TEMAT: Ciekawe oferty sieci handlowych

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 11:05 #592593

  • tadeo68
  • tadeo68's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 383
  • Otrzymane dziękuję: 998
Nie wiem czy można, bo to w sumie reklama, jeśli nie to proszę o usunięcie wątku.
Gazetka promocyjna Netto- tunel foliowy 2x2x3 - 235zł, growbox(bez oświetlenia) 69x160x49- 99zł, tunelik foliowy 300x65x45 - 35zł
Myślę że można by było umieszczać takie informacje
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, Armasza, Agusiak


Zielone okna z estimeble.pl

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 11:20 #592598

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20234
  • Otrzymane dziękuję: 64542
Myślę, że taki wątek będzie bardzo przydatny - w końcu nie każdy z nas ma czas na tropienie okazji w marketach czy sklepach ogrodniczych, albo zwyczajnie zdarza się nam przeoczyć fajną ofertę.
Mam tylko gorącą prośbę - nie wklejamy tutaj zdjęć gazetek reklamowych, natomiast opis produktu wraz z miejscem i miastem sprzedaży - jak najbardziej.
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Za tę wiadomość podziękował(a): rozalia, Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 13:18 #592635

  • Bobej
  • Bobej's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Pozdrawiam cieplutko. Błażej
  • Posty: 2110
  • Otrzymane dziękuję: 7049
W Lidlu dostępne będą również mini tunele, w tym jeden, choć to bardziej rozsadkin, który Ja mam zakupiony rok temu w Biedronce i mogę z całą odpowiedzialnością polecić, bo spisał się u mnie świetnie, mimo trzech nawałnic, które mnie odwiedziły tamtego lata.
Pozdrawiam Błażej
Za tę wiadomość podziękował(a): Armasza, Biotit

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 13:22 #592637

  • Bobej
  • Bobej's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Pozdrawiam cieplutko. Błażej
  • Posty: 2110
  • Otrzymane dziękuję: 7049
O taki mi chodzi. Ceny nie pamiętam ale chyba 99zł

2_8969_Miniszklarnia_654.jpg
Pozdrawiam Błażej
Za tę wiadomość podziękował(a): Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 13:35 #592643

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20234
  • Otrzymane dziękuję: 64542
A ja szukam jakiegoś niewielkiego "inspektu", który mogłabym postawić na długim i szerokim parapecie na zewnątrz. Może ktoś z Was widział coś takiego albo podpowiedziałby jak takie ustrojstwo zrobić ? Docelowo chciałabym trzymać w nim rozsady sałat i nowalijek.
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Za tę wiadomość podziękował(a): Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 14:00 #592652

  • Agusiak
  • Agusiak's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2827
  • Otrzymane dziękuję: 5499
Aniu mi się wydaje że na parapet Adam mógłby ci zrobić bez problemu i tanim kosztem, kilka listewek i folia a żeby była taka szklarenka mocna to można zrobić z płyty pleksi. Po bokach okna można zrobić uchwyty żeby jej nie zwiało, ścianki zewnętrzne normalne a od strony wewnętrznej okna bez żadnej ścianki żeby był łatwy dostęp do roślin chyba że masz okno otwierane na zewnątrz to się komplikuje. Nie wiem czy wyrażam się jasno ale oczyma wyobraźni tak to widzę ;)A zapomniałam kiedyś na jakimś portalu DIY zrób to sam na zewnętrznym parapecie stały skrzyneczki plastikowe po owocach i w nich rośliny nakryte szkłem.
Pozdrawiam
Aga
Ostatnio zmieniany: 01 Mar 2018 14:04 przez Agusiak.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 14:26 #592660

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20234
  • Otrzymane dziękuję: 64542
Agusiu, wszystko zrozumiałam , więc wyraziłaś się naprawdę jasno - bardzo dziękuję. Swego czasu miałam skrzyneczki po owocach kryte szybą :)
Szkopuł tkwi nie tyle w konstrukcji, co w tempie pracy, więc własnoręczne zrobienie może trwać miliony lat - wiesz, o co mi chodzi ;-)?
W ostateczności można wykorzystać gotowca w postaci akwarium, ale takie ustrojstwo ciężkie jest i niewygodne w utrzymaniu w czystości. Kiedyś gdzieś widziałam ciekawy pomysł zastosowania dużego worka po kołdrze, zapinanego na zamek :idea2:
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Za tę wiadomość podziękował(a): Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 14:33 #592661

  • otojolka
  • otojolka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2649
  • Otrzymane dziękuję: 3765
Tunele w Lidlu są dzisiaj. Sama mam taki od kilku lat.
Pozdrawiam. Jolka.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 15:13 #592668

  • Zielona
  • Zielona's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1089
  • Otrzymane dziękuję: 4950
Ja wykorzystałam "opakowanie" po kupionym dużym kocu. Drugie które wykorzystam na ten sezon, to niedawno kupiłam materac sprężynowy i też pójdzie. Tylko to będzie stać na ziemi pod oknem. Folii z materaca dość dużo. :happy:
Pozdrawiam Alicja.
Za tę wiadomość podziękował(a): Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 15:26 #592673

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20234
  • Otrzymane dziękuję: 64542
Aluś, a jakiś stelaż wstawiasz do wnętrza tego opakowania? Obciążenie też być, bo w przeciwnym wypadku cała foliowa konstrukcja uleci przy podmuchach wiatru. Jeśli masz zdjęcie , to będę wdzięczna za zamieszczenie :)
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 15:54 #592681

  • Zielona
  • Zielona's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1089
  • Otrzymane dziękuję: 4950
Niestety, nie mam zdjęć, ta folia od koca. Na spód kładę stary koc lub styropian, boki - wkładam stare resztki z regału (chodzi mi o półki). Jak która nie pasuje, przecinam siekierką, piłką. Wszystko dopasowuję i spinam (wiertarka, wkręty idą w ruch). :devil1:
Mego nie ma wiecznie w domu, więc staram się sama robić, z różnym skutkiem. :)
Ten od materaca planuję zrobić w podobny sposób. Starych, zużytych meblościanek mam do oporu więc kombinuję jak się da. :wink4:
W ubiegłe lato wykorzystałam metalowe obramowanie od przyczepki, przykryłam folią i miałam mini foliak. Mina mego małża była komiczna jak przyjechał i zobaczył efekt mojej pracy :devil1:
Pozdrawiam Alicja.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, halgla, Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 15:56 #592682

  • Bobej
  • Bobej's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Pozdrawiam cieplutko. Błażej
  • Posty: 2110
  • Otrzymane dziękuję: 7049
Aniu, a może zrobisz takie mini szklarenki z 5l baniaków po wodzie? Wystarczy odciąć dno oraz góre, tak by były równe boki i je takerem do jakichś listewek przygwoździć. Można te butle w poprzek na środku dawać i mamy w ten sposób dwa daszki albo uciąć niżej robiąc jeden ale wyższy tunelik. Tak można dokładać je w bok, do odpowiedniej długości. Wystarczą dwie listewki lub kilka o podobnych szerokościach oraz baniaki, taker i nóż do tapet. Z materiałami myśle że to zajmie chwilkę. Tylko czy wielkość będzie dla Ciebie odpowiednia.
Pozdrawiam Błażej
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 16:05 #592685

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20234
  • Otrzymane dziękuję: 64542
Kochani :) Bardzo Wam dziękuję za odzew , ponieważ dzięki temu widzę całkiem konkretne światełko w tunelu. A póki ci myszkujmy w marketach i informujmy o cennych znaleziskach.
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Za tę wiadomość podziękował(a): Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 16:46 #592693

  • tadeo68
  • tadeo68's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 383
  • Otrzymane dziękuję: 998
Niestety żeby to zrobić trzeba chętnego ale na zewnątrz okna najbardziej nadawała by się skrzynka z płyt meblowych(często można spotkać na śmietniku)a na wierzch dopasować skrzydło okna też bardzo często wyrzucane. Koszt praktycznie zero.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 17:00 #592697

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20234
  • Otrzymane dziękuję: 64542
No właśnie ... myślałam też o takim "inspekcie" złożonym z ram okiennych z szybami - pozostaje łut szczęścia wyszperania odpowiedniego rozmiaru, bo zazwyczaj standardowe okna są duże, więc w grę wchodziłyby tzw. świetliki, a tych już praktycznie nie ma. Żałuję, że nie chomikowałam takich ram, kiedy moi sąsiedzi wymieniali okna na plastikowe - w starych domostwach takich małych okienek było sporo. Było :supr:
No i chyba lepsza była konstrukcja W CAŁOŚCI przezroczysta - parapet to jednak nie grunt .... i rozsady będą wybiegać w takiej szafce ?
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 17:07 #592698

  • Kaja
  • Kaja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1842
  • Otrzymane dziękuję: 6122
Wczoraj w Carrefourze panie rozstawiały zgrabny tunel.Chyba wszędzie są w ofercie.
Za tę wiadomość podziękował(a): Adasiowa, Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 01 Mar 2018 18:51 #592719

  • Amlos
  • Amlos's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 15833
  • Otrzymane dziękuję: 12230
Info przydatne właścicielom kwaśnej gleby:

- dzisiaj w Bricom....e promocja Dolomitu - worek 10 kg za 4,99 zł.

(Nie wiem od kiedy i do kiedy )
Pozdrawiam - Ania
Za tę wiadomość podziękował(a): Bobej, Adasiowa, Kaja, annakaja, Agusiak

Ciekawe oferty sieci handlowych 13 Mar 2018 19:15 #595303

  • Maks-ogrodnik
  • Maks-ogrodnik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 348
  • Otrzymane dziękuję: 472
W sklepach typu Lidl,Biedronka i zapewne pozostałych są akcesoria ogrodnicze. Jak coś komus brakuje to można tanio uzupełnić. Ja kupiłem sobie uniwersalną nasadke na butelki pet. I w ten sposób mam fajną konewkę do podlewania rozsady.
Za tę wiadomość podziękował(a): kuhara, Adasiowa, Agusiak


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.243 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum