Hej jestem tutaj nowa i dopiero próbuję się odnaleźć na tym forum, więc jeżeli powtórzyłam wątek to przepraszam. Moja mama kupiła sobie ostatnio roślinkę - wydaje mi się, że jest to kordylina. Ostatnio na liściach pokazały się okrągłe dziurki widoczne na zdjęciu. Czy ktoś wie co to takiego? Obawiam się, że to wina pasożyta. Z góry dziękuję za pomoc