacja. Ale nadganiają;). Jeszcze raz: dziekuję:)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.325 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum