TEMAT: Pytanie ze słomy sosnowej

Pytanie ze słomy sosnowej 01 Maj 2022 16:44 #801546

  • meliodes
  • meliodes's Avatar
Witam; Chcę zrozumieć, jak będzie działać słoma sosnowa bezpośrednio na tkaninie krajobrazu. Nie mogę znaleźć wiele w Internecie, które to polecają, więc zakładam, że nie jest to świetny pomysł. Ale próbuję zrozumieć dlaczego.


Zielone okna z estimeble.pl

Pytanie ze słomy sosnowej 01 Maj 2022 19:04 #801565

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Chcę zrozumieć, jak będzie działać słoma sosnowa bezpośrednio na tkaninie krajobrazu.
Też nie mogę zrozumieć o co właściwie chodzi i czego dotyczy pytanie. :bad-idea:

"Je veux comprendre comment la paille de pin va agir directement sur le tissu du paysage."
"I want to understand how pine straw will work directly on the fabric of the landscape."
"Ich möchte verstehen, wie sich Kiefernstroh direkt auf das Landschaftsgefüge auswirken wird."
"Voglio capire come la paglia di pino lavorerà direttamente sul tessuto del paesaggio."
" Quiero entender cómo funcionará la paja de pino directamente en el tejido del paisaje."
" 松のわらが景観のファブリックに直接働きかけることを理解したいのです。"
:think:
Ostatnio zmieniany: 01 Maj 2022 19:09 przez KaLo.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amlos, Babcia Ala

Pytanie ze słomy sosnowej 01 Maj 2022 19:49 #801571

  • Amlos
  • Amlos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 15865
  • Otrzymane dziękuję: 12271
Hmmm... Tak sobie myślę, że może chodzi o korę sosnową sypaną na agrowłókninę... ? :think:
Pozdrawiam - Ania
Za tę wiadomość podziękował(a): Babcia Ala

Pytanie ze słomy sosnowej 01 Maj 2022 21:58 #801585

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3462
  • Otrzymane dziękuję: 7398
Mogą być też zrębki sosnowe, na dodatek kolorowe sypane pod krzewy w celach hmmm, dekoracyjnych? :think: Albo igliwie w celu zakwaszenia gleby. Trudno zgadnąć. Translator nie musi się znać na ogrodnictwie. :rotfl1:
Ostatnio zmieniany: 01 Maj 2022 21:59 przez KaLo.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.367 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum