TEMAT: Ogród Aguniady

Ogród Aguniady 01 Sie 2014 21:40 #288447

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
Aga czy zdążę się wpisać na 100 tną stronę ;) zobaczymy...
fiu fiu tarasik sobie piękny planujesz..:)
deski na tarasie też są u nas w planie póki co mamy taras prowizoryczny zrobiony również z desek ale tych najtańszych..;)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 06:53 #288503

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Wczoraj było zimno-23 stopnie :rotfl1: W nocy pokropiło i od rana chłodno, niezwykle przyjemna zmiana pogody. Przydałoby się więcej opadów, ale cieszę się i z tego. Rośliny trochę odpoczną :) Spakowałam wczoraj kilka ogórków w słoiki, jutro pewnie pojawią się następne :woohoo:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 09:48 #288525

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Dalej pochmurny ale cieply dobry Agus :bye: biedna z ta glowa jestes :hug:
U nas, ja jestem i creative director i project manager, dlatego tak wszystko w czasie sie rozciaga, bo ja siebie oszczedzam. D nie musze przekonywac, bo on na wszystko sie godzi, co tylko nie wymysle :happy:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 14:24 #288570

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry wszystkim!

Uff, jak gorąco! Poranek był raczej chłodnawy, a na pewno nie zapowiadał obecnego skwaru... dość, że wzięliśmy się za modernizację domku ogrodnika - pot oczy zalewa... w międzyczasie wstawiłam małosolne, w lodówce chłodzi się coś płynnego, o obiedzie nie myślę...

Pozdrawiam wszystkich gorąco! Julek, Ewa, Daria - dzięki za odwiedziny! :)















































Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 15:53 #288581

  • Julka
  • Julka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 500
  • Otrzymane dziękuję: 57
Ale pieknie Wam Hortensje kwitna :hearts: cos niesamowitego normalnie. U mnie tez pogoda sie poprawila i jest Palma de Majorka :dance: :happy3:
Agus wiesz nazwe tej pierwszej bialej Jezowki? Ja kupilam Green Jewel ale to chyba nie moja, bo ma taki zoltawy srodek jak Twoja a ta miala miec zielony.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 16:15 #288584

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Jak świeżo wyglądają Twoje rośliny po burzy. U nas nie pada i ogród wygląda na bardzo zmęczony . Hortensje już się przebarwiają ,szkoda że już bo to oznaka zbliżającej się jesieni ale takie lody waniliowo-truskawkowe pięknie wyglądają. :) Podczytuję o Twoich zmianach tarasowych i już nie mogę się doczekać zdjęć z realizacji. Na pewno będzie pięknie. :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 16:39 #288588

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Cześć Wam! :drink1:

Darek z kolegą z pracy robią dach na domku ogrodnika (doglądam ich, żeby nie padli w tym upale), a ja przycinam krzaczyska, podlałam donicowe te, co już w cieniu, trochę porządku z rupieciami ogrodniczymi zrobiłam, wieczorem chyba rozpalę małe ognisko :)
Upał niemożliwy!
Januszu, u Was jest nieco chłodniej - tu temperatura ponad 35st! Muszę chyba pojechać po jakieś pszeniczne na wieczór :)
Marta, i u mnie Majorka! :) Prażę sobie ramiona chodząc - posiedzieć w słońcu raczej się nie da.
Białe jeżówki to Pow Wow White - bardzo, bardzo mi się widzą. Są spore, obficie kwitną, sztywno się trzymają. Myślę, że je dokupię w poniedziałek, ponieważ mam w planie pomieszać je z turzycami Praire Fire i... żółto-słonecznymi jeżówkami, o których Ci pisałam :) Bardzo mi tam ta kolorystyka pasuje...
A w ogóle, to będę eksmitować część róż... kilka pójdzie do Dorotki, a finalnie zobaczymy, które zostaną.
Wiesz co, hortensje w tym roku kwitną tak, że aż zatyka... coś przepięknego :hearts:
Ina, robota na tarasie u nas raczej nie wcześniej niż we wrześniu - wykonawcy obłożeni, a ten, który na 99% będzie robił u nas kamień (bo w końcu na naturalny kamień się zdecydowaliśmy), poszedł na 2tyg urlopu właśnie. To nic, przez ten czas dobrze się przygotujemy do roboty - ja jeszcze muszę obmyślić resztę... wybrałam meble na taras, przy okazji :)
Popadało wczoraj porządnie i mimo dzisiejszego upału, ogród cały czas wygląda świeżo... tylko te chwasty na trawniku... nie ma jak opryskać :(
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 17:28 #288597

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Jeśli jesteś w stanie coś robić w ogrodzie, to nie masz upału :silly: , u mnie w tej chwili temperatura w ogrodzie dochodzi do 50 stopni :mad2: , nie padało od dwóch tygodni, to dopiero szkoła przetrwania :tongue2: . Chyba dziś północ mnie z wężem zastanie :happy3:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 18:08 #288599

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Marta, skwar jest niemożliwy, ale ja w upały mam całkiem sporo energii ;-)
Ciężko dziś nie pracuję, coś tam skubię, noszę, przycinam, podlewam - żadna praca, a ramiona brązowieją ;-)
U Ciebie rzeczywiście tropiki!

Zapraszam na posiłek regeneracyjny ;-)

Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 18:32 #288601

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
O, dziękuję :kiss3: ', temperatura powoli spada, jak będzie tylko 40 stopni, idę podlewać :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady 02 Sie 2014 19:44 #288606

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Kochani, dzięki serdeczne za setkę stron i zapraszam do nowego wątku:
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...-ogrod-aguniady-cz-2

:bye:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.390 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum