• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Problem z pocztą

Problem z pocztą 09 Sie 2014 06:10 #290304

• markussch01
  • markussch01's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1843
dorciaj wrote:
Dołączam do grona mających problemy z PW.
Od dwóch dni pojawia mi się przy prywatnych wiadomościach symbol kopertki i napis. Jak wchodzę nic tam nie ma :dry: .

Wygląda to tak:

Beztytuu_2014-08-08.jpg

mialem tak kilka razy (tez 06.08) i zadnych wiadomosci/Firefox

Ashampoo_Snap_2014.08.06_22h14m51s_001_.jpg

Pozdrawiam Markus
Ostatnio zmieniany: 09 Sie 2014 06:26 przez markussch01.

Problem z pocztą 15 Sie 2014 17:21 #291782

• Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Otrzymane dziękuję: 1313
U mnie od trzech dni też pojawia się wiadomość o nowej wiadomości, tylko, że żadnej nowej wiadomości nie ma. Trochę to denerwujące. Przeglądarki to Opera i IE.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.

Problem z pocztą 16 Sie 2014 09:02 #291939

• Krecik stary
  • Krecik stary's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Nigdy nie jestem złośliwy-no może czasem
  • Otrzymane dziękuję: 5452
Tę sytuację co pokazuje Markus mam zawsze kiedy likwiduję cooki(ciasteczka).W tym momencie jestem automatycznie wylogowywany,choć wpis o tym nie wskazuje.Muszę się wylogować dodatkowo sam.Zaraz po ponownym zalogowaniu info
o poczcie nie pokazuje sie.Tę sytuację mam od początku zarejestrowania się na Forum.Pracuję w tej chwili na firefoxie,wczesniej na innej przeglądarce sytuacja była taka sama.
Pozdrawiam Józek!!
Ostatnio zmieniany: 16 Sie 2014 09:05 przez Krecik stary. Powód: uzupełnienie

Problem z pocztą 16 Sie 2014 09:49 #291945

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Otrzymane dziękuję: 7067
Kreciku, pliki cookies są zapisywane w komputerze użytkownika, pozostają one identyfikować nowych i powracających użytkowników. Gdy się je wykasuje, będziemy liczeni przez serwer jako nowy użytkownik.

Jak działają te pliki obrazuje informacja na dole strony o ilości odwiedzin, zliczane są w niej wszystkie wizyty na forum, bez logowania się i z logowaniem w oparciu o cookie.
Po usunięciu cookie wygasa też sesja na serwerze. Wystarczy odświeżyć stronę, a będziemy wylogowani.
P.S. Mój mobilny internet jest zbyt słaby, abym mogła cokolwiek działać na serwerze, a być może potrzebna jest aktualizacja modułu pocztowego, żeby wyeliminować błędy.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik stary

Problem z pocztą 09 Wrz 2014 13:18 #297860

• Michał
  • Michał's Avatar
  • Moderator
  • Storczykowo zakręcony ;)
  • Otrzymane dziękuję: 746
Do mnie przychodzą wiadomości "widmo" tz. przychodzi powiadomienie ze otrzymałem wiadomość. Wchodzę w odebrane, a tam żadnej nowej wiadomości. Odświeżam stronę, czyszczę ciasteczka, wylogowuje się, uruchamiam komputer ponowienie i nic. Dalej nie mam wiadomości z powiadomienia. O co chodzi ? Może ktoś wie.
Wybornie o storczykach
Kupię/Sprzedam/Wymienię
Zapraszam codziennie i niezmiennie

Problem z pocztą 09 Wrz 2014 19:11 #297914

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
Bez informacji o przeglądarce - nazwa, wersja - nic nie potrafię odpowiedzieć :) Wiele razy już to powtarzałam, minimum informacji jest czasem niezbędnych :)

Problem z pocztą 10 Wrz 2014 15:41 #298065

• chester633
  • chester633's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Mam problemy z Pocztą jak Forumowicze wyżej - chcę odpowiedzieć osobie na Forum i ,,cuś'' szwankuje :jeez: , nie mogę wejść w -Moje wątki-bo komputer mnie ,,wyrzuca'' i każe logować się na nowo :unsure: , dodam że na dwóch komputerach jest to samo :pinch: .

Problem z pocztą 10 Wrz 2014 18:10 #298083

• Roma
  • Roma's Avatar
Używam przeglądarki Google Chrome z pocztą akurat kłopotów nie mam ale jak kliknę w "Odpowiedz" to oczopląsu można dostać tak skaczą posty.Trudno jest napisać odpowiedź.

Problem z pocztą 10 Wrz 2014 20:21 #298114

• Michał
  • Michał's Avatar
  • Moderator
Używam Internet Explorer 11 oraz Google Chrome i dzieję się to samo w każdej przeglądarce. Skanowanie antywirusem ESET NOD32 Antvirus 7 także nie pokazuje żadnych wirusów. Zapory systemowe również sprawują swoje działania jak należy - więc to nie jest spowodowanie żadnym wirusem ani robakiem. Dodam że używam systemu operacyjnego Windows 8.1 Sprawdzę jeszcze działanie poprawności poczty na systemie UIbuntu 13 i przeglądarce Mozilla Firefox.
Wybornie o storczykach
Kupię/Sprzedam/Wymienię

Problem z pocztą 10 Wrz 2014 21:43 #298145

• Michał
  • Michał's Avatar
  • Moderator
Sprawdziłem działanie poczty forumowej na systemie operacyjnym Ubuntu 13 w przeglądarce Mozilla stwierdzam iż wszystko działa poprawnie bez żadnych problemów.
Ah ten Windows :angry:
Wybornie o storczykach
Kupię/Sprzedam/Wymienię

Problem z pocztą 11 Wrz 2014 12:07 #298254

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
Używam Internet Explorer 11 oraz Google Chrome
W wypadku braku widoczności nowych wiadomości w tych przeglądarkach wystarczy systematycznie usuwać pliki cookie, jeśli to nie pomaga i po wejściu do skrzynki z PW wiadomości nowe się nie pokazują, należy kliknąć prawy przycisk myszy i polecenie 'Odśwież'.
Używam przeglądarki Google Chrome z pocztą akurat kłopotów nie mam ale jak kliknę w "Odpowiedz" to oczopląsu można dostać tak skaczą posty.Trudno jest napisać odpowiedź.
Nie bardzo rozumiem, o co chodzi, bo u mnie po naciśnięciu na klawisz - 'Odpowiedz' pokazuje się okno do pisania postu.
Jeśli jednak wchodzi się do wątku z dużą ilością zdjęć w niemal każdym poście i na dodatek zdjęcia są ładowane z zewnętrznego hostingu, taka strona wczytuje się nieco dłużej i kolejne posty zjeżdżają w dół w miarę pojawiania się kolejnych zdjęć. Taka jest uroda stron z dużą ilością fotek :)
Mam problemy z Pocztą jak Forumowicze wyżej - chcę odpowiedzieć osobie na Forum i ,,cuś'' szwankuje :jeez: , nie mogę wejść w -Moje wątki-bo komputer mnie ,,wyrzuca'' i każe logować się na nowo :unsure: , dodam że na dwóch komputerach jest to samo
Rada, jak wyżej - systematyczne usuwanie cookie, odświeżanie strony. Bez danych dotyczących przeglądarki nic więcej nie dam rady stwierdzić :)

Problem z pocztą. 08 Paź 2014 12:56 #304215

• Dangar
  • Dangar's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 167
Od jakiegoś czasu mam problemy z pocztą:

- jest sygnał, że dotarła nowa wiadomość, a nigdzie jej nie widzę
- nowa wiadomość, po otwarciu blokuje się, tzn. nie znika w informacji "nowe wiadomości" i nadal wskazuje, że nie jest przeczytana.
pozdrawiam
Danka

W kocim raju.

Problem z pocztą. 08 Paź 2014 13:27 #304219

• Orszulkaa
  • Orszulkaa's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 4167
Dangar, w pierwszym przypadku może tak być, gdy ktoś wysłał wiadomość i potem ja skasował. Ty jej już nie zobaczysz jednak masz w mailu jako otrzymaną.
Może też być tak, że ktoś wysłał pw, potem przywołał wiadomość i zapomniał kliknąć "wyślij". Ty już otrzymałaś powiadomienie na swoją pocztę, a pw nie ma na stronie forum.

Problem z pocztą 29 Gru 2014 15:16 #323129

• olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Otrzymane dziękuję: 2900
olibabka wrote:
Mam od rana problemy z pw :( Wiadomości pojawiają się i znikają :think: Teraz też mam powiadomienie o nowej wiadomości i jej nie widzę :angry:
Poza tym dwukrotnie przywoływałam wysłaną i nie przeczytaną wiadomość, edytowałam ją aby coś dopisać po czym wysyłałam ponownie i nie zostały dokonane zmiany? :supr3: Pierwszy raz coś tak dziwnego mam?
:( Mam zupełnie nowy komputer a problemy z pocztą te same :( Chyba to jednak wina Explorera
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]

Problem z pocztą 30 Gru 2014 21:58 #323560

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
Przy niektórych wersjach IE pojawiają się problemy z wyświetlaniem wiadomości, wystarczy wtedy kliknąć na F5 (Odśwież), a wszystkie wiadomości pojawiają się.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka

Problem z pocztą 30 Gru 2014 22:04 #323563

• olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Otrzymane dziękuję: 2900
:kiss3: Działa :dance:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]

Problem z pocztą 15 Mar 2015 10:14 #349117

• hanya
  • hanya's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 3524
od wczoraj mam problem z poczta; pojawia sie kopertka, do tego napisy 'could not connect mysql' i 'database connection error 2'; w poczcie nie ma nic nowego. przegladarka google chrome. f5 nie pomoglo.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka

Problem z pocztą 15 Mar 2015 19:44 #349255

• Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Administrator
  • gg 9117859
Chyba pojawiają się braki mocy obliczeniowej i dostęp do bazy danych trochę się wydłuża.
Za tę wiadomość podziękował(a): hanya

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Wygenerowano w 0.400 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum