TEMAT: Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ...

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 08 Maj 2015 21:32 #366198

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Elu, Mirko, ja byłam rozczarowana, że strona Fransena ostatnio nie działała, a dziś zaglądam - chodzi!!! :woohoo:
Prawa strona strony :devil1: okropna, ale lewa :woohoo: :woohoo: :woohoo: Właśnie o tym marzyłam, bo przeglądanie fotek było przedtem masakrą :rotfl1:


Zielone okna z estimeble.pl

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 08 Maj 2015 21:43 #366210

  • danutal
  • danutal's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 937
  • Otrzymane dziękuję: 1269
Ja również nie jestem zachwycona prawą stroną. :( wg mnie ograniczone są na niej podstawowe dane o hostach.Wolałabym widzieć je nie wchodząc głębiej.
Jestem podobnie jak Ela konserwą :) Fajniejsze jest tylko przeglądanie zdjęć.
Pozdrawiam.Danuta

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 08 Maj 2015 21:50 #366220

  • Jacekop71
  • Jacekop71's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Pozytywnie zakręcony
  • Posty: 266
  • Otrzymane dziękuję: 416
Same Konserwy.Ok ,to ja się nie będę wychylał i także zapisuje się do uroczych Konserw :P
Rozumiem,że wiosna przyszła wcześniej,ale że już moja Holy Mouse zwęszyła późne lato,nie rozumiem...

20150507_153614.jpg
Pozdrawiam ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): danutal, Amarant

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 08 Maj 2015 21:53 #366222

  • affa
  • affa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 883
  • Otrzymane dziękuję: 1651
Rzeczywiście prawa część jest dużo mniej czytelna.
Natomiast nie potrafię znaleźć/dostrzec gdzie są przedstawione nazwiska autorów prezentowanych zdjęć/właścicieli prezentowanych host?
Pozdrawiam, Anna.

Zapraszam do mojego ogrodu w cieniu...bloków

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 08 Maj 2015 22:07 #366231

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Chyba tego nie ma... :unsure: Może żeby ograniczyć wymiany koleżeńskie :devil1:

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 08 Maj 2015 22:30 #366247

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
No właśnie - gdzie są autorzy fotek, ja się pytam?
pozdrawiam
Ela

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 10 Maj 2015 20:17 #367071

  • Poll
  • Poll's Avatar
Może się przyzwyczaję do nowej szaty, ale póki co...błeeeeeeeeeeeeeeee :club2:

A teraz z grubej rury! :screem: Kochani, uziemiona mam teraz wiecej czasu i :thanks: ....czas wstawiać fotki - chocby kiełków - do wątków bazowych. Niektóre swiecą brakiem wpisów od 3 lat! :placze: x 5. Proszę, choć po jednej hostce dziennie - to chyba niezbyt duże obciążenie? ...I gdzie nam znikł Tomasz23??? Może juz czas wrócic na ziemię??? :drink1:

Tutaj też dziękuję Dianie za sporą ilośc nowych wpisów. :kiss3:
Ostatnio zmieniany: 10 Maj 2015 20:19 przez Poll.

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 12 Maj 2015 00:37 #367698

  • Poll
  • Poll's Avatar
Kochani, uzupełniam i porzadkuję wątki bazowe i całą bazę. Wiele cennych zdjęć, ale dodawanych niegdyś przez rózne serwery, obecnie juz się nie wyswietla. Będe usuwać te zdjęcia i wpisy, ale osoby majace ochote na dodanie 'historycznych ' fotek mogą to zrobic w każdej chwili w nowym wpisie. Aby uniknąć takich sytuacji, bardzo prosze - dodawajcie zdjęcia przez nasz serwer, lub Google+. :thanks:

Przegladając wątki , zauwazyłam, iż brak od kilku lat wpisów o Miss Tokyo, Blue canoe, Ground Master i wielu innych. Jesli macie te hosty, proszę o kilka słów i zdjęć. :thanks: :hug:

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 13 Maj 2015 22:18 #368372

  • lemoniada
  • lemoniada's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 101
  • Otrzymane dziękuję: 25
Mam zły hostowy tydzień:/ Popiszę to może się pocieszę.. najpierw jak wychodziły to okazało się że po tej jakże łagodnej zimie mnóstwo miało pouszkaczane kiełki i pierwsze 2-3 liście wyglądały dość nędznie. Później, zaczęła mi podejrzanie wyglądać jedna z moich siewek.. siewka ma ze 3 lata.. w tym roku wysadziłam siewki do ziemi w nadziei że lepiej sobie urosną niż ograniczane doniczką.. Jak się przyjrzałam jej dokładniej szybko ją z tej ziemii wyjmowałam, jak tylko aparat się podładuje zrobię zdjęcie ale boję się że to wirus:/ coś się na niej dzieje z pigmentem i mam teraz mega stres co z resztą siewek z tego miejsca, niektóre z całą pewnością chciałabym zachować. A wisienką na torcie jest dzisiejszy poranek, kiedy okazało się że do ogródka włamał mi się dzik.. zaorał marchewkę i wjechał na najmłodsze siewki host, roczniaki:/ co on mi tam narobił, znaczniki powypruwane, hosty niektóre nie wiem czy do odratowania, ogólnie straszna porażka :/ Kolejne siewki chyba będą trzymać w doniczkach minimum 4 lata:/

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 14 Maj 2015 10:53 #368543

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
Lemoniada, mi podobną kaszanę zrobiły rok temu zimą łosie - znaczniki połamane, porozrzucane, pogubione bezpowrotnie. Na szczęście hostom nic się nie stało - wyszły wszystkie a nazwy dopasowałam dzięki wcześniejszym zdjęciom. Jeśli robiłaś fotki siewkom, to dojdziesz co jest co, no bo chyba dzik nie zeżarł kłączy? :woohoo:
pozdrawiam
Ela

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 14 Maj 2015 13:26 #368605

  • lemoniada
  • lemoniada's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 101
  • Otrzymane dziękuję: 25
Odmianowym nic się nie stało bo mam je albo w doniczkach albo wysadzone pod ścianą domu, tak blisko nie podszedł. Maluchów chyba nie ogarnę, bardzo są do siebie podobne a zdjęć w tym sezonie nie zdążyłam im zrobić, niektóre się nawet dobrze nie wykluły.. No nic, będę miała kolekcję niespodzianek o nieustalonym pochodzeniu. Kilka odpadnie całkiem bo je wypruł i delikatne korzenie się przesuszyły, nie wiem czy odżyją, kilka też "znikło". :/

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 14 Maj 2015 22:42 #368848

  • affa
  • affa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 883
  • Otrzymane dziękuję: 1651
affa wrote:
muchazezlotym wrote:
Aniu, u mnie GE rośnie w słońcu parę godzin i nic złego się z nią nie dzieje. :woohoo: A co u Twojej jest nie teges w sierpniu?
... Najlepiej pokaż tu fotki ...

Great Epectation w zeszłym roku. Mam tylko 2 foty, bo patrzeć na nią nie mogłam :jeez:
25 sierpień
25.08.jpg


Moja ma już 5 lat i tylko do wczesnego lata wygląda pięknie.
Czy w cieniu też tak szybko staje się jesienna? Dream Weaver żółknie 3-4 tygodnie później. I Dream Weaver ma prawie 2-krotnie większe liście i jest o połowę wyższa :think:.

Great Expectation została przesadzona na bardziej cieniste miejsce. Zobaczymy jak się totaj będzie sprawować, bo wiosną wygląda bardzo ładnie. Wiem, że wolno rośnie i na efekt trzeba poczekać :whistle: . Ale czy to normalne, że jest ponad połowę mniejsza od Dream Weaver?
Zdjęcia zrobione dzisiaj, obie kupione w tym samym czasie, rosły na podobnym stanowisku.

8-5.jpg


9-6.jpg
Pozdrawiam, Anna.

Zapraszam do mojego ogrodu w cieniu...bloków
Za tę wiadomość podziękował(a): Jacekop71, Amarant

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 14 Maj 2015 22:49 #368854

  • muchazezlotym
  • muchazezlotym's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1989
  • Otrzymane dziękuję: 2547
U mnie proporcja jest dokładnie odwrotna..... :rotfl1: tyle, że Dream Weaver mam sporo młodzą od GE.
pozdrawiam
Ela
Za tę wiadomość podziękował(a): affa

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 14 Maj 2015 23:26 #368869

  • lemoniada
  • lemoniada's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 101
  • Otrzymane dziękuję: 25
Najładniejszy liść Purple Haze w tym roku :)
IMG_0009.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): danutal, affa, madzia, Jacekop71, Amarant, beatazg

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 15 Maj 2015 10:01 #368931

  • affa
  • affa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 883
  • Otrzymane dziękuję: 1651
muchazezlotym wrote:
No właśnie - gdzie są autorzy fotek, ja się pytam?

Zauważyłam na stronie Fransena, że zrobiono facelifting ;) i umieszczono autorów zdjęć :bravo: :drink1:

Brakuje mi tylko jeszcze jednej informacji i z mojego punktu widzenia jako kupca to duże niedociągnięcie :idea1: - brak w spisie katalogowym info na temat wielkości hosty. Poszukuję małych/średnich host - przedtem jeden rzut oka na stronę wystarczał i wiedziałam, które hosty mam oglądać, a które omijać. Teraz klikanie w każdą hostę, aby w opisie sprawdzić jej wielkość jest sporym utrudnieniem, stratą czasu (w pewnym sensie :P bo fotki bardzo ładne i wiedzy nigdy nie za dużo) ale też po pewnym czasie zniechęcające :unsure:
To takie moje poranne marudzenie, bo wczoraj kilka godzin spędziłam, aby coś jeszcze wybrać i :tongue2:
Pozdrawiam, Anna.

Zapraszam do mojego ogrodu w cieniu...bloków

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 15 Maj 2015 10:24 #368937

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Aniu, możesz znależć przez 'extensive choice options'( w Hosta Cataloque') i potem wejść w opcję 'hosta database', tam 'search by criteria' i już można szaleć :)
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Za tę wiadomość podziękował(a): affa

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 15 Maj 2015 11:45 #368953

  • affa
  • affa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 883
  • Otrzymane dziękuję: 1651
Dzięki Haniu :kiss3: . Tak to robienie zakupów mi się podoba :)
Pozdrawiam, Anna.

Zapraszam do mojego ogrodu w cieniu...bloków

Nasze hostowe historyjki i inne luźne gadki ... 15 Maj 2015 18:40 #369040

  • Jacekop71
  • Jacekop71's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Pozytywnie zakręcony
  • Posty: 266
  • Otrzymane dziękuję: 416
Lemoniadko a jak dorosła jest Twoja Purple Haze? Swoja droga piękna :)
Pozdrawiam ;)


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.812 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum