TEMAT: Na zielono !

Na zielono ! 19 Sty 2016 21:56 #426871

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Witaj, Gabrielu :)
Dziękuję :)
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Ostatnio zmieniany: 18 Kwi 2017 12:31 przez Forumowa Żabula.


Zielone okna z estimeble.pl

Na zielono ! 20 Sty 2016 07:48 #426937

  • gogi_s
  • gogi_s's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 654
  • Otrzymane dziękuję: 472
Asiu ależ pięknych sadzonek posiadasz :hearts: ja staram się ograniczać z roślinkami... ale chyba tego białego pełnego z czerwonymi żyłkami kupię (jeśli będzie dziś jeszcze), bo piękny był!!

Na zielono ! 20 Sty 2016 18:54 #427073

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
gogi_s wrote:
Asiu ależ pięknych sadzonek posiadasz :hearts: ja staram się ograniczać z roślinkami... ale chyba tego białego pełnego z czerwonymi żyłkami kupię (jeśli będzie dziś jeszcze), bo piękny był!!
Storczyk czy fiołek z żyłkami? Ja chyba znam fiołki tylko z lamówką, np Red Lantern, Magia Liubvi a z żyłkami Persian Lace i jakiś fioletowy (a fioletowe dla mnie nie istnieją)
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 20 Sty 2016 19:40 #427090

  • Gosia352
  • Gosia352's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1898
  • Otrzymane dziękuję: 3787
Asiu,ładną już kolekcję uzbierałaś :bravo:
Pozdrawiam Gosia :)

Na zielono ! 20 Sty 2016 20:35 #427118

  • gogi_s
  • gogi_s's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 654
  • Otrzymane dziękuję: 472
Asiątko, fiołek biały z czerwoną lamówką.. ależ gapa ze mnie, źle się wysłowiłam ;) niestety, nie kupiłam! stwierdziłam, że chyba nie powinnam... ale mam mały wyrzut sumienia :oops:

Na zielono ! 20 Sty 2016 22:55 #427174

  • Barakuda
  • Barakuda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 340
  • Otrzymane dziękuję: 26
Byłam w zeszłym roku na wystawie kotów i to był mój pierwszy i ostatni raz. NIGDY WIĘCEJ!!! Dostałam potem manto od znajomych hodowczyń, że nie powiedziałam, że jestem, to by mnie od zaplecza wpuściły i koty mogłabym sobie pooglądać…
NIGDY WIĘCEJ!!!
"… Tylko ubóstwo moralne może wytłumaczyć istnienie w domu miejskim okna, za którym nic nie rośnie ani nie żyje…" Karol Ciapek
Zapraszam forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/1...barakudowa-zielenina

Na zielono ! 20 Sty 2016 23:12 #427185

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3478
Było tak strasznie? Czemu... NIGDY WIĘCEJ!?? :think:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Na zielono ! 20 Sty 2016 23:54 #427205

  • Barakuda
  • Barakuda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 340
  • Otrzymane dziękuję: 26
Na Mruśkach wtedy pisałam. Tłum ludzi, w kolejce do klatek, długiej na kilometry trzeba było stać, klatki pozasłaniane… Uważam,że powinny być osobno organizowane wystawy i konkursy. Te pierwsze by pokazać zwykłym śmiertelnikom koty a te drugie by oceniało jury, zdobywać nagrody, tytuły, medale, puchary, chwałę i co tam jeszcze … Jedno z drugim kiepsko idzie w parze...
"… Tylko ubóstwo moralne może wytłumaczyć istnienie w domu miejskim okna, za którym nic nie rośnie ani nie żyje…" Karol Ciapek
Zapraszam forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/1...barakudowa-zielenina

Na zielono ! 21 Sty 2016 00:22 #427209

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Barakuda wrote:
Na Mruśkach wtedy pisałam. Tłum ludzi, w kolejce do klatek, długiej na kilometry trzeba było stać, klatki pozasłaniane… Uważam,że powinny być osobno organizowane wystawy i konkursy. Te pierwsze by pokazać zwykłym śmiertelnikom koty a te drugie by oceniało jury, zdobywać nagrody, tytuły, medale, puchary, chwałę i co tam jeszcze … Jedno z drugim kiepsko idzie w parze...
Ujęłaś to Kochana tip-top w samo sedno! Ale jestem zdziwiona, że nie tylko ja tak zauważyłam.
Znajoma ma sfinksa wystawowego i twierdzi,że furorę robi na wystawach, bo siedzi jej non-stop na ramieniu, a nie w klatce, a na obcych fuka. Oto sfinks obronny !!! Fajne to musi być a przynajmniej go widać i schizy kobita nie ma na punkcie pupila :)
Na psie wystawy też już z bólem serca nie chodzę-bilety drożyzna, za parking kasa wyśróbowana i przysięgam, są hodowcy,którzy nie pozwalają zrobić zdjęcia psu, zasłaniają jak się przymierzałam i protestowali. Never ever!
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 21 Sty 2016 12:16 #427269

  • Barakuda
  • Barakuda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 340
  • Otrzymane dziękuję: 26
Selinka wrote:
Barakuda wrote:
Na Mruśkach wtedy pisałam. Tłum ludzi, w kolejce do klatek, długiej na kilometry trzeba było stać, klatki pozasłaniane… Uważam,że powinny być osobno organizowane wystawy i konkursy. Te pierwsze by pokazać zwykłym śmiertelnikom koty a te drugie by oceniało jury, zdobywać nagrody, tytuły, medale, puchary, chwałę i co tam jeszcze … Jedno z drugim kiepsko idzie w parze...
Ujęłaś to Kochana tip-top w samo sedno! Ale jestem zdziwiona, że nie tylko ja tak zauważyłam.
Znajoma ma sfinksa wystawowego i twierdzi,że furorę robi na wystawach, bo siedzi jej non-stop na ramieniu, a nie w klatce, a na obcych fuka. Oto sfinks obronny !!! Fajne to musi być a przynajmniej go widać i schizy kobita nie ma na punkcie pupila :)
Na psie wystawy też już z bólem serca nie chodzę-bilety drożyzna, za parking kasa wyśróbowana i przysięgam, są hodowcy,którzy nie pozwalają zrobić zdjęcia psu, zasłaniają jak się przymierzałam i protestowali. Never ever!
Pamiętam jaka byłam nakręcona bo już wtedy czekałam na moich chłopców ( byli zadatkowani tylko trzeba było po kastracji odczekać). Zabrałam ze sobą mamę, ciotkę i Szkodnika… To była totalna porażka, nawet nie wyciągnęłam z torby aparatu… Potem od wystawców i organizatorów słyszałam też negatywne opinie, też byli niezadowoleni. Zbyt mało miejsca, ciasne przejścia, chamscy goście… Ja po prostu zupełnie inaczej to sobie wszytko wyobrażałam. Nie wyciągam łap do macania kotów, nie pukam w klatki, nie cmokam bo mam świadomość, że jestem tysięcznym zwiedzającym, który przechodzi koło tego zwierzaka ale chciałabym móc spokojnie przejść, zatrzymać się, popatrzeć a tam wszyscy w rzędzie miarowo przesuwającym się do przodu jak bezmyślna masa… BRRRRY...
"… Tylko ubóstwo moralne może wytłumaczyć istnienie w domu miejskim okna, za którym nic nie rośnie ani nie żyje…" Karol Ciapek
Zapraszam forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/1...barakudowa-zielenina

Na zielono ! 21 Sty 2016 20:34 #427424

  • Karra
  • Karra's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 149
  • Otrzymane dziękuję: 33
Hejka,
Dawno mnie nie było... a tu tyle się wydarzyło :)
Asia - maleństwa przepiękne!! Te listeczki pstrokate i falbaniaste - cud miód malina :D
Patent z pudełkową szklarnią to dobra rzecz - na oknie osłania od przeciągów - nie wiem czemu ale pomimo osłaniania okna poduchami i innymi wynalazkami wieje jak w tunelu - ot nasze budownictwo :/

Krolcia - kwiat jednej nocy - koleżanka ma w domu podobny tylko nie wygląda jak kaktus - tak jak u Ciebie straaaasznie długie pędy - ponad metr. Ja też mam w domu kulka "kwiatów jednej... no może nie nocy a doby" tylko większość nazywa je Grudnikami ;) Nie wiem czemu ale wszystkie mi padają zaraz po zakwitnięciu :(

Co do wystaw - nie chodzę bo wracam z nich chora - chciałabym stamtąd zabrać wszystkie to kociska ze sobą - to taka choroba... teraz zaczęła się powoli przenosić też na fiołki :D

Asiu wytarmochaj kociska do ciotki Karolki :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Selinka

Na zielono ! 21 Sty 2016 20:47 #427435

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Kara, masz obowiązek systematycznego zaglądania i już! Bo jesteś tu mile widziana :)
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 21 Sty 2016 21:01 #427445

  • Karra
  • Karra's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 149
  • Otrzymane dziękuję: 33
Tak jest! :hug:

Na zielono ! 21 Sty 2016 21:41 #427470

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3478
A co by tu wymyśleć gdyby Karra nie dotrzymała słowa?
Niech no pomyślę....
Chyba już wiem!
Otóż, najpierw potrząchniemy nią, dla upewnienia że pamięć naszła na swoje miejsce
, potem gdy potrząsanie nie zadziała, z lekka przydusimy ją ostrzegawczo, by pojęła że do nas trzeba włazić
. A jak to nie pomoże, to obsmażymy gościówkę i będzie nam ciepło.

Karra, tylko nam tu nie mdlej ze strachu!
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 21 Sty 2016 21:42 przez Forumowa Żabula.

Na zielono ! 22 Sty 2016 00:47 #427521

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Krysiu, kocham te Twoje sadystyczno-satyryczne acz skuteczne perswazje antypedagogiczne !
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 22 Sty 2016 00:51 #427523

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
To mówiłam ja, belfrzyca (obecnie niepraktykująca). :idea1: Że też ja się tyle lat męczyłam z dzieciakami bez takich metod.... :idea2:
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Ostatnio zmieniany: 22 Sty 2016 00:52 przez Selinka.

Na zielono ! 22 Sty 2016 07:39 #427527

  • Karra
  • Karra's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 149
  • Otrzymane dziękuję: 33
Kerstin2309 wrote:
A co by tu wymyśleć gdyby Karra nie dotrzymała słowa?
Niech no pomyślę....
Chyba już wiem!
Otóż, najpierw potrząchniemy nią, dla upewnienia że pamięć naszła na swoje miejsce
, potem gdy potrząsanie nie zadziała, z lekka przydusimy ją ostrzegawczo, by pojęła że do nas trzeba włazić
. A jak to nie pomoże, to obsmażymy gościówkę i będzie nam ciepło.

Karra, tylko nam tu nie mdlej ze strachu!

Krystynko, zapomniałaś o wieszaniu za kostki i biczowaniu :P
Może być jeszcze okładanie lachą :happy-old:

No ja się nie spodziewałam tutaj takich Greyowskich instynktów... Człowiek musi się mieć na baczności całe życie :idea1:
Ale z uwagi na dobro mojego ciałka postaram się Was nie zawieść :comp:

Na zielono ! 22 Sty 2016 13:09 #427572

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3478
Karra wrote:

Krystynko, zapomniałaś o wieszaniu za kostki i biczowaniu :P
Może być jeszcze okładanie lachą :happy-old:

Ale z uwagi na dobro mojego ciałka postaram się Was nie zawieść :comp:

Zabrakło ikonek biczowania i wieszania za kostki, ale okładanie lachą się znalazło. Proszę bardzo, wedle życzenia.
Jak by co, to polecam się na przyszłość, wedle złotej zasady: mówisz-masz!
No to teraz oczywiście miłego dnia życzę!
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 22 Sty 2016 13:16 przez Forumowa Żabula.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Tola, Carmen
Wygenerowano w 0.395 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum