TEMAT: Podłoże pod trawnik z rolki

Podłoże pod trawnik z rolki 08 Kwi 2019 07:09 #652142

  • Glock
  • Glock's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 3
Witam
W szkółce wciśnięto mi torf odkwaszony jako super podłoże pod trawnik, rozłożyłam zwalowalam, ale to sie ugina pod ciężarem mojego ciała,. Co mogę zrobić mam to wszystko wyrzucić ? Zmarnować czas oraz pieniądze ? Czy mogę to czymś naprawić ? Ogródek nie wielki około 70 m2 jest to ogródek przy szeregowce dostęp tylko przez mieszkanie . Warstwy tego torfu wyszło mi z 7-8 cm mam jeszcze możliwość nasypania czegoś na 2-3 cm , na to chce położyć trawnik z rolki . Prosze pomóżcie .


Zielone okna z estimeble.pl

Podłoże pod trawnik z rolki 08 Kwi 2019 08:00 #652146

  • Kasionek
  • Kasionek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3179
  • Otrzymane dziękuję: 5453
Torf wg. mnie powinien być zmieszany z ziemią. Podłoże byłoby bardziej stabilne. Nigdy nie miałam trawnika z rolki,być może położenie go ustabilizuje podłoże. To jest moje gdybanie.Poszukaj proszę w wątkach o zakładaniu i pielęgnacji trawnika. Napisz nawet do tych osób na pw szukając pomocy. Poradzą na pewno. Można jeszcze zadzwonić do firmy, która kładzie trawniki z rolki. Życzę powodzenia :)

Podłoże pod trawnik z rolki 08 Kwi 2019 08:24 #652147

  • Glock
  • Glock's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 3
Dziekuje zadzwonię do firmy która kładzie trawę .

Podłoże pod trawnik z rolki 08 Kwi 2019 08:31 #652148

  • Glock
  • Glock's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 3
Dzwoniła, i juz wiem , trawa przyjmie sie na tym torffie ale żeby była bardziej stabilna mam przemieszać go ze zwykła ziemia :) cieszę sie choć z tego ze kasy nie zmarnowałam .

Podłoże pod trawnik z rolki 08 Kwi 2019 08:35 #652149

  • Kasionek
  • Kasionek's Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 3179
  • Otrzymane dziękuję: 5453
Fajnie, że wszystko się wyjaśniło.Wiesz co robić i to najważniejsze. :lol:


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.207 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum