TEMAT: Oryginalne nasiona Cebuli Exhibition

Oryginalne nasiona Cebuli Exhibition 19 Lut 2016 19:54 #436754

  • grazyna255
  • grazyna255's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 455
  • Otrzymane dziękuję: 643
Jak w temacie - posiadam nadwyżkę oryginalnych nasion ogromnej cebuli Exhibition - będę ją uprawiać po raz pierwszy, ale osoby, które ją miały, są nią zachwycone. Rośnie szybciej niż cebula z dymki i można z niej osiągnąć dużo wyższy plon. Delikatna w smaku.
cebula.jpg

Opis producenta:
PÓŹNA ODMIANA AMATORSKA O BARDZO DUŻYCH CEBULACH Pomimo późnego dojrzewania szybko tworzy cebule i może być użyta na wczesne zbiory. Polecamy rozrzedzony wysiew siewnikiem precyzyjnym w ilości 300-400 tys. nasion/ha. Produkcja z rozsady(150-200 tys./ha) pozwala na uzyskanie rekordowych plonów super dużych cebul (często o wadze 1-2 kg.). Bardzo niska zawartość suchej masy (7%).

cena - za 100 szt. - 1,50zł

Chętnie wymienię na nasiona dyni figolistnej lub innej profesjonalnej do szczepienia. Również na nasiona odmian pomidorów do szczepienia.

Nasiona są świeżo kupione, na opakowaniu informacja: Use b 11-2017 - to chyba będzie termin ważności - listopad 2017.
Ogród bez chemii




"ZACZNIJ TAM GDZIE JESTEŚ
UŻYJ TEGO, CO MASZ,
ZRÓB CO MOŻESZ" (A. Ashe)


Zielone okna z estimeble.pl

Oryginalne nasiona Cebuli Exhibition 19 Lut 2016 22:22 #436807

  • grazyna255
  • grazyna255's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 455
  • Otrzymane dziękuję: 643
Chętnie też wymienię wspomniane nasiona na cebulki kwiatowe lub byliny. Mogę dorzucić nasiona różnych odmian pomidorów i wczesnych słodkich papryk, niezawodną plenną paprykę chilli.
Ogród bez chemii




"ZACZNIJ TAM GDZIE JESTEŚ
UŻYJ TEGO, CO MASZ,
ZRÓB CO MOŻESZ" (A. Ashe)

Oryginalne nasiona Cebuli Exhibition 26 Lut 2016 20:57 #438938

  • grazyna255
  • grazyna255's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 455
  • Otrzymane dziękuję: 643
W związku z zapytaniami... mam jeszcze nasiona cebuli jeśli ktoś potrzebuje, zaopatrzyłam się też już w nasiona dyni figolistnej - pojawiły się w końcu też w małych opakowaniach.
Ogród bez chemii




"ZACZNIJ TAM GDZIE JESTEŚ
UŻYJ TEGO, CO MASZ,
ZRÓB CO MOŻESZ" (A. Ashe)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.230 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum