TEMAT: Blog Tabaazy

Blog Tabaazy 22 Lis 2013 12:56 #205891

• Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Otrzymane dziękuję: 2225
Hejka! :)
Dobra jadę z najważniejszym podlinkowaniem.
tabazella.blogspot.com/2013/11/irysy-sdb...iejsze-kwiaty-w.html
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/70-irysy
Zdanko to:
"Zainteresowanym irysowaniem, i to nie tylko w karłowym wydaniu proponuję zerknięcie do działu irysowego Forum Ogrodniczego Oaza. Duuuużo irysowej dobroci!"
Pozdrówka
K. :woohoo:
Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!
Ostatnio zmieniany: 22 Lis 2013 16:29 przez .
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, artam, adamian, Irysek Robert, waldek727

Blog Tabaazy 22 Lis 2013 19:30 #205943

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Otrzymane dziękuję: 7178
Fajnie się czyta Twoje opowieści, ale ostatni wpis powinien chyba mieć nazwę 'Listopadowe pieprzenie' :woohoo: skoro tyle o tym pieprzu napisałaś :happy4:

Gdybyś chciała podlinkować to piękne zdanie o forum :thanks: :thanks: :thanks: ale bardzo proszę :thanks: chciej, chciej :lol:
to klikasz na napis link, a potem wypełniasz tabelkę:

link-doforum.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Tabaaza

Blog Tabaazy 22 Lis 2013 19:58 #205950

• Irysek Robert
  • Irysek Robert's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 4064
No, no GRATULACJE - Tabaaza jesteś WIELKA, mało kto tak kocha iryski SDB, MDB jak Ty a i masz dar pisarski czyli już nie jestem sam... Bo w wysokich irysach to jest nas kilkoro...
Dziękuję za bloga o maluchach i już jest dodany do ulubionych więc będę wchodził bez pukania!

Blog Tabaazy 22 Lis 2013 23:29 #206032

• Tabaaza
  • Tabaaza's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Irysomaniaczka
  • Otrzymane dziękuję: 2225
Hejka! :)
Kochani jak ja bym napisała "listopadowe pieprzenie" to ilość wejść na blog wzrosła by niepomiernie, ale już widzę te komentarze pełne zjadliwego rozczarowania! :wink4: :rotfl1: :happy3: Ja tu qrcze o trywialnym pieprzu a oczekiwania były. :wink4: :devil1: Blog jest w proszku a ja się wprawiam technicznie co idzie mi ciężko a na dodatek ciągle mnie do czegoś potrzebują. :mad2: Powolutku dam sobie radę ze wszystkim, podlinkuję się należycie, opanuję układ blogowy i w ogóle. Prosze Was o wyrozumiałość bo jak pisałam na razie to jest proszkowo. A pewnie Roberto że esdebiaczkom się należało, wszyscy rzucają się na duże, maluch to zawsze mają ciężko. :wink4: :rotfl1: Wiem coś o tym, sama mam tylko hym, hym tralalla.... metra wzrostu ( zasadniczo to chyba się kwalifikuję do niskich, do średniaków to mi centymetrów brakuje ).
Pozdrówka
K. :woohoo:
Jak już sobie ogród urządzę po swojemu to go zdemoluję i zacznę urządzać od nowa!
Ostatnio zmieniany: 22 Lis 2013 23:31 przez Tabaaza.

Blog Tabaazy 22 Lis 2013 23:44 #206039

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Otrzymane dziękuję: 7178
Tabciu, blog wygląda, jakbyś zajmowała się tym od urodzenia :bravo: Masz geny komputerowe :idea2: znaczy zawirusowało Cię :funnyface:

Wygenerowano w 0.091 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum