TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 22:02 #138099

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
gorzata wrote:
Nadzieja? Co to mówią o nadziei? :think: :happy3:
Jak zwykle nieprawdę :funnyface:
Ostatnio zmieniany: 24 Mar 2013 22:02 przez pamelka.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 22:05 #138101

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Oj,dziewczyny trzeba mieć ta nadzieję,że jednak wiosna do nas w końcu przyjdzie, i pobiegniemy do naszych ogrodów :flower:
nie wyobrażam sobie ciągłej zimy :sad2:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 24 Mar 2013 22:39 #138111

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Musimy wygonić tę zimę z ogrodów, nie wiem jak, ale może jakieś wspólne czarowanie pomoże :lev:

Tak by się już coś chciało zrobić w ogrodzie a tu ciągle śnieg :mad2:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 25 Mar 2013 08:08 #138144

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Witaj Jolu mam nadzieję że od początku kwietnia to już na prawdę przyjdzie wiosna, dobrze że choć w domu zakwitł mi liliowiec, zdjęcia u mnie w wątku.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 25 Mar 2013 11:50 #138237

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
pamelka wrote:
Wiesiu i ja czekam :think: Marta już nawet zwróciła mi uwagę, że mam zamknąć te zimowe pogawędki :happy3:

Jak tu zamykać jak u niektórych jeszcze śniegu po kolana :devil1:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 25 Mar 2013 12:28 #138249

  • AGNESS
  • AGNESS's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2186
  • Otrzymane dziękuję: 431
piku wrote:

Jak tu zamykać jak u niektórych jeszcze śniegu po kolana :devil1:

Na przykład u mnie :placze:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 25 Mar 2013 12:30 #138250

  • Margolka
  • Margolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1747
  • Otrzymane dziękuję: 234
I u mnie :jeez:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 25 Mar 2013 12:36 #138251

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
Ja sprawdziłem i mam nieco powyżej kostek :evil:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 25 Mar 2013 18:25 #138306

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
I u mnie też :mad2: :placze:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 25 Mar 2013 19:24 #138328

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
U mnie niestety pozostały wspomnienia po nim :( i wcale mnie to nie cieszy wolałabym mieć go nawet po kolana .Nagłe ocieplenie też mnie nie bawi
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 25 Mar 2013 21:21 #138371

  • rm27
  • rm27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2676
  • Otrzymane dziękuję: 2903
Jolu, jak dojdziesz w wątku do setnej strony to wiosna już z pewnością do nas dotrze. Ja straciłem już nawet zapał do zamówień. Ostatnie złożyłem 20 lutego i wyczekuję z następnymi do prawdziwej wiosny. Ta kalenarzowa wciąż nas zwodzi.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 26 Mar 2013 10:05 #138493

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Aniu a ja wczoraj po pracy poszłam do ogrodu :blink: nie pobiegłam, bo ślisko :rotfl1:
Nic się nie dzieje, nieprzebrane śnieżne zaspy :jeez: Ot wiosna :club2:
Iwonka u mnie do prac ogrodowych chyba jeszcze z miesiąc :supr: Zupełny brak nadziei ...
Gdzieś tam na szczycie skarpy wychyneły tulipanowe listki ... kiedy będą miały szansę zakwitnać :think:
Gieniu widziałam Twojego liliowca :woohoo: a jak się mają canny? Moje nadal nie podzielone :jeez:
Wiesiu po kolana, po kolana ... po żołędzie tu i ówdzie :lol: Jaka wiosna zatem :sick:
Aguś zdaje się mamy podobnie śnieżnie, na szczęście już nie pada wiecej :oops:
Małgosiu, Aniu i Grzesiu ... po śniegi po kostki to zadna sniegi :lol: słowo :idea1: Prosze się cieszyc nadchodzącym ociepleniem :happy4:
Jadziu a jak temperatura nocą w te bezśnieżne noce? U mnie było coś około 20 :supr: na minusie :jeez: Przedwczesna okazała sie radość z dobrego zimowania różyczek :cry3:
Nie wiem, jak zamurkowe magnolie przetrwały atak zimy, bo zupełnie nie mogę się do nich dostać, a brnięcie w śniegu po uda mi się nie uśmiecha :jeez:
Za to niektóre kulki zaczynają pojawiać się nad śniegiem :)
Romku chyba nie dojdę do tej setki :oops: straciałam zapał do pisaniny nawet :cry3: Zamówienia ... takze robiłam w styczniu i lutym, teraz będę sie zbierała po odbiór. Pierwszy wyjazd w okolice Końskowoli około połowy kwietnia, a iał być w marcu :crazy:
Najgorzej, ze coś mnie podkusiło przyciąć paulownie przed tym ochłodzeniem :club2: Nie wiem, czy nie zmarzła :sad2:

Psycholog radzi, jak przetrwać tę przeciągającą sie zimę :teach: żyjmy nadzieją :teach:
Proszę bardzo, już wkrótce będzie tak :dance:



Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 26 Mar 2013 12:26 #138546

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
Cieszcie, że macie śnieg, bo ja chyba w tym roku nie doczekam tulipanów. Wyglądają na całkiem przemarzniete. Wyobrażacie sobie wiosnę w ogrodzie bez tulipanów.? :placze: :cry3:
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 26 Mar 2013 17:19 #138608

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Jolu,mówisz-żyjmy nadzieją--Nic innego nie robię,tylkom tą nadzieją żyję ,że w końcu ta wiosna upragniona przyjdzie do nas, :) Poruszanie się po chodnikach jest staszne wszędzie zlodowacenia,już ta zima mnie wkurza :mad2:
A Twoje kolaże kwiatowe,jak zwykle ---piękne :hearts: I powoniki i róze masz piękne :wink2:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 26 Mar 2013 18:26 #138633

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Jolu na razie wszystko wygląda na żywe tak jak róże czy inne rośliny .W nocy temperatura spadałam do -12 może 15,wiec nie wiem jak ta skorupa odtaje co zastanę .Może bezie powtórka z ubiegłego roku OBY NIE .Fajne kolaże takie energetyczne .Miało już nie być takich mrozów ,ale nic na to nie wskazuje .Ciesz sie Jolu ,ze masz tyle śniegu
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 10:21 #138796

  • Annes 77
  • Annes 77's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 452
  • Otrzymane dziękuję: 69
Jolu trzymam kciukasy za Twoje piękne różyczki :)
Musi być dobrze,tak bardzo wyczekujemy cieplejszych dni,jeszcze trochę i będziemy się cieszyć :flower1:
Nawet nie wiem,czy moje tulipany wychyliły nosy,bo nie byłam z miesiąc na działce,mam bardzo trudny dojazd,to są tereny leśne... :tongue2:
Dobrze,że masz śnieg,pokrywa wskazana...trzymaj się kochana :happy-old:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 12:39 #138833

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Danuś czytałam i u Ciebi o tych tulipankach :cry3: Może dadzą radę, moze tylko listki przemarzły, a pąk skryty w środku rozkwitnie ;)
Mam podobną sytuację na odkrytych kilku centymetrach północnej rabaty :unsure: Na zachodniej zaś wychynęły zielone :)
Aniu ja sie przemieszczam głównie samochodem ... spacer chodnikami grozi kontuzją :jeez:
Dzisiaj pod szkołą jedno z aut utknęło w tkim lodowym tunelu, koleinie i ani w przód, ani w tył :crazy: Lodowisko i na drogach.
W Lidlu za to w sprzedaży wiosenne kwiaty i różyczki :lol: zakupiłamm kilka sztuk i będzie wiosna :dance:
Jadziu masz rację, oby nie było powtórki :unsure: Ciężko teraz już stwierdzić co tam ewentualnie .....
U mnie przy spadkach do -20 to co nad śniegiem /róże/ brązowe :ohmy: Mam nadzieję, że poniżej zielone.
... a miały już pąki :cry2:
Ale, ale czytałam chyba, że u Ciebie nie jest źle ;)
Aniu dziękuję ja i moje różyczki :hug: Mam nadzieję, że gorzej niż rok temu nie będzie, co tam cięcie ;) oby kopania nie było.
Na leśnych, osłoniętych terenach zapewne wszystko spokojnie sobie śpi ... albo :think: już wychyla noski do słońca :happy4: Nareszcie nieco słonecznj energii i nam sie dostało :)
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 27 Mar 2013 12:53 #138837

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
Nie wiem czy w tym roku nie dojdzie do tego, że w jednym czasie będzie przycinać się krzewy kwitnące latem i róże :unsure: Toć to o tej porze roku już zawsze wszystko przycięte było, posprzątane a tutaj ciągle nie ma jak się zabrać do roboty bo ziemia skuta lodem. Biorę specjalnie urlop po świętach żeby coś porobić, a widzę w prognozie 2 stopnie i deszcz. Czarno to widzę :dazed: Wiesz, że miny nie wzeszły mi wcale,a z torebki tunbergii mam 5 siewek. Ciekawe dlaczego ja mam zawsze takie słabe plony :blink:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.639 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum