Jeżeli jesteś zielono zakręcony, ogród to Twoja obecna lub przyszła pasja, kochasz ludzi, zwierzęta i rośliny, masz dużą wiedzę na temat ogrodnictwa, lub, wręcz przeciwnie, jesteś "w tym temacie" zielony jak szczypiorek na wiosnę - to jest forum dla Ciebie!
Pragniemy stworzyć forum przyjazne, sympatyczne, a jednocześnie - merytoryczne.

TEMAT: Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :)

Witam serdecznie. 25 Lut 2013 19:29 #129048

  • annawu
  • annawu's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 345
  • Otrzymane dziękuję: 534
Różyczki w podziękowaniu za miłe powitanie.


0112.JPG
Pozdrawiam Ania
Zapraszam do mojego ogrodu
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Witam serdecznie. 25 Lut 2013 21:06 #129081

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Piękna :kiss3: Bardzo pasuje do działu
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/37-roze

:happy:

A hostami tutaj się pochwal:
forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/36-hosty

:happy:
Temat został zablokowany.

Witam serdecznie 26 Lut 2013 09:04 #129212

  • macia
  • macia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 227
  • Otrzymane dziękuję: 157
Witam wszystkich na forum trafiłam podczas poszukiwań czegoś na temat fuksji ale nie tylko ponieważ od sierpnia mieszkam w domu więc będę szukała tutaj inspiracji pozdrawiam :)
Pozdrawiam Marzena
Ostatnio zmieniany: 26 Lut 2013 09:11 przez macia.
Temat został zablokowany.

Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 26 Lut 2013 09:40 #129220

  • Roma
  • Roma's Avatar
Witam, nowo przybyłych Oazowiczów :bye: życzę owocnych poszukiwań i zapraszam do dyskusji a także wymiany doświadczeń.
Temat został zablokowany.

Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 26 Lut 2013 10:08 #129229

  • macia
  • macia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 227
  • Otrzymane dziękuję: 157
Bardzo dziękuję za miłe przywitanie :garden1:
Pozdrawiam Marzena
Temat został zablokowany.

Witam serdecznie. 26 Lut 2013 13:56 #129293

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Aniu, Halinko witajcie na forum. :flower1: :flower1: :flower1:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 26 Lut 2013 13:59 #129295

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Witam wszystkich nowoprzybyłych użytkowników naszego forum i zapraszam do dyskusji w poszczególnych działach forum. :wink4: :flower2:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

Witam wszystkich, 26 Lut 2013 14:02 #129299

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Witaj na forum Maryniu. :lol:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

witam 26 Lut 2013 14:02 #129300

  • Gosia
  • Gosia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa 6b
  • Posty: 1397
  • Otrzymane dziękuję: 1283
Witam serdecznie. :lol:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia
Ogrodowych pasji Gosi

Wszystkie treści wraz ze zdjęciami, ilustracjami zawarte w moich postach na stronie forumogrodniczeoaza.pl/ chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, oraz międzynarodowym prawem autorskim. Wszystkie prawa zastrzeżone. Jakikolwiek materiał zawarty w moich postach na w/w stronie nie może być wykorzystany w całości lub w części bez mojej pisemnej zgody.
Temat został zablokowany.

Witam wszystkich, 26 Lut 2013 14:53 #129312

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
I ja witam :flower1: Sporo nas łączy, imię i miasto - pochodzę z Radomia :happy:
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Temat został zablokowany.

Zapraszam baaardzo gorąco - tu się witamy :) 26 Lut 2013 15:09 #129320

  • macia
  • macia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 227
  • Otrzymane dziękuję: 157
Bardzo dziękuję Gosiu za powitanie :)
Pozdrawiam Marzena
Temat został zablokowany.

Fajne Ogrody witają Forumowiczów :) 26 Lut 2013 15:29 #129328

  • Fajne Ogrody
  • Fajne Ogrody's Avatar
Witajcie,
Witam się w imieniu bloga ogrodowego xxxxxxxxx wykasowano reklamę
:flower1: Na naszym blogu znajdziecie:
Fajne Ogrody. Architektura krajobrazu. Ogrody historyczne i nowoczesne. Porady, nowości i gadżety. Projektowanie ogrodów. Turystyka ogrodowa. Katalog blogów ogrodniczych. Sklep z gadżetami do ogrodu. Konkursy. Reportaże. Wywiady. Info dla profesjonalistów i amatorów. darmowy kurs projektowania ogrodów.

Będzie nam miło zostać członkiem Waszej społeczności. Mamy nadzieję wiele się dowiedzieć, a także podzielić naszą wiedzą i pasją! :flower2: :flower2: :flower2:
Ostatnio zmieniany: 26 Lut 2013 16:00 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Fajne Ogrody witają Forumowiczów :) 26 Lut 2013 15:48 #129330

  • markussch01
  • markussch01's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1209
  • Otrzymane dziękuję: 1262
nie śmiałbym sie pakowac :) chociaz w pieknych kaloszach bez zapukania do drzwi admina o pozwolenie reklamy
Temat został zablokowany.

Fajne Ogrody witają Forumowiczów :) 26 Lut 2013 16:02 #129333

  • Roma
  • Roma's Avatar
Witaj Fajne ogrody
Miło mi Cię powitać w Oazie.Z przykrością wykasowałam linka do Twojego bloga.Jeśli z nami zostaniesz na dłużej to po pewnym czasie z zgodą admina bedziesz mogła umieścić adres bloga w swojej stopce.Zapraszam do dyskusji i wymiany doświadczeń :bye:
Ostatnio zmieniany: 26 Lut 2013 16:38 przez Roma. Powód: uzupełniono nick
Temat został zablokowany.

Fajne Ogrody witają Forumowiczów :) 26 Lut 2013 16:12 #129338

  • Fajne Ogrody
  • Fajne Ogrody's Avatar
Hmmm, No cóż... nieco mnie zbiliście z tropu... reakcjami. Fajne Ogrody to ja, więc nie rozumiem czemu mam udawać ze tak nie jest i podawać się za laika? Nie chwytam do końca idei takiego zmykania się... Ale OK przyjmuję zasady. Na prawdę nie każdy od razu myśli o przemycaniu reklamy, to chore . Czy przyszło Ci do głowy arkussch01, że nie miałam takich intencji, po prostu się przedstawiłam wprost i przywitałam w imieniu mojego bloga, który mnie reprezentuje w świecie ogrodów. Rozumiem, że "reklamowałaby" konkurencyjne forum... Ech...
Pozdrawiam ciepło mimo wszystko ...
Temat został zablokowany.

Fajne Ogrody witają Forumowiczów :) 26 Lut 2013 16:41 #129346

  • Hiacynta
  • Hiacynta's Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • gg 9117859
  • Posty: 14123
  • Otrzymane dziękuję: 10442
Witaj Anno, skoro prowadzisz w sieci bloga, to zapewne zasady netykiety są Ci znane.

Pierwszy post z reklamą własnej strony ze sklepem to spam.
Jesli rzeczywiście chcesz uczestniczyć w forumowych dyskusjach, to zapraszam, jeśli chcesz zareklamować swój towar, też możemy ustalić zasady.
Temat został zablokowany.

Fajne Ogrody witają Forumowiczów :) 26 Lut 2013 16:53 #129348

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
My się nie zamykamy, tylko nie jesteśmy darmowym portalem ogłoszeniowym. Nawet, jak to nie były Twoje intencje, to my mamy
niestety niemiłe doświadczenia z natrętnymi "przemycaczami" reklam, więc zrozum i nas.
Jeżeli się poznamy, będziesz brała udział w dyskusjach, to wtedy jest możliwość zareklamowania bloga w specjalnie do tego
celu wyznaczonym dziale. Zdecydowanie więcej to przynosi korzyści, niż podawanie linku na wstępie :)
Pozdrawiam
Temat został zablokowany.

Fajne Ogrody witają Forumowiczów :) 26 Lut 2013 17:13 #129356

  • Fajne Ogrody
  • Fajne Ogrody's Avatar
Ale narobiłam u was zamieszania :jeez:
Ok, nie ma sprawy - napisze to już publicznie. Ale tytułem wyjaśnienia:
Ja nie podałam strony ze sklepem moi kochani, tylko do bloga ogrodowego, z którego faktycznie do niewielkiego sklepu przejść można. Jednak nie reklamuje sklepu, ja nic nie reklamuje...
zasady netykiety nie są mi w takim razie znane, a gdzie je można znaleźć?
Każdy portal, czy forum inaczej określa tę netykietę...Są także fora (służę namiarami) gdzie istnieją ograniczenia w dodawaniu linków dla świeżych użytkowników i dopiero po napisaniu kilku postów można je dodawać. Radzę dopracować forum, wtedy unikniecie takich sytuacji. Ja przyjmuje, ze skoro nie macie takich ograniczeń to nie macie z tym problemu. To proste. Więc do głowy mi nie przyjdzie że tak to odbieracie. Sama prowadzę dość duży biznesowy portal ogłoszeniowy, ale do głowy mi nie przyjdzie takie ściganie. Bez przesady. Kwestia podejścia. Pozdrawiam Wasze Forum ciepło mimo różnicy stanowisk.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Carmen, Betula
Wygenerowano w 0.441 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum