TEMAT: Czy istnieje jakaś specjalna strategia sadzenia upraw w nowym sezonie?

Czy istnieje jakaś specjalna strategia sadzenia upraw w nowym sezonie? 09 Wrz 2021 09:48 #776156

  • YekinKebo
  • YekinKebo's Avatar
Jestem jesienią drugiego roku. W ciągu ostatnich sezonów zbierałem tony zraszaczy, aby móc utrzymać tony plonów. Więc w końcu dostałem wystarczającą ilość zraszaczy, aby w tym sezonie móc zasadzić ponad 500 roślin. Ale wydaje się, że posadzenie ich zajmie wiele dni. Widzę ludzi z ogromnymi farmami w późnej fazie gry, więc zastanawiałem się, czy sadzenie ich zajmuje kilka dni, czy po prostu czegoś mi brakuje? Dziękuję!


Zielone okna z estimeble.pl

Czy istnieje jakaś specjalna strategia sadzenia upraw w nowym sezonie? 09 Wrz 2021 12:31 #776169

  • KaLo
  • KaLo's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3439
  • Otrzymane dziękuję: 7314
Chcę mieć taką sadzarkę, też mi brakuje. :laugh1:

Czy istnieje jakaś specjalna strategia sadzenia upraw w nowym sezonie? 09 Wrz 2021 18:22 #776184

  • mirzan
  • mirzan's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1078
  • Otrzymane dziękuję: 2400
Powiedział klasyk - najlepsza maszyna to Kaśka i Maryna.

Czy istnieje jakaś specjalna strategia sadzenia upraw w nowym sezonie? 12 Wrz 2021 11:49 #776403

  • YekinKebo
  • YekinKebo's Avatar
YekinKebo wrote:
Jestem jesienią drugiego roku. W ciągu ostatnich sezonów zbierałem tony zraszaczy, aby móc utrzymać tony plonów. Więc w końcu dostałem wystarczającą ilość zraszaczappvalley tutuapp tweakbox
aby w tym sezonie móc zasadzić ponad 500 roślin. Ale wydaje się, że posadzenie ich zajmie wiele dni. Widzę ludzi z ogromnymi farmami w późnej fazie gry, więc zastanawiałem się, czy sadzenie ich zajmuje kilka dni, czy po prostu czegoś mi brakuje? Dziękuję!
issue got solved
Ostatnio zmieniany: 12 Wrz 2021 11:50 przez YekinKebo.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.332 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum