TEMAT: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 28 Wrz 2012 21:02 #73174

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
Nostalgiczne , jesiennie - barwne pamelkowe zamyślenia... jak zwykle z przyjemnością obejrzałam :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 30 Wrz 2012 00:46 #73552

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Hej Romciu :bye: milo, że znalazłaś mój kolejny watek ;)
Marta kiedy właśnie zbielał :funnyface:
A Hot Lava jest piękna, tylko ta jakaś taka pomarańczowa :think: pomyśłalam, że jak z in vitro to ... sama wiesz.
Ale najważniejsze, że nadal kwitnie.
O zasadach obowiązujacych w pisowni nie będę z Panią dyskutowała :silly: szans nie mam najmniejszych. Moze zaproppnuję cos z mojej dziedziny :rotfl1:
A tak swoją droga zasady zasadami, ale sa osobowości, które sobe nie życzą wręcz, aby ich nazwisko było odmieniane :silly: Nie wiem, jak tam Pan Lato ...
Gosiu namacalnie jeżówka się u mnie odmienia ... :think: przeróżnymi kolorami i to jest sedno sprawy :silly:
Jadziu dziękuję, że zajrzałaś :hug: Pracy wbrew pozorom ciągle pod dostatkiem :jeez: Nie wiem, czy uporam się ze wszystkim do zimy :dazed: A tu jeszcze lada moment wykopki cannowo-daliowe dojdą.
Danuś bo ja lubię przestrzeń :lol: Już prędzej chyba na kawałek ziemi zacznę zabierać, niż nadmiernie ograniczę mój trawnik :lol: Ciekawa jestem który to szczęściarz dostanie nowa miejscówkę ;)
Aga miło, że zajrzałaś ;) Palmówki najczęściej u mnie w jednej ze szkółek ;)
Zwykle dowożę na prośbę :lol: Jednak prośby dotychczas tylko z okolic Lublina były :rotfl1:
Grześ miło, że mnie odnalazłeś. Zakup jeżówek to bardzo dobry pomysł :bravo: Nawet nie spostrzeżesz, kiedy zapragniesz więcej :happy4:
Dziękuje za miłe słowa.
Ewelinko zapraszam częściej w nadziei, że i mój ogród zyska kiedyś nieco nastrojowości i kolejnych zakątków na zamyślenia :)

A skoro jesień niech trawy szumią i falują na wietrze ... :lev:








i kulki niech cieszą oczy :lol:
kosodrzewiny ...
Pinus mugo 'Dezember Gold'


Pinus mugo 'Mops Snezna'


Pinus mugo 'Jacobsen' :hearts:


Pinus mugo 'Schweitzer Tourist'


Pinus mugo 'Michał'


Pinus nigra 'Pitchounet' /sosna czrna/


Abies magnifica var . shastensis /jodła wspaniała odm. Szasteńska/


Dobranoc :bye:
Ostatnio zmieniany: 30 Wrz 2012 07:43 przez pamelka.
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 30 Wrz 2012 01:33 #73559

  • FRAGOLA
  • FRAGOLA's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 256
  • Otrzymane dziękuję: 39
Witaj Joluś :kiss3:
Chwilę mnie nie było a tu już nowy wąteczek powstał...więc jak zwykle z opóżnieniem,ale przybywam się przywitac :hug: iiiii....słów mi brak...kobieto jesteś WIELKA :thanks:
Cuuuudny raj stworzyłaś i to expresowo :bravo: (za mały ten ludż z brawami...należy się razy tysiąc)
Kurczę to jest ogród który na żywo chciałabym zobaczyc i choc kawałeczek miec u siebie....
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 30 Wrz 2012 07:18 #73563

  • Cebulla
  • Cebulla's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 647
  • Otrzymane dziękuję: 206
Wow, piękne słowa Grażynko. Ja to bym mogła tak całkiem spory kawałek tego ogrodu mieć u siebie :whistle: Kulki piękne. Ja na razie robię miejsce dla kulek...
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 30 Wrz 2012 07:32 #73564

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Graziu wróciłaś już :woohoo: nareszcie :hug: Co tam opóźnienie, najważniejsze, ze jesteś :dance:
Z Twoją 'żyłką' podróżniczą nie mam zupełnie obaw, że do mnie trafisz, jak przyjdzie czas ;)
Pędzę do Ciebie, zobaczyć co w 'Wężowym' słychać :lol:
Daguś z Twoim zaparciem i pracowitością jestem pewna, że wkrótce stworzysz piękny kulkowy zakątek :lol:
Chciałam jeszcze słówko, choć o tym zapewne już wiesz :silly: - tyle jest pięknych kulek :happy4: że wybór nie będzie prosty, a wszystkiego mieć nie sposób :lev:
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 30 Wrz 2012 12:19 #73615

  • Sylweste
  • Sylweste's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 508
  • Otrzymane dziękuję: 93
Jolu, piękne trawy, których zazdroszczę i zawsze podziwiam je w Waszych wątkach ! :) zachód niczym oddalony pejzaż ogromnych górskich szczytów :)
Mój ogród na blogu
Ogród igłą utkany
Serdecznie pozdrawiam
Sylwek
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 30 Wrz 2012 22:14 #73761

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Gdybym miała większy ogród to parę kulek też znalazło by miejsce, a tak albo kwiaty i warzywa ,albo choineczki.
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 09:25 #73827

  • Tacca
  • Tacca's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 879
  • Otrzymane dziękuję: 571
Pamelko piękne trawy , moje to jeszcze młode . Kiedy ja się nauczę robić takie piękne fotki ? :jeez:
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 13:39 #73892

  • Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1346
  • Otrzymane dziękuję: 173
Twoja jodełka shastensis ma takie cudnie małe przyrosty. Moja tez takie miała, a zaraz wiosną pojawiły się pędy na 5 cm długie i czar prysł. :huh:
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 13:46 #73895

  • dorota
  • dorota's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 429
  • Otrzymane dziękuję: 111
Wszystko piękne, trawy mają swój urok, ale iglaste kulki :hearts:
Najgorsze jest to, ze , tak jak piszesz, wszystkich nie da się mieć, trzeba wybierać ... :jeez:
Pozdrawiam- Dorota
Mój ogród- po prostu
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 14:18 #73904

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Sylwek niestety trawy z czasem zajmują sporo miejsca, te piórkówkowe kaskady wcale nie są takie małe, że o miscantach nie wspomnę ;)
A zachody ... jakoś mi ostatnio umykają :jeez: życie :oops: lub tez zupełnie inaczej praca nad rabatkami do ostatnich słonecznych promieni.
Zauważyłeś, jak wcześnie już zmrok zapada /choć u Was nieco później przecież :silly: z ... pół godziny/.
Jadziu to prawda, trzeba dokonywać wyborów :think: Jednak mamy tak wiele możliwości, że każdy może być zadowolony ;)
Warzywnik na szczęście już mam uprzątnięty, z czego podejrzewam nornice nie są zbyt zadowolone :club2:
Danusiu trawki szybko się rozrosną, aby zima była łagodna ;) Zdjęcia ... tak jakoś cykam ... kiedy przystanę i coś zwróci moją uwagę :lev:
Danuś-Dangar dosyć otwarcie otwierasz mi oczy na tego malucha :lol:
Znaczy pierwszy rząd nie dla niej?
Dorotka takie kulki to można podziwiać na okrągło, szczególnie zaś wiosną :woohoo: Uważam, że trawy doskonale komponują się z kulkami, a te wyższe tworzą wręcz przepiękne tło i zimową ochronę przed wiatrami.
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 14:27 #73909

  • dkny
  • dkny's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 577
  • Otrzymane dziękuję: 103
Ho, ho! Jakie dorodne trawy! Pięknie one wyglądają! :bravo: O kulkach to nawet nie wspominam :thanks:
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 14:45 #73915

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
Kurcze, a ja się boję tych traw :blink: - tyle się naczytałam o ekspansywności :unsure: , że mam stracha przed posadzeniem ich w ogrodzie :dry: . Ale podziwiać u innych to ja mogę :woohoo: , bo bardzo mi się podobają.
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 14:55 #73918

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5026
Jestem i ja w nowym wątku zauroczona szumem traw :)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 15:12 #73922

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
dorciaj wrote:
Kurcze, a ja się boję tych traw :blink: - tyle się naczytałam o ekspansywności :unsure: , że mam stracha przed posadzeniem ich w ogrodzie :dry:
Mogłoby dojść do tego, że druga bramka nie miałaby gdzie stanąć :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1:
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 15:34 #73927

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
:rotfl1: :rotfl1: ... mogłoby tak być :funnyface: :funnyface:
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 17:18 #73943

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Jolu piękne i dorodne trawki , ja się martwiłam że moje zajmą coraz więcej miejsca a tak wymarzły że albo ich nie ma wcale albo są 4 źdźbła ;) ale widziałam w obi przecenioną żubrówkę , ślicznie pachniała więc muszę się skusić i kolekcja traw wzrośnie :bye:
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik
Temat został zablokowany.

Odp: Jesienno-zimowe zamyślenia pamelkowe :) ... z widokiem 01 Paź 2012 20:51 #73989

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Jolu, trawy cudne, szkoda tylko, że nie da się tego szumu na wietrze pokazać! ;)
Mnie zachwycają teraz też niektóre sosny, te, które zanim zrzucą te igły, tak ładnie je wybarwiają na żółto... Właśnie jak ta na jednym ze zdjęć... U mnie prym w tym wiodą sosny Banksa...
A traw nie ma co się bać, Dorciu... Unikamy miskantów cukrowych, reszta niegroźna!
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.542 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum