TEMAT: ZIMOWO-ŚWIĄTECZNY KONKURS "NA ZIELONO"

ZIMOWO-ŚWIĄTECZNY KONKURS "NA ZIELONO" 22 Gru 2019 09:56 #684642

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20230
  • Otrzymane dziękuję: 64467
Kochani - dzisiaj ( 22 grudnia ) Królowa Zima rozpoczyna swoje niepodzielne rządy nad światem, ale w najbliższych prognozach śniegu nie widać. Aby nie popadać w deszczową melancholię i umilić sobie czekanie na pierwszą Gwiazdkę, zapraszam wszystkie Ludki do błyskawicznego ...

Zimowego Warzywnego Konkursu - w końcu nie samym karpiem i makowcem człowiek żyje.

Naszym zadaniem będzie rozpoznanie rośliny pokazanej na zdjęciu.

1. Poproszę, aby wszystkie odpowiedzi kierować na moje pw.
2. Rozwiązanie Konkursu nastąpi w Pierwszy Dzień Świąt, 25 grudnia.
3. Zwycięzcami będą trzy ludki, które jako pierwsze odgadną rodzaj warzywa.
4. Nagrodą w naszej świątecznej zabawie jest Wiosenny Pakiecik nasion, niedostępnych na naszym Straganiku.

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej chwili relaksu :coffe:

ZGADNIJ, KIM JESTEM ?





pozdrawiam cieplutko....
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Ostatnio zmieniany: 22 Gru 2019 09:57 przez Adasiowa.
Za tę wiadomość podziękował(a): koniczynka, Marzenka, badzia, Edyta-ka, andziasz, pouder, Marlenka, minohiki, Pestka, olegowa, Jasia, Ada, Jaedda


Zielone okna z estimeble.pl

ZIMOWO-ŚWIĄTECZNY KONKURS "NA ZIELONO" 25 Gru 2019 21:37 #684909

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20230
  • Otrzymane dziękuję: 64467
"Nadejszła wiekopomna chwiła" ...- jak mawiał klasyk :) i czas na rozwiązanie naszej zagadki oraz ogłoszenie trzech zwycięzców Konkursu.

Roślinką prezentowaną na tegorocznym zdjęciu jest skorzonera - liście zachowały się z nasion wysianych w 2017r, więc zostawiłam je jako ciekawostkę i w celach obserwacyjnych.

Prawidłowych odpowiedzi udzieliły : Zosia ( Olegowa ), Marzenka ( Marlenka ) i Grażynka ( Pestka ) - wielkie brawa dziewczyny :bravo: :hug: , bardzo serdecznie gratuluję wygranej i poproszę o Wasze adresy na pw.

A wszystkim uczestnikom wspólnej zabawy pięknie dziękuję - Wasz udział w Konkursie bardzo mnie ucieszył!
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Za tę wiadomość podziękował(a): Armasza, Kasionek, Marlenka, bietkae, Pestka, olegowa, Ada, Szczypiorek

ZIMOWO-ŚWIĄTECZNY KONKURS "NA ZIELONO" 27 Gru 2019 13:20 #684994

  • Adasiowa
  • Adasiowa's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 20230
  • Otrzymane dziękuję: 64467
Nagrody wysłane :)

Mam nadzieję, że dotrą do Zwyciężczyń jeszcze w tym miesiącu ( i roku ), a ze swojej strony jeszcze raz serdecznie gratuluję, życzę udanych wysiewów w nadchodzącym sezonie i cieplutko pozdrawiam !
Mery ( 1946 - 2022 ) pamiętam ....
Za tę wiadomość podziękował(a): Marlenka, bietkae, Pestka, olegowa, Ada


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.226 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum