TEMAT: Crazy Ulki podróże dalekie i bliskie

Crazy Ulki podróże dalekie i bliskie 19 Cze 2015 15:03 #381260

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 390
No to dokładniej.
W poniedziałek po południu zaczęłyśmy babską labę. Ciasto, żarcie, żyć pełnią życia. Coś tam skończyłam robić, i zajęłyśmy się ciężką pracą - rozmowami. Oczywiście głównie różane tematy.
Najpierw zawiedzione - Markuszów tym razem nie dla nas.
Za to do samego Kurowa to już ciężko nam było dotrzeć bez ciągłych postojów.
1 już dość wesoły, posilenie się przy kawce - udkami kurczaka, a na deser ciastka.
Potem jedna szkółka, druga, jakieś żurawki wskoczyły nam do samochodu....
No dobra, telefon, że znów będziemy jechać we trzy, tym razem Beatka już nam wyjeżdża naprzeciw - punkt spotkania - 1 szkółka w Końskowoli:D:D:D Wiadomo, przy trasie najwygodniej się spotkać u Czarneckich:D:D
Tam do przewidzenia - zakupy. Spokojnie, bagażnik jeszcze ładowny.
Potem w obfitości szkółek różanych - no cóż - ja także nie mogłam się oprzeć różanym cudeńkom. Stwierdziłam, że po to mam głowę i myślenie by potem wymyślić, gdzie je posadzić. Heh taką cudotwórczynią jestem, że okazało się, iż jeszcze 1 róża by się przydała. OK, na jesień będę miała tę szansę. Nooo to bagażnik już hmm przestał byc ładowny:D:D:D tak więc kierunek - CHŁODNIK!! I to jaki był smaczny.
Tam wyładowałyśmy część zakupów:) i naszą Beacię.
Kawka i herbatka były smaczne, ale najciekawszy tradycyjnie spacer po ogrodzie. OOO no i jakimś cudem - znów kilka roślinek zdecydowało się na przejażdżkę.
Jesteśmy w pół drogi do Lublina - hmm jakoś tak spontanicznie - do Joli.
Heh tradycji stało się zadość. Tym razem wsłuchana w odkrycia Agusi - w książce jak wiadomo, o różach - gdzieś nie tam skręciłam, nawigacja zgłupiała - no .. tradycyjnie tym razem też pobłądziłam. Ostatnim razem dojechałam idealnie, tym razem musiało być po staremu.
Zamiast coś z auta ubyć - i tam przybyło. Ale ileż ciekawości zobaczyłyśmy, ile ciekawego dowiedziały się :)
No ciemnawo niebawem - jedziemy.
No tak, szybki różany rozładunek co bym rano nie woziła tego po Lublinie, odwózka Agusi, i powrót hmm no ważne że tego samego dnia.

Ale trzeba było pomyśleć o przyszłości :D:D:D zebrane różane jadalne płatki i...


Następnego dnia


Widok u mnie z okna


Gotowe do drogi


hmmmm


Może się nie przewrócą? :D:D:D


Spotkanie przy - borówce:D:D:D



Beatki wybranka i my


I ktoś mnie się pytał, czy to wszystko zmieścimy. Okazało się że nie tylko to:) jak czas pokazał. Moja odpowiedź po załadunku... jeszcze 10 doniczek by wlazło. Jakże to było prorocze ;:306 ;:306 ;:306 ;:304


Z takimi pasażerkami cała frajda podróżować


Nie da się im oprzeć, prawda?




Ale we trzy najlepiej:


Co się dziwicie? Każdemu wolno pobłądzić, mnie także. No i nie żałuję. Patrz Aga, Beatka też coś niesie:D:D







Ula, Agnieszko, no zobaczcie same. Akurat mi pasuje w miejsce, o którym Wam mówiłam ;:306 ;:306 ;:306 ;:224 ;:224 ;:224


No hmm jak to się tu wszystko zmieściło???? ha nie wlazło. Jeszcze mam coś w zanadrzu


Tę mogłam wziąć ze sobą:)


Jeszcze im mało...... :D:D:D chcą dorównać liczebnie mnie ;:224 ;:224 :;230 :;230


Do jakiej szkółki jeszcze Was podwieźć:


No kup se kup.........


EE trochę stary ten rower, jednak wolimy dalej z Tobą pojechać:D:D


Co oona tam szuka?


Eh i po co dręczyć oczy


I znów ja coś kupiłam. Ale czym się chwalić:D:D tu już dziewczyny omawiają modrzewia u Beatki


Cudna jej róża Sahara


OO tego się obawiałam. Przyjechała komisja od drucianej misy i sprawdzi jej zastosowanie:


Tak, tu jest, w tym roku obiecuję jej odmalowanie


Komisja przyjęła, kontrolę zamknęła


Od tyłu niepostrzeżenie też sprawdzone


Jakiś dziwny ten łup:D:D


I nie wstyd... tylko Was wypuścić z domu a już łopata w ruch
Ostatnio zmieniany: 19 Cze 2015 15:36 przez ulakonie.


Zielone okna z estimeble.pl

Crazy Ulki podróże dalekie i bliskie 19 Cze 2015 18:57 #381305

  • Cypryda
  • Cypryda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 620
  • Otrzymane dziękuję: 340
Zakupy niesamowite


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.335 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum