• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom?

Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom? 31 Maj 2017 19:58 #545161

  • abcd_2007
  • abcd_2007's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 188
  • Otrzymane dziękuję: 148
Krysiu a czy jest szansa że jeszcze kiedyś będziesz robić zamówienie? Za późno się obudziłam :unsure:


Zielone okna z estimeble.pl

Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom? 31 Maj 2017 21:52 #545219

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Karolinko PW.
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom? 31 Maj 2017 22:17 #545236

  • bozenak
  • bozenak's Avatar
Witaj

Nawozy dotarły profesjonalnie zapakowane. Nie widziałam u mnie dawkowania na woreczkach, ale się nie denerwowałam, jako, że wcześniej zamawiałam już taki nawóz w szkółce Fuschia i tam miałam podane dawki( 2g/ 1 litr ) to dzisiaj już szybko zastosowałam nawóz 20-20-20 na wzrost a w drugiej połowie czerwca zacznę już chyba podlewać tym drugim - na pąki. Ja jeszcze mam na duże kwiaty - też działa.
Cieszę się, że miałam możliwość zakupu po nieco niższej cenie. Dzięki bardzo. Jeszcze raz chylę czoła za profesjonalizm w pakowaniu. Jak możesz - to napisz mi dawkowanie.

Pozdrawiam. :flower1: :flower1: :flower1:

Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom? 31 Maj 2017 22:20 #545238

  • izy10
  • izy10's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1064
  • Otrzymane dziękuję: 2038
Krysiu serdeczne dzięki :thanks: paczka do mnie doszła dzisiaj
Jutro już zasilę co nieco :P
Pozdrawiam Izula
Doniczkowy świat w ogród zmienić czas…

Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom? 01 Cze 2017 00:32 #545263

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
To fajnie że paczuszki już dotarły do odbiorców.

Tak na wszelki wypadek podaję dawkowanie dla obu nawozów :

- regularne nawożenie: 0,5-1,5g./litr wody

- interwencyjne nawożenie (np. 1x/tydzień): 0,8-2,0g./litr wody

Bożenko, bardzo przepraszam, musiało to umknąć mej uwadze.
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): bozenak

Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom? 01 Cze 2017 14:21 #545324

  • Michał
  • Michał's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4161
  • Otrzymane dziękuję: 2428
Chciałbym Ci Krysiu bardzo podziękować za paczuszkę. Dzisiaj właśnie dotarła :thanks:

Tak wyglądała jak już ją odebrałem ;)


No to pora na odpakowanie :P


Nie trzeba było zbyt długo dokopywać się do zawartości. Wszystko bardzo dobrze zabezpieczone :)


Trzeba przyznać, że Krysia wykonała bardzo dużą pracę związaną z zamówieniem nawozów.
Należą się jej wielkie podziękowania, że wyszła z taką inicjatywą i podjęła się tego.
Jestem bardzo wdzięczny :thanks:
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula, izy10, zanetatacz, słowikowo

Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom? 01 Cze 2017 15:33 #545340

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
No to mi ulżyło że kolejna paczuszka dotarła do adresata. Martwi mnie tylko cisza od merlinka, ale według numerów przesyłek paczuszki zostały doręczone.
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 01 Cze 2017 15:37 przez Forumowa Żabula.

Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom? 01 Cze 2017 15:36 #545341

  • słowikowo
  • słowikowo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 955
  • Otrzymane dziękuję: 1694
Michał , ja czuje się jak bym swoją paczkę oglądała :happy4: , jak już pisałam perfekcja :bravo: dla Krysiaczka

A tak a propos Krysiu , że Ci się te ulice Gdańskie nie pomieszały :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
Ostatnio zmieniany: 01 Cze 2017 15:40 przez Forumowa Żabula.
Za tę wiadomość podziękował(a): Forumowa Żabula

Kto byłby chętny na nawóz Peters Professional Blossom? 01 Cze 2017 15:56 #545343

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
słowikowo wrote:
A tak a propos Krysiu , że Ci się te ulice Gdańskie nie pomieszały :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
:happy4: :happy: :happy4: O, ja nie moge.... dopiero teraz zauważyłam. :rotfl1: Ale byłby numer gdyby twoja trafiła do Michała, a jego do Ciebie! :rotfl1:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Za tę wiadomość podziękował(a): słowikowo


Zielone okna z estimeble.pl

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.282 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum