TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 18 Mar 2013 14:01 #135774

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
No,tak mamy pogodę jaką may,nic nie poradzimy musimy to przetrwać :unsure: A letnie zdjątka od razu poprwiają humorek :wink2: Bardzo ładne te fotki z jeżówkami skompanymi w słońcu i o zachodzie słońca :bravo:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 18 Mar 2013 14:29 #135782

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Jolu dzięki za widoczki,cudne jeżówki,jak to wyszło,że one dwie się tak pięknie kolorkami przeplatają?
Oj ale bym sobie popływała w Twoim baseniku :wink4:
Zimo idź precz... :screem:
Wiosenko przybywaj :screem:
Teraz musi posłuchać :wink4:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 18 Mar 2013 23:17 #135939

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Dzisiaj dla odmiany u mnie sypie to to .Mogło sypnąć przed mrozami a nie teraz .Teraz to jak chcę mieć kolorowo zresztą jak wszyscy ,bo im dłuższy dzień tym bardziej się ciągnie
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 19 Mar 2013 08:49 #135971

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
Piękne to zdjęcie dwóch kolorów jeżówek :) U mnie śnieg i zaspy, ja też chcę, aby było już lato :placze:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 19 Mar 2013 10:06 #135992

  • Keri
  • Keri's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 133
  • Otrzymane dziękuję: 88
I znowu teraz sypie śnieżysko, a gdzie ten prognozowany deszcz co miał zmyć śnieg i spływem zimę utopić w rzece? A u mnie blisko rzeka, więc szybko poszłaby na dno. Może zdjęcia letnich kwitów wywołają deszcz, więc nie przestawaj, Joluś!
Pozdrawiam cieplutko, Beata.

Mały,ale doskonały;-) Zapraszam
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 19 Mar 2013 11:58 #136023

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Aniu właśnie, pogodę mamy jak zwykle, znów sypie :blink: od piątku do niedzieli dalej ma sypać :jeez:
Wiosna przyjdzie do nas w maju :placze:
Sięgam do letnich katalogów, może to pozwoli mi przetrwać, bo drewno w drewutni ma się ku końcowi :blink:
Aniu 77 ;) i ja popływałabym w basenie, w morzu ciepłym, poleżałbym na leżaczku B) Słońca się chce i ciepełka, ale zupełnie się na to nie zanosi. Kolejna partia świeżego śniegu się u nas gromadzi :(
Gdzie to ocieplanie ja pytam :screem:
Jadziu sypnęło, ale chyba niezbyt dużo? Najmroźniejsze noce zdaje się za nami, więc może nie będzie tak źle.
Czytałam, że różyczka któraś u Ciebie czarna :unsure: Cóż cięcie nas jednak nie ominie :hug: a jeszcze niedawno wydawało się, ze będzie tak pięknie :lev:
Marysiu zaraz poszukam kolejnych kolorowych fotek, bo jak inaczej mamy znieść to przedłużające się oczekiwanie na wiosnę :cry3:
Beatko witaj :bye: deszczu nie ma, ale jest śnieg, obfity :jeez:
Po co, dlaczego, skoro wiosna już za drzwiami ta kalendarzowa :unsure: Nie pamiętam takiego marca zupełnie :jeez:
Mieszkam na górce, więc woda z roztopów niegroźna, ale jak dalej tak będzie sypało znowu do domu nie dojadę.
W okolicach już przestają podmiejskie autobusy jeździć :blink: znowu masakra :mad2:
Piękne i okazałe te Twoje canny :hearts: Moich nie zdołam podzielić raczej, chyba .... że przekopię wielką zaspę pod drzwiami gospodarczego :blink:
Ostatnio zmieniany: 19 Mar 2013 22:41 przez pamelka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 19 Mar 2013 12:21 #136030

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
U mnie drewno skończyło się już wczoraj :dazed: , na szczęście jest gaz w butli ;)
O pogodzie nawet już nie chce mi się gadać :jeez: , na szczęście przesyłki od wspaniałych koleżanek :hug: wprowadziły trochę wiosny :woohoo:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 19 Mar 2013 13:53 #136054

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Faktycznie ta pogoda normalnie rozwala jakiekolwiek nastawienie,,że wiosna tuż,tuż,,,,,za dwa dni,,,kalendarzowa :mad2: :mad2: Chyba ją bałwanami będziemy witać,ciągle pada jakby było tego mało :mad2: Już nie mogę patrzeć na ten śnieg :cry2: Ja chcę wiosny,prawdziwej :placze:
Ostatnio zmieniany: 19 Mar 2013 13:54 przez anabuko1.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 19 Mar 2013 15:40 #136104

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
i ja też chcę wiosny, takiej ciepłej i zielonej bo ten śnieg za oknem - a wciąż go przybywa - już mi zbrzydł :sick:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 19 Mar 2013 19:47 #136190

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Markito zapasy, które co zimy zostawały na kolejny rok właśnie zostały poważnie nadszarpnięte, ale palenie szykuje się jeszcze do kwietnia i ... chyba dłużej nawet :jeez: Gaz mam, ale kominek to kominek :happy4:
I do mnie nadszedł dzisiaj ogrodowy detalik kolejny :woohoo: ale trzeba poczekać na budowę postumentu :lol:
Jeśli ta zima jeszcze trochę potrwa, to i różanka dostanie nowe wyposażenie :rotfl1: zamiast kolejnych różanych krzaków :lev: a planowałam w marcu rozbudowywać ogrodową architekturę :jeez:
Aniu o pogodzie ... już nie mogę :cry3: Miałam w marcu jechać po róże, w połowie marca :teach: a tu co :jeez: wyjazd w połowie kwietnia chyba wyjdzie :blink:
Canny nie podzielone,a zwykle już rosły około trzech tygodni ... miesiąca :whistle: kiedy zakwitną :crazy:
Składzik zawiany, wiec i skrzynek wytargać nie można.
Martusia i ja chcę już ciepełka :cry3: jednak dla naszych rejonów zanoszą się święta ... po lodzie :blink: i śniegu :jeez: a przecie to wiosenne święta, nie grudniowe :supr:
Nieciekawie również dla Poznania, a przecież u Was zawsze kilka stopni cieplej było :think:

Na przekór wiosennej zimie dzisiaj u mnie ogniście :devil1:

Ostatnio zmieniany: 19 Mar 2013 22:42 przez pamelka.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 19 Mar 2013 22:35 #136251

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Jola, lato będzie upalne, bedziesz się pluskała w baseniku B)
Przynajmniej tak zapowiadają.
Widoki za oknem masz z jednej strony cudowne, a z drugiej wręcz przerażające.
Ja powoli zaczynam popadac w depresję :dry:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 01:04 #136279

  • planta
  • planta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Howdy!
  • Posty: 5352
  • Otrzymane dziękuję: 5370
W takim razie moze na szkolking do mnie sie wybierzecie? :lol: :flower1:
Domek na prerii - 2017
Domek na prerii - 2015-16
Domek na prerii cz. 1
Podroz do....New Carolina
[url=http://forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/13-podroze-male-i-duze/162
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 06:54 #136287

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Jolu jakie masz w planach różyczki? :flower2:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 09:04 #136335

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Margoś depresję to ja mam już od dawna, splot życiowych wydarzeń, pochmurna zima, a na koniec zwały śniegu :jeez:
Gdzie ta wiosna ... jeszcze tylko godzin kilka :whistle: :whistle:
Masz rację lato spędzę w baseniku :dance: jeśli M zdecyduje sie potem go opróżnić :silly: Rozkładanie i napełnienie wodą to już ja z dziewczynkami ;)
Mam także nadzieję, że ten sezon pozowoli mi choć dni kilka spędzić nad jeziorem, opuszczony ten mój domek okrutnie :cry3: Dobrze, że choć znajomi zdecydowali sie go użytkować, to jest przewietrzony :happy4:
Diano uwierz, że z chęcią bym wyskoczyła na prerię :woohoo: jednak ... daleko okrutnie :hug:
Póki co ststyematycznie czytam Twój watek i oczekuję na podrastanie wspaniałej kolekcji iglaczków, wkrótce przyrosty :woohoo:
A mi się chce Meksyku :silly: i południowej Ameryki - Brazylia :whistle:
A co nie mozna pomarzyć :happy3:
Aniu właśnie próbowałam sie zalogować w RasaPlant, a tam napisali, że nie ma takiego użytkownika :unsure: No to wysłałam maila z pytaniem?
W Rosie miałam zaplanowane Route66, Princess Sibilla de Luxembourg, Muriel Robin, Rosa omeiensis 'Pteracantha' i Lavender Friendship jak wynika z moich notatek.
Od Ewci mam zamówioną Pashminkę i Cinco de Mayo.
Z Floribundy zaś ... Hansestadt Rostock, Goldelse, Easy Does It, Tradescant /wiosenny od Schulheisa zupełnie nie ruszył :sick: :sick: /, Burgundy Iceberg, Clair Austin i Geoff Hamilton.
Może wystarczy :lol:
Ciekawa jestem, jak tam krzaki pod śniegiem. Wcześniej już pąki ruszały :dry:
Jak sądzę śnieg będzie sie utrzymywał chyba ze trzy tygodnie :jeez: Nie będzie przedwiośnia, nie będzie wiosny, oby nagle lato nie nadeszło :lev:

Czerwcowych kolorów ciąg dalszy ...




Ostatnio zmieniany: 20 Mar 2013 09:43 przez pamelka.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 09:41 #136354

  • Pani Bestia
  • Pani Bestia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Ekspert niezależny
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 49
"Może wystarczy" - tak, tak, oczywiście :wink4: Jolu, Kamila gdzieś pisała, nie pamiętam gdzie, że trzeba będzie od nowa konto zakładać w sklepie. Ja też sobie upatrzyłam kilka śliczności, ale Kamilka coś ostatnio się nie odzywa, pewno zapracowana wiosennie w nowej odsłonie sklepu.
U mnie zima też nie odpuszcza. Znowu śniegu po kolana nawaliło i widzę, że różyska trzeba będzie przyciąć trochę niżej niż myślałam wcześniej :think:
" Na początku był Smok..."
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 09:47 #136357

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Reniu to może ja do niej zadzwonię po prostu? Dwa słowa przez phona i będzie wiadomo :)
Różyczki, różyczki :dance: jeszcze szkółking wiosenny mnie czeka :happy4:
Cięcie o jeszcze odległy problem :lev:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 09:52 #136358

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
Joluś :hug: ostro Was ta zima doświadcza...Już się nawet żartować nie chce.
Wspaniałe plany zakupowe na osłodę oczekiwania ;)
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 20 Mar 2013 09:59 #136362

  • Pani Bestia
  • Pani Bestia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Ekspert niezależny
  • Posty: 279
  • Otrzymane dziękuję: 49
No to jak będziesz dzwonić, to pozdrów ją proszę, ode mnie. Mam nadzieję, że pamięta o moich chciejstwach :bye:
" Na początku był Smok..."
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.433 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum