TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Kwi 2013 15:09 #139928

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Za tydzień będzie lepiej :bye:
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 09:05 #140057

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Margoś taką mam nadzieję, nawet prognozy sa łaskawe :lev: Choć tym akurat nie bardzo mozemy wierzyc w tym roku :crazy:
Całe szczęście, że ostatnie opady wspaniałomyślnie ominęły nasz rejon ;) a deszcz, który spadł skutecznie zmniejszył wysokość śnieznej pokrywy :silly:
Wiosno, wiosno, ach gdzie ty :think:

A u mnie długo wyczekiwany kiełek Cleopatry pokazał się brązowym listkiem :dance:
Może to będzie trafiony zakup, choć najmniejszy ze wszystkich uziemionych :lol:



Czy macie jakieś doświadczenia z uzimianiem wierzby rogatej? Kupilam jako świąteczną dekorację i trwam w nadziei :lev:
Moze wyjąc z wody i umieścić z pojemniku z piaskiem :think:
Macie może jakieś sugestie :thanks:

Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 09:18 #140059

  • markussch01
  • markussch01's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1209
  • Otrzymane dziękuję: 1262
Ja mam sugestię :) ale w temacie nie odebranej Azalii..,mam ja do Ciebie przytachać ? z przyjemnoscia to uczynie tylko mrugnij podmalowanym okiem ;)

Pozdrawiam Markus
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 09:28 #140061

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
I tu podziękuję :kiss3: cudna azalka :dance:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 09:37 #140062

  • Małgorzata124
  • Małgorzata124's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 519
  • Otrzymane dziękuję: 67
Pamelko włóż ją do wody, ja też kiedyś kupiłam specjalnie bukiecik tej wierzby do ukorzenienia, ukorzeniłam w wodzie. :garden1:
A listeczek ładniusi może już doczekamy się tej wiosny, coś ma się dziać w przyszłym tygodniu coś koło czwartku. :hug: :flower1:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 10:11 #140071

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Małgosiu dziękuję :kiss3: wierzba w wodzie i nieustannie sprawdzam, aby jej poziom był wystarczający :)
Pogoda ... optymistyczniejsza od przyszłego tygodnia i słoneczka więcej :lol: nareszcie :dance:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 10:16 #140076

  • markussch01
  • markussch01's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1209
  • Otrzymane dziękuję: 1262
...iiii jest :) ku obopólnej uciesze

DPP_1133D.jpg


Pozdrawiam Markus
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): pamelka

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 10:24 #140077

  • AGP-ON
  • AGP-ON's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Grześ
  • Posty: 1137
  • Otrzymane dziękuję: 249
Ja w zeszłym roku wierzbę ukorzeniłem i nawet sporo urosła ;-)
Wsadziłem do wody i korzonki puściły
W tym roku ja przyciąłem bo za ogrodzenie koniecznie chciała rosnąc ;-)
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 10:36 #140082

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe a ja radzę jej potem pilnować z przycinaniem bo skończysz, Joluś jak ja :rotfl1:
jednego roku zapomniałam o przycinaniu i poszedł w górę i na boki zaś dół sie brzydko ogołocił :sick:
no i 2 lata temu skończył jako rozpałka do grilla a ile zabawy z karczowaniem :happy4:
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 20:37 #140208

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Markus jeszcze raz dziekuję za cudną azalkę :kiss3:
Tym bardziej ... ,że w moim ogrodzie ... jakoś ich brak :blink:
Grześ dziękuję za info, znaczy i moje gałązki maja szansę na korzonki ;) tylko miejsca trzeba sporo :think:
Martusia wierzby zawsze ciacham, więc może i o tej nie zapomnę :lol: ... jeśli oczywiście się ukorzeni :silly:
Twoja informacja o niezbyt urodziwym pokroju bez cięcia dostatecznie mnie zmotywuje mam nadzieję ;)

A teraz kochani zmykam i wątek zamykam :lol:
Wiosna przyszła i jaka by nie była to już przecież nie zima :lol:
Czas ostatecznie zamknąć zimowe pogawędki, może wowczas słońce zacznie mocniej grzać :) wyruszymy do ogrodów i przyjdzie czas na kolejne opowieści ... wiosenne :bye:


Nowy wątek znajduje się tutaj:
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/3...dokiem-2014-aktualny.
Ostatnio zmieniany: 21 Lut 2014 13:17 przez Hiacynta. Powód: wstawienie linku na prośbę forumowicza
Temat został zablokowany.

Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 02 Kwi 2013 20:53 #140213

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2681
Jak wiosna przyszła? ;) Jutrzejsze opady już ponoć mają naszego regionu nie ominąć! :P
Trzymam kciuki za Cleopatrę, oby nią była! Za wierzbę nie trzymam! :silly: Po co Ci to? Miejsce trzeba oszczędzać! :)
No to do wiosennych pogawędek! :bye:
Ostatnio zmieniany: 02 Kwi 2013 20:53 przez artam.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.428 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum