Kwiaty półpełne różowe w środku białe z widocznymi pręcikami. Nie pachnie. Kwitnie dużymi bukietami kwiatów.
Krzew do 3m. Bardzo żywotny.
Mrozoodporność: strefa 6 USDA
Ostatnio zmieniany: 26 Wrz 2016 23:00 przez Hiacynta.
Mam ją od wiosny 2013 roku, najdłużej kwitła chyba zaraz po posadzeniu, jeszcze na tymczasie.
rok 2014 był dla niej bardzo dobry, urosła i ładnie kwitła.
kwiatki malutkie ale jakże urocze
Rok 2015 to bardzo ciężki rok, kwitła ale jednocześnie ścinałam zamierające pędy, z dnia na dzień robiła się coraz cieńsza. Mniej kwiatków ale jakby pełniejsze.
widać więdnące liście i pęd do wycięcia
To co z niej zostało ciągle żyje, pączki ma nabrzmiałe i chyba chce startować w nowy sezon, oby nastąpił u niej przełom w stronę życia.