TEMAT: Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 22 Cze 2016 11:47 #483545

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Zachwycające czerwcowe widoki ogrodu :hearts: Artemis to moja ulubiona róża i podobnie jak u Ciebie, u mnie też szaleje z kwiatami. Po deszczach oberwała się duża gałąź, tak była ciężka od kwiatów, więc chcąc - nie chcąc mam kwiaty w wazonie.
Co robisz z owocami świdośliwy? Na surowo mi nie za bardzo smakuje, w ubiegłym roku zrobiłam dżem mix - świdośliwa, agrest, trochę porzeczek, truskawek i nie sądziłam, że to będzie rodzinny hit. Bardzo nam smakował. Dzis obrywałam pierwsze owoce, zanim ptaki się zainteresują ;)
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 22 Cze 2016 17:29 #483587

  • agaros
  • agaros's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 176
  • Otrzymane dziękuję: 231
Znów zeszyt z chciejstwami poszedł w ruch. Oczywiście róże... Moja Edenka codziennie też obfocona jak panna młoda. A myślałam,że już mi przeszło... Przepięknie... Pozdrawiam Aga
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 23 Cze 2016 14:20 #483855

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Iwonko, Edenka i Pashmina to niekwestionowane gwiazdy naszych rabat :hearts: Cudne są, oby przetrwały jakos te upały :blink:
Szerokie plany powiadasz..? :whistle: :rotfl1:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 23 Cze 2016 16:53 #483892

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Sierikoże na leżaku rzadko zasiadam, to prawda, ale że zadbane wszystko, to nie wiem :P :kiss3:
Inuś jeszcze będą szersze plany, zobaczysz :happy4: No dziś u mnie 30 stopni, aż się boję iść na rośliny zerknąć B) :think:
Natalia miło Cie gościć u siebie, niestety jeszcze nie zdążyłam założyć nawadniania, węże leżą, ale będzie najzwyklejsze po słońcem, nie będzie nawet sterowane. Na razie , jak trzeba latam z konewką ;)
Iwonko cześć,Artemis niestety leci u mnie okrutnie, deszcze zrobił swoje, na szczęście nie połamał :huh: , no ale też nie mam jej w wazonie ;) . Ze świdośliwy nie robię nic, ponieważ w ogóle nie robię żadnych przetworów, no może grzybki i ogórki, nie przepadam za nią, bo jak to twierdzi mój syn, ma smak biedronki :rotfl1: , ale w tym roku jest wyjątkowo soczysta i duża, więc jem garściami dla witamin, które zawiera :bye:
Aga witaj, kupuj, kupuj, nie pożałujesz. A co do fotek, też też tak chodzę, jak głupia i z każdej strony kwiatka cykam :crazy: :crazy:
Kasiu zobaczysz, jeszcze będą szerokie plany, wpatruj się dobrze :happy3: , pozdrawiam gorąco. A róże się gotują, właśnie byłam zobaczyć, szkoda :(




glediczja przed domem
















świecznica

















Casanova




malutka, kwitnąca siewka - 8 cm :P





dębolistna da czadu w tym roku

Crocus rose - dziś już opada, a dopiero pąki miała



Arabella





hortensja kosmata





:hug: :hug: :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aszka, Robaczek, Anna96, majowa, inag1, zanetatacz, dorcia7, Adela

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 23 Cze 2016 19:16 #483935

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Ło matko :woohoo: Czego Ty tam nie masz w swoim ogrodzie .Wszystko rozrośnięte ,pokazuje swoją urodę.Młode rośliny nie stworzą takiego klimatu ,jak takie dorosłe .Klimat ,jaki panuje w Twoim ogrodzie jest fantastyczny :lev:
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 28 Cze 2016 23:00 #485579

  • Kasionek
  • Kasionek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3179
  • Otrzymane dziękuję: 5453
Iwonko jak zawsze pięknie a ogród zadbany , aż miło patrzeć.Cudne róże , hosty , co ja tu wyliczam wszystko cudne... :hearts: Mam nadzieję , że po ostatnich burzach nie miałaś dużo szkód.Pozdrawiam cieplutko, a zdjęcia urocze robisz...ja tak nie umiem :placze: to chociaż u Ciebie pooglądam. :kiss3:
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 28 Cze 2016 23:05 #485584

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Jak tu pięknie! Nostalgicznie, romantycznie :) Aż miło pospacerować.
Urocze kamienne ścieżki! Co z nimi robisz, że nie zarastają? U mnie bruk zarasta w tempie 2 razy na rok mimo oprysków.
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 04 Lip 2016 23:21 #487506

  • Mariath
  • Mariath's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 8
  • Otrzymane dziękuję: 9
Wspaniałe wrażenie robi Twój ogród. Jest w nim i przestrzeń, i bogactwo. Czuć troskliwą rękę i świetne oko do kompozycji. Prześliczne zestawienie róży i jarzmianki. Może pokażesz coś w moim wątku o ogrodowych zestawieniach z różą w roli głównej? Zapraszam! A ja już wiem, że będę u Ciebie stałym gościem poszukującym inspiracji.
Pozdrawiam - Mariath
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 05 Lip 2016 17:00 #487721

  • Aszka
  • Aszka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2491
  • Otrzymane dziękuję: 2655
Powiem a właściwie napiszę za Nowinką ...Ło matko :ohmy:
Piękne portreciki róż
Uwielbiam takie ogrody, w nich nie można się nudzić oglądając
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 08 Lip 2016 15:22 #488578

  • Adela
  • Adela's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Pamiętajcie o ogrodach
  • Posty: 325
  • Otrzymane dziękuję: 374
Iwonko, bycie w Twoim ogrodzie, choćby wirtualne, to uczta dla zmysłów. No, może oprócz jednego, chciałabym powąchać tą zieleń, zwłaszcza po deszczu ;)
Róże są piękne, ale na szerszych ujęciach prawie ich nie widać. Gdzie one się chowają w takiej ilości? :ohmy:
Piękny, dostojny Luno spaceruje po ogrodzie niczym pan doglądający swoich włości. Jestem ciekawa czy zdarza mu się kopać dziury w rabatkach, bo maja Luna jest, jak koparka?
Zdecydowanie masz ogród romantyczny i marzy mi się, żeby mój też miał taki klimat. Super!!! :bravo:
Uściski, miłego weekendu :hug:
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 08 Lip 2016 23:24 #488694

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Nowinko a żebyś wiedziała, czego ja tu nie mam, chyba tylko czerwonej porzeczki :happy3:
Kasiu :hearts: :hearts:
Aga dziękuję za miłe słowa, a ścieżki, uwierz zarastają, co prawda nie pryskam ich, tylko nożem karczuję te chwasty brzydkie , niestety, jak sama wiesz, to syzyfowa praca :hug:
Janusz ogromne dzięki za pochlebstwa, pod adresem moich włości, na szczęście mamy możliwość podpatrywania swoich ogrodów nawzajem i to jest największy atut forum. U każdego coś nam się podoba mniej lub bardziej, ale zawsze można coś dla siebie podpatrzeć. i o to chodzi, pozdrawiam :hug:
Aszka no dziękuję kochana za komplementa ogrodowe, zawsze to miło usłyszeć dobre słowo, pozdrawiam serdecznie :hug:
Adelko dziękuję Ci z całego serca za Twoje słowa krzepiące. Róże rosną u mnie na trzech rabatach, jedna typowo różana, można ja wypatrzeć wcześniej, w innych postach, postaram się pokazać :) Pozdrawiam i również miłego weekendu życzę :hug:








































miłej nocy :) :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Dorota15, zanetatacz, Kasionek, Adela

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 09 Lip 2016 09:46 #488740

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Doznaję jakiegoś rozdwojenia jaźni :P ale nic to , Twojego ogrodu nigdy za dużo. Obojętnie ile razy będę oglądała Twoje fotki, zawsze coś nowego wpadnie mi w oko, coś mnie zainteresuje. :)
Różyce cudne.
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 09 Lip 2016 11:43 #488772

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Inuś co ja poradzę, tu też mam tylu serdecznych znajomych, trudno się rozstać z nimi, zobaczymy, jak to będzie :P :P :unsure:



miłego :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Anna96, inag1, Kasionek, Adela

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 09 Lip 2016 14:47 #488804

  • Sinthell
  • Sinthell's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Michał
  • Posty: 651
  • Otrzymane dziękuję: 438
Pięknie pastelowy ogród.... Śleczne róże i zestawiana... miło popatrzeć na takiecuda jak Twoje ..
pozdrawiam
Michał
___________________________________________________________________


___________________________________________________________________
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 09 Lip 2016 20:32 #488903

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Nie masz czerwonej porzeczki :woohoo: ? co za niedopatrzenie :)
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.

Sosny, magnolie i kamień polny....ogród zwyczajny. 07 Sie 2016 20:16 #495398

  • dorkow0
  • dorkow0's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 31
  • Otrzymane dziękuję: 26
Iwonko, witam Cię serdecznie. Nie pisałam na O. już sporo czasu. Twój ogród, jak zawsze piękny, pokazany w tak artystyczny sposób, że aż nie chce się z niego wychodzić. Pytałaś u mnie, czy pamiętam. Jak można zapomnieć takie dzieło sztuki. :kiss3:
Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego życzę. A gdzie będziemy się widywać wirtualnie, sama nie wiem. Coś mi się te fora nie udają.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.281 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum