• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: 4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA!

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 03 Mar 2014 16:37 #230525

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2402
Kochani...już jutro mijają dwa lata od założenia forum! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Piękny czas, wiele miłych chwil , mnóstwo ciekawych znajomości.
Jak wszędzie bywały chwile załamania, ale szybko wychodziliśmy z kłopotów i znów zaświeciło słońce :)
Forum jest już bardzo ładnie "rozrośnięte", nasze bazy silnie się bogacą w wiedzę a doświadczone osoby
pilnujące poszczególnych działów dbają o to, aby był porządek, ład i merytoryczne wskazówki i porady.

Moje największe podziękowania dla naszej nieocenionej adminki...Hiacynty :kiss: to wszystko dzięki Tobie!
Podziękowania także dla wszystkich moderatorów i osób, które systematycznie udzielają się w działach
merytorycznych oraz pokazują mnóstwo pięknych zdjęć. Również dla całej społeczności, za to, że jesteście :oops:

2 lata - prawie 2200 użytkowników :lol: 215000 postów , 6000 wątków

Z tej okazji u mnie na działce zakwitły pierwsze rośliny :lol:

Ostatnio zmieniany: 03 Mar 2014 16:40 przez Igor.

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 03 Mar 2014 18:14 #230541

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Otrzymane dziękuję: 7077
Igorku, pospieszyłeś się z życzeniami :happy: o tej porze 2 lata temu jeszcze trwało doinstalowywanie drobiazgów :happy:

Bardzo dziękuję z okazji zbliżającej się kolejnej rocznicy tym wszystkim forumowiczom, którzy dzień w dzień, noc w noc pokazują nam swoje skarby, dzielą się sukcesami i porażkami :kiss3: Dzięki własnie takim zapaleńcom powstają liczne wątki poradnicze służące nam wszystkim :kiss3:

Czuję też ogromną wdzięczność wobec kolekcjonerów, którzy na forum pokazują bogactwo swoich ogrodów, dzięki takim pasjonatom mamy okazję poznać naprawdę rzadko spotykane rośliny :happy:

Bardzo serdecznie zapraszam też osoby, które nas podczytują, aby wzięły czynny udział n naszych dyskusjach, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami :happy:

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 03 Mar 2014 18:44 #230546

• andrzejek
  • andrzejek's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1645
Czas płynie jak głupi .Od zera stworzyliśmy to forum .Każdy z użytkowników zostawia tu cząstkę siebie ,która później służy innym .Szczególne podziękowania należą się Hiacyncie i całemu gronu moderatorów :flower1: :flower1: .Przez te dwa lata powstało wiele ciekawych wątków tematycznych z różnymi dyskusjami ,powstały bazy roślin i wątki z naszymi ogrodami .Wszystkim życzę ,aby forum się szybko rozwijało ,żebyśmy żyli w zgodzie bez nadmiernych( niepotrzebych ) sporów.Zapraszam wszystkich szczególnie do dodawania zdjęć do baz roślinnych ,bo co to za bazy bez dużej ilości fotek :rotfl1:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, Igor, sd-a, Orszulkaa, futrzasta, Ingrid, Amlos, elzbieta1, VERA

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 12:30 #230788

• Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1018
Już możemy otwierać szampana (dopiero po pracy oczywiście;)) świętując 2 lata Oazy
czy jeszcze dzielą nas od tego momentu minuty/godziny?
Za tę wiadomość podziękował(a): sd-a

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 12:40 #230791

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Otrzymane dziękuję: 7077
Pierwsi użytkownicy (poza ekipą techniczną) zaczęli rejestrować się od godziny 18:30 :)

uzytkownicy.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): sd-a

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 14:15 #230800

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2402
Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale w tej ostatniej kolumnie nienaturalnie prowadzę :rotfl1: :rotfl1:

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 14:16 #230801

• sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 3308
Jakie to były emocje :supr: Czy jeszcze to pamiętacie, Kochani Weterani??? :kiss3: :kiss3: :kiss3:
Znów mieć Swoje Forum, widzieć znajome awatary i nicki :-)

Pamiętam, jak się najpierw odnaleźliśmy na blogu Pawła - Rispetto :hearts:

I tu chciałabym zapytać, bo w ferworze zdarzeń zapomniałam, która z koleżanek podała mi na PW namiar na ten blog??? :think: :think: Chcę jej wyrazić swoją dozgonną wdzięczność :kiss3: za ten gest :hearts:

Hiacynto, :thanks: :thanks: :thanks: za Oazę! :kiss3:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, artam, Kalmia, Amlos

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 15:08 #230810

• dala
  • dala's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Otrzymane dziękuję: 3774
Ja paru osobom podałam, ale komu, to - zabij mnie - nie pamiętam ;)
Pamiętam za to te emocję, tę radość sprzed dwóch lat i jestem dumna, że udało nam się stworzyć w tak krótkim czasie takie fajne forum.
Dzięki Alinko, Igorze, Romciu, Polu! Dziękuję wszystkim moderatorom i forumkom - tym weteranom, i tym nowym :thanks:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2017
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, Igor, sd-a, Kalmia, Orszulkaa, Amlos

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 15:59 #230817

• Jo37
  • Jo37's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 266
Zleciały te dwa lata. Bardzo przyjemnie jest być na forum, na którym
można wyrażać swoje opinie bez groźby bana. Gdzie panuje przyjazna
atmosfera a jednocześnie można się dużo nauczyć.
Pozdrawiam,Joanna
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, sd-a, Orszulkaa, Amlos

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 16:21 #230821

• Poll
  • Poll's Avatar
Mnie podał namiary na Oazę Igor... Wróciłam wówczas do sieci po roku nieobecności i w ogóle nie wiedziałam, co się dzieje. Jakieś represje, brak PW, pozamykane wątki... Nie mogąc się z tym pogodzić, odeszłam dobrowolnie , pamietam,że chwilę po Mirku. Nie był to prosty krok, bardzo przezyłam to, co się działo, ale czułam,że nie można inaczej.

Kiedy Igor dał mi namiary na Oazę, nie mogłam pierwszego dnia odnaleźć się tutaj... Czułam się, jak w ogromnym, pustym pałacu , w którym są jacyś ludzie, ale ciągle w innych pomieszczeniach a wokół mnie brzmi cisza, lub dalekie echo ich kroków. Ponieważ skopiowałam swoje autorskie wątki, zaczęłam je wstawiać tutaj, szkoda mi było, aby znikło w próżni sporo mojej pracy. Z pewnych powodów miałam duuuzo czasu, więc zaczęłam pisać o moich ukochanych roślinach - hostach.W oparciu o stare, skopiowane foty, założyłam swój wątek ogrodowy i kilka wątków hościanych. Obecnie, dział 'Hosty' , to 557 tematów i 9342 posty ! Praca okazała się remedium na wszelkie smutki i rozterki . Szybko pogodziłam się z tym, że mam nowe miejsce i pojęłam, że ode mnie i od każdej z osób tutaj zalogowanych, zależy, czy Oaza się utrzyma, czy zginie w otmętach internetu, jako kolejny niewypał.

Cieszę się,ze tak się nie stało. Alinko, wielkie dzieki za nową przystań i miejsce, gdzie poznałam wielu nowych, wspaniałych znajomych, gdzie zawiązały się prawdziwe przyjaźnie i sympatie. Igorze, dzięki za namiary na Oazę , Pawle, za punkt zborny na Twoim blogu a wszystkim Oazowiczom, składam wyrazy uznania za pracę, jaką wykonali, aby Oaza zaistniała. Tym bardziej z chęcią poznałabym Was, osobiście podziękowała ... dlatego tak gorąco namawiam na udział w zlocie w Sulejowie. :hug:

Pozdrawiam ciepło - Poll :)
Ostatnio zmieniany: 04 Mar 2014 16:26 przez Poll.

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 16:48 #230830

• sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 3308
Igor wrote:
w tej ostatniej kolumnie nienaturalnie prowadzę :rotfl1: :rotfl1:
To może rozbuduj swój profil, bo nie ma tam co czytać :devil1:
(i sprawdź jak po tym wpisie skoczą statystyki) :rotfl1:

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 17:44 #230843

• r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 2607
Ja znalazłam Oazę sama, samiutka 8 marca, jak się zorientowałam, że poznikały z FO osoby, których wątki uwielbiałam.
Prawie 8 godzin mi zajęło namierzenie bloga Pawła, a potem po nitce do kłębka trafiłam do Oazy :woohoo: . Na FO byłam tylko cichym podglądaczem ;) , więc nie miałam z nikim kontaktu i byłam zdana sama na siebie :tongue2:

Nie do wiary, że to już dwa lata :supr:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, artam, sd-a, Poll, Amlos

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 17:57 #230848

• olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Otrzymane dziękuję: 2900
:hug: Świętuję i ja naszą rocznicę :drink1: pijąc herbatę z naszego oazowego kubeczka i wspominając :) Dziękuję Alince i wszystkim pracusiom, którzy tyle nam informacji udostępnili bezinteresownie i podzielili się swoim doświadczeniem w uprawie roślin :garden1: i nie tylko :teach:
Dla nich "pracuś" uchwycony w pierwszych wiosennych krokusach

wiosna_2014-03-04.jpg
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, sd-a, Orszulkaa, Amlos

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 18:38 #230865

• rispetto
  • rispetto's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1223
Chciałbym w tym miejscu z głębi serca podziękować tym, którzy wtedy ujęli się za mną, towarzyszyli mi i uruchomili lawinę, która doprowadziła nas tutaj. Dawaliście mi tyle energii do działania, że sam nie mogę się nadziwić co ja wtedy na blogu wypisywałem :rotfl1:
Dla tych, którzy zechcą sobie przypomnieć tamte emocje :lol: -> klik i klik
A te pierwsze dni na Oazie ... Pamiętacie ten entuzjazm? :flower2:
No i oczywiście dziękuję Matkom i Ojcom Założycielom za stworzenie forum :drink1:
Ostatnio zmieniany: 04 Mar 2014 18:40 przez rispetto.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, artam, sd-a, Orszulkaa, Amlos

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 18:47 #230867

• magdala
  • magdala's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1085
Jaką ja wtedy czułam radość! :dance:
Po opuszczeniu FO czułam się źle , bardzo brakowało mi kontaktu
z Wami (wejście na tamtą stronę mam zresztą nadal zablokowane).
I wtedy powstała Oaza - nasze miejsce .

Bardzo Wam dziękuję :kiss3:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, artam, Amlos

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 18:56 #230870

• Roma
  • Roma's Avatar
Moje rozstanie z poprzednim FO odbyło się po otrzymaniu e-maila od "Kamili Sz" w jaki to sposób potraktowany został Paweł.Od niej też dostałam namiary na bloga Pawła.Muszę jednak przyznać,że po pierwszym moim wpisie na blogu,miło nie było :P Komuś wydawało się,że mogę być wtyczką :teach: :jeez:
Dla mnie OAZA to rodzina,nie zawsze bywa idealnie ale bez rodziny jest się po prostu samotnym człowiekiem.Życzę wszystkim aby kolejne lata upływały nam w tak dobrej atmosferze jak pierwsze dwa lata istnienia OAZY.
Ostatnio zmieniany: 04 Mar 2014 18:58 przez Roma.

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 19:09 #230873

• gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Otrzymane dziękuję: 2005
No proszę... Romcia, to byłaś Ty? :rotfl1:
Szanowni Twórcy Oazy - Wasze zdrowie! :drink1:
Pozdrawiam - Gosia
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, artam, Roma, futrzasta

4 marca - 2 rocznica Forum Ogrodniczego OAZA! 04 Mar 2014 19:20 #230878

• Nemo
  • Nemo's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 210
Dwa lata... nie wiem, czy, psiakość, martwić się, czy cieszyć? ;)
No ja ciutek krócej, jako że nie zwykłem wychodzić bez do widzenia, musiałem się tam elegancko pożegnać :evil:
Na zdrowie! :drink1:
Za tę wiadomość podziękował(a): Hiacynta, olibabka, artam, Roma, Amlos

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.162 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum