TEMAT: Polecani/Niepolecani sprzedawcy

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 14 Kwi 2015 20:21 #358120

  • tulipan363
  • tulipan363's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 176
  • Otrzymane dziękuję: 30
To mogę być spokojna bo też czekam za roślinami!
Po takich komentarzach to nie ma co się martwić ;)

KASIA
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Zuza


Zielone okna z estimeble.pl

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 14 Kwi 2015 20:30 #358125

  • Zuza
  • Zuza's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 287
  • Otrzymane dziękuję: 327
Ja tez z Bylinowego Raju czekam na wypasione jeżówki :)
Dość tych tradycyjnych już , kupowanych w woreczkach foliowych z pięknymi obrazkami , które nijak miały się do zawartości :(
Może teraz wreszcie powiększę swoje zasoby :) Dostawa uzgodniona na maj :)
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 16 Kwi 2015 21:13 #358856

  • Snigdha
  • Snigdha's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1503
  • Otrzymane dziękuję: 211
Mogę polecić szkółkarza zielisz - zamawiałam begonie, dostałam b. ładne duże sadzonki, w domu zapączkowały, zapakowane w sposób nietypowy, ale skuteczny (doniczki przykręcone do kartonu wkrętami).

S.
Zawsze sadzę zielonym do góry i to się sprawdza!
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 18 Kwi 2015 18:00 #359374

  • Aszka
  • Aszka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2491
  • Otrzymane dziękuję: 2655
A ja chciałam w Futuregardens kupić hortensje...teraz sama nie wiem :jeez:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 23 Kwi 2015 19:02 #360923

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Kochani, czy już ktoś z was kupował roślinki na all u ''aksamitka84''? Jakie macie wrażenia/opinie? :think: :think:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 23 Kwi 2015 20:22 #360938

  • terlica
  • terlica's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1093
  • Otrzymane dziękuję: 292
Krysiu, kupowałam u aksamitki hoye. Dostałam wszystko zgodnie z opisem aukcji, wszystko siedzi ;)
pozdrawiam - Ewa
Pępek świata
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 11 Maj 2015 21:31 #367601

  • Kalmia
  • Kalmia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 373
  • Otrzymane dziękuję: 209
Witam wszystkich zaglądających do tego wątku :hug:
Ostatnio znalazłam sklep internetowy nordmania.pl z ciekawymi odmianami rododendronów. Może ktoś już tam kupował? Jeżeli tak, to podzielcie się opiniami.
Pozdrawiam serdecznie :)
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 13 Maj 2015 20:08 #368273

  • terlica
  • terlica's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1093
  • Otrzymane dziękuję: 292
No więc ....

NIE POLECAM sprzedazroslin


na 7 zamówionych roślin, 2 pomyłki. Brak kontaktu ze sprzedającym, co z tym fantem zrobić.
Zamiast języczki Przewalskiego, dostałam pomarańczową, której mam w ogrodzie pełno, bo się sieje jak głupia.
Sprzedającego jednak to nie obchodzi, a szkoda.

POLECAM Pietrzykowski_J1


dzisiaj przyszły sadzonki, wszystko się zgadza, zapakowane jak zastawa porcelanowa.
foto na dowód (całość od góry przykryta była jeszcze kartonem i słomą)


DSC_9116.jpg


DSC_9117.jpg
pozdrawiam - Ewa
Pępek świata
Ostatnio zmieniany: 13 Maj 2015 20:10 przez terlica.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, izy10

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 17 Maj 2015 12:39 #369739

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
A ja nie polecam werniak791 :coffe: 1 maja zakupiłam sobie sundaville w ilości 5szt, kilka dni temu otrzymałam powiadomienie o przesyłce, a dziś rano, przed 9:00 (niedziela), dzwoni pan i tłumaczy, że nie ma dwóch odmian z mojego zamówienia, bo oni wycofali przecież, więc po co ludzie kupują. Ja zaspana (zrozumcie - niedziela rano!), zastanawiam się o czym gość do mnie rozmawia, jak już doszłam do tego, zapytałam jakim cudem wystawiają na allegro towar, którego nie mają, klient widzi że dostępne to i kupuje. Dlaczego nie powiadomili wcześniej, skoro mieli od dnia zakupu 16 dni, pan stwierdził ze zniecierpliwieniem, ze on tylko pakuje, a sprzedaje jego syn, że dostał nową listę roślin których nie mają i tam są właśnie te moje. Powiedział, że mam coś wybrać z innych roślin, stwierdziłam, że wolę zwrot kasy - kupię gdzie indziej. Pan powiedział, że w takim razie ewentualnie mi zwrócą pieniądze, tak więc dobrze że biorą pod uwagę taką ewentualność :teach: .
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 21 Cze 2015 16:03 #381787

  • Tulap
  • Tulap's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 132
  • Otrzymane dziękuję: 53
Zaraz się kończy czerwiec,wtedy jest lipiec-czyli sezon jesienny w sklepach internetowych :jeez:
Jak zwykle,trzeba gdzieś kupić :club2:
I pytanko:które z tych sklepów mają zgodne odmiany,ale najważniejsze-tulipany bez wirusów :pinch:
mój sklep ogrodniczy-http://www.mojsklepogrodniczy.pl/index.php?/Rosliny-cebulowe/Tulipany
hortulus-http://www.hortulus.com.pl/cebule/cebule.htm
cebulekwiatowe-http://sklep.cebulekwiatowe.pl/
No chyba że ktoś jakiś iny poleca ;)
Temat został zablokowany.

informacje o hurtowniach sprzedajacych cebule do sadzenia jesiennego 30 Cze 2015 12:35 #384489

  • Fiubździu
  • Fiubździu's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 22
  • Otrzymane dziękuję: 15
Watek stary, ale i tak się wypowiem ponieważ bardzo NIE polecam. Nie chodzi nawet o to że nie dostałam odmian które zamawiałam, ale o kontakt i sposób traktowania klienta. Na paczkę z Benexa czekałam ponad tydzień, bo źle zaadresowali i połowa roślin mi sie nie przyjęła,a u Królika nawet nie raczyli mnie poinformować o usunięciu mojego kąta. Miesiąc się użerałam ubiegając się o moje punkty których suma summarum po tym czasie nie mogłam już wykorzystać. Na 7 odmian szafirków dostałam 3, a najlepsze jest to że zazwyczaj sprzedają po 5, 10 sztuk, a na te 3 odmian jednej były 2 cebulki. Każdy się może pomylić, ale nie tak. Jak ktoś nic nie ma w ogrodzie to może ryzykować. Raczej nie wyślą komuś lilii udając że to liliowiec.
Temat został zablokowany.

informacje o hurtowniach sprzedajacych cebule do sadzenia jesiennego 02 Lip 2015 15:28 #385009

  • Tulap
  • Tulap's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 132
  • Otrzymane dziękuję: 53
Huh,sezon się zaczął to czas latać po tych sklepach :jeez:
Nie wiem,jak wy,ale w sumie to już się boję tych cebulek przez internet kupować.
W moim ogrodniczym potrafią być tulipany z cebulkami po prostu spróchniałymi-o dziwo i tak wyrastają :crazy:
Jednak w internecie o wile większy wybór :happy-old:
Ja chyba kupię ponownie w świeciecebul.
W sumie tulipany zgadzały mi się.Znaczy z tych,co zostawiłem.
Bo z jakiś 200 to ostało się z 50.Ale może też trochę przesadziłem.W każdym razie za reklamację wybrałem zakupy wiosenne.Wziąłem orliki i ostróżki,może 2 rzeczy zgnite.A teraz każdy mi zazdrości :evil:
A kontakt bardzo dobry,cierpliwość sprzedawczyni nieziemska,chociaż w sumie boję się,aby nie zeszła jak znowu mnie zobaczy w jej sklepie :happy3:
Temat został zablokowany.

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 03 Lip 2015 17:49 #385294

  • MagdaH
  • MagdaH's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Uzależnienie roślinne silniejsze jest niż inne
  • Posty: 1791
  • Otrzymane dziękuję: 3088
Przykład "najbardziej niebieskiej" funkii na świecie allegro.pl/ShowItem2.php?item=5472922028...ars&ars_socket_id=16 Kiedyś dałam się nabrać na przepiękną "niebieską" lilię wodną...nie muszę mówić, że była ciemnoróżowa, ładna, ale nie niebieska...
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 11 Lip 2015 18:50 #387447

  • Fiubździu
  • Fiubździu's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 22
  • Otrzymane dziękuję: 15
Ja już się wycwaniłam i po wyrzuconych dosłownie w błoto 500zł w benexie i u królika tylko kupuje w szkółkach czy z odbiorem osobistym. Obecnie mogą polecić jedynie użytkownika kwietnik-eKOM. Kupowałam u niego kilka tygodni temu rośliny w miarę możliwości z kwiatem i liliowce stella i pandora box już kwitną, funkie też. Co prawda nie jestem ich fanem(dlatego nie zachwycam się waszymi na forum - wszyscy oszaleliście na ich punkcie nie ma tu chyba osoby która ich nie ma) i kupiłam tylko te wielkie i z białymi kwiatami. Ceny są normalne, rośliny duże, a czasem nawet podwójne. Im większa ilość jednej odmiany tym taniej. Myślę, że dałoby się nawet trochę potargować :P . Kontakt bardzo dobry przez cały tydzień.
A nie wiecie jak to jest w cebulekwiatowe? Nigdzie nie ma informacji o odbiorze osobistym, albo źle patrze tam jest jakiś sklep na miejscu? Te same ceny? Bo to różnie bywa.
A w bylinowym raju jak bym się zdecydowała coś kupić na miejscu to tam jest taniej, czy lepiej kupić przez internet z rabatem i dopiero odebrać, a później zamknąć oczy lub pojechać bez gotówki :P.
Chyba czeka mnie pielgrzymka do Częstochowy :yummi:.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Polecani/Niepolecani sprzedawcy na Allegro 29 Lip 2015 21:53 #392337

  • Ewik7
  • Ewik7's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 67
  • Otrzymane dziękuję: 26
Aszka wrote:
A ja chciałam w Futuregardens kupić hortensje...teraz sama nie wiem :jeez:

Absolutnie nie warto, właśnie otrzymałam przesyłkę i sie załamałam .Chciałam otaksę i tylko u nich znalazłam, 3 patyki połamane, powyginane jak po chemii, ale to nic. Pink Anabelle za 40 zł to dosłownie jeden rahityczny , powyginany patyk, moze o wysokości 40 cm w malutkiej doniczce , nie wiem czy cos z niego będzie .
Natomiast polecam Albamar, zamawiałam u nich wielokrotnie różne rośliny i zawsze rosliny były ok .wiosną wziełam u nich strong Anabelle, za połowę tego co w FG a rosliny ogromne, już teraz cieszy oko .Zamówiłabym u nich i teraz ale juz nie mieli .
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aszka, VERA, izy10

informacje o hurtowniach sprzedajacych cebule do sadzenia jesiennego 02 Wrz 2015 15:46 #399490

  • zanetatacz
  • zanetatacz's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 204
  • Otrzymane dziękuję: 202
Witam!
Ja od siebie mogę powiedzić ,że od kilku lat robię zakupy u B.Królika i nie narzekam ,może miałam szczęście ,żadnych strat nie miałam- cebulki ok.A teraz znalazłam dobre ceny cebulek w GARDENMARKT i jestem ciekawa czy znacie ten sklep i czy warto u nich kupować .
Żaneta
Ostatnio zmieniany: 02 Wrz 2015 15:47 przez zanetatacz.
Temat został zablokowany.

informacje o hurtowniach sprzedajacych cebule do sadzenia jesiennego 03 Wrz 2015 21:08 #399747

  • merlin
  • merlin's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1542
  • Otrzymane dziękuję: 4509
Ja z Benexem (cebule-kwiatowe.pl)"wojowałam" 3 lata ....i dałam sobie spokój. W 2012 roku kupiłam dużo różnych roślin. Gdy urosły i zakwitły okazało się, że kilka jest innych niż zakupiłam. Zrobiłam zdjęcia i złożyłam reklamację. Przeproszono (pełna kultura) i przysłano te brakujące. Jak urosły i zakwitły okazało się, że przysłano mi takie same, co wcześniej. Może były ładne, ale mi z różnych powodów nie pasowały. Znowu zareklamowałam. Przeproszono i przysłano brakujące. Nie wiem, czy muszę kończyć, bo była powtórka z rozrywki. Napisałam, żeby mi już nie przysyłali, bo brakuje mi znajomych, którym te "niechciane" rośliny co roku rozdaję. I to były pierwsze i ostatnie zakupy w tej firmie. Kupowałam tez w cebule.pl. Można powiedzieć, że bardzo dużo się zgadzało, ale też były pomyłki. Kilka razy kupowałam w Florexpolu i byłam zadowolona, zawsze wszystko się zgadzało. Kiedyś kupiłam różę, na której bardzo mi zależało, a do jakości otrzymanej miałam zastrzeżenia. Nie reklamowałam, ale napisałam, że nie jestem zadowolona. I ku mojemu zdziwieniu po kilku dniach otrzymałam nową sadzonkę i gratisowe cebulki. Ale mam też bardzo czarną listę, na której jest szkółka Bodnara w Rogoźnicy i szkółka oczarjk. Od nich nawet za darmo nie chciałabym żadnej rośliny. Na kiermaszu ogrodniczym w Kalsku kupiłam bardzo dużo różnych cebul (Firma z okolic Gorzowa) i wszystko się zgadzało. Nie miałam tez żadnych problemów odmianowych cebulek kupionych w sklepach ogrodniczych. :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Amarant, beatazg

Polecani/Niepolecani sprzedawcy 10 Wrz 2015 21:31 #401152

  • beatazg
  • beatazg's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Solina Bieszczady strefa 6a
  • Posty: 3673
  • Otrzymane dziękuję: 5766
Ja polecam szkółkę Pana Romana Bodnara z Rogoźnicy . Rośliny duże ,ceny małe .Kupiłam oczywiście wysyłkowo .

Beata :bye:

100_3171.jpg
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Aszka, DANA, Amarant, VERA, IwOnagn


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.809 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum