TEMAT: Na zielono !

Na zielono ! 23 Sty 2016 22:33 #428096

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Zdjęcia nie nowe,bo teraz śnieg za oknami i Tosia w wersji short:
CAM00151.jpg


CAM00156.jpg


CAM00192.jpg


CAM00233.jpg


I łobuzica mojej Mamy, Miłka:

CAM00235.jpg


CAM00246.jpg
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA, Gosia352


Zielone okna z estimeble.pl

Na zielono ! 23 Sty 2016 22:40 #428101

  • Karra
  • Karra's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 149
  • Otrzymane dziękuję: 33
Przepiękne widoki :) :hearts:

Na zielono ! 24 Sty 2016 11:18 #428193

  • Barakuda
  • Barakuda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 340
  • Otrzymane dziękuję: 26
Ja chciałabym zobaczyć Tosię w wersji short i zapytać przy okazji czy sama jej tę wersję fundujesz czy prowadzasz do jakiegoś kociego stylisty bo ja muszę z Davosem początek zrobić tylko, że on nie da po dobroci...
"… Tylko ubóstwo moralne może wytłumaczyć istnienie w domu miejskim okna, za którym nic nie rośnie ani nie żyje…" Karol Ciapek
Zapraszam forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/1...barakudowa-zielenina

Na zielono ! 24 Sty 2016 18:31 #428327

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Barakuda wrote:
Ja chciałabym zobaczyć Tosię w wersji short i zapytać przy okazji czy sama jej tę wersję fundujesz czy prowadzasz do jakiegoś kociego stylisty bo ja muszę z Davosem początek zrobić tylko, że on nie da po dobroci...

Nie, nie, nie dla kocich przystrzyżyn ! Taką mam prywatną opinię.
Tosia w wersji short oznacza, że pogubiła futro a moim wkładem było jego wyczesanie. Wycinam jedynie sierść pod ogonkiem ze względów wiadomo jakich (choć B.A.R.F i te względy redukuje do absolutnego minimum i jestem wielką rzeczniczką żywienia BARFem).
Tosiak akurat jest po rodzicach egzotykach i dopiero po babkach ma perskie geny. W wersji krótkowłosej przypomina właśnie swoich rodziców.
Lubię czesać swoje sierściuchy, choć nie jestem w tym systematyczna. Na szczęście one nie mają nic przeciw czesaniu. Jeśli zdarzają się kołtunki-zawsze sobie z nimi radzę rozplątując palcami i grzebieniem o dość szeroko ustawionych, długich zębach. Mam wprawę w czesaniu kudłatych stworków odkąd skończyłam 10 lat (szpico/papillono -podobna kundelka i cocker spanielka amerykańska)
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 24 Sty 2016 18:49 #428332

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Tosia w mini (prawie bez podszerstka, sierść krótka, przylegająca, brak bokobrodów, okrągła główka):

PC310068.jpg


PC310070-2.jpg


PC310079.jpg
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Za tę wiadomość podziękował(a): VERA

Na zielono ! 24 Sty 2016 18:58 #428336

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Zgubiona kocia sierść znajduje się...na każdym fiołku, na każdej hoi.
:)
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 24 Sty 2016 18:59 #428337

  • wxxx-a
  • wxxx-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3467
  • Otrzymane dziękuję: 1103
Przepiękne zwierzątka :hearts: Aż się chce łapki zanurzyć w takiej sierści i wypieścić sierściuchy .
Ale takie futerka ,to potrzebują jednak pielęgnacji .Miałam dwa takie puchate koty ,to musiałam wiecznie czesać im futerko ,a one strasznie tego nie lubiły .Ręce miałam podrapane ,a efekty mizerne.
a Ty ,jak sobie radzisz ze swoim dobytkiem ? :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Selinka

Na zielono ! 24 Sty 2016 19:14 #428342

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Nowinko, nie mam pojęcia czemu, ale moje koty są niekłopotliwe pod względem czesania. Może to zasługa tego, że nigdy ich nie czeszę gwałtownie, nie szarpię, staram się nie sprawić najmniejszego bólu. Może to dlatego, że hodowcy zadbali o to, by czesanie kociakom dobrze się kojarzyło.Tosia UWIELBIA czesanie brzusia, wyciąga łapeczki, rozciąga się, natomiast do czesania plecków muszę tylko zastosować specjalny delikatny acz blokujący chwyt, bo potrafi uciec.
Fiołek odwrotnie, kurczy się jak mu brzuszek czeszę i warczy (już pisałam, ze burczy, bulgocze niezadowolony, ale na tym koniec, nie ma drapania, gryzienia), jest za to wyjątkowo cierpliwy przy rozplątywaniu kołtunków a grzbiecik można mu czesać godzinami.
Widziałam dwa razy na wystawie )kilka lat temu raz i właśnie na tej ostatniej również) w jak bezpardonowy a wręcz brutalny sposób czesane były persy ( z trzymaniem w powietrzu za tylne łapki i rzucaniem kotem aby sierść niby się napuszyła włącznie !!! )i aż mnie serce bolało, tak mi ich żal było...
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 24 Sty 2016 20:37 #428382

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Ale super puchacze!! :hearts: O boooosze, wychodze,bo nie wytrzymam!! :jeez: :club2:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Na zielono ! 24 Sty 2016 21:24 #428408

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
A ja Krysiu, chętnie oglądam Twój cały komplet 16 łapek, 4 ogonów i 8 uszek!!!
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 24 Sty 2016 22:00 #428436

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Asieńko, chodzi mi o to, że gdybym nie wylazła by ochłonąć od widoku kocich piękności, to miałabym nową miłość w postaci pokochania nowej rasy. I dlatego powiedziałam: ''wychodzę, bo nie wytrzymam'' :devil1: Przecież wiesz że kocham futrzaste i nie darowałabym sobie nie wejść choć na chwilkę, by się pogapić na łapowate piękności. :hearts:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 24 Sty 2016 22:00 przez Forumowa Żabula.

Na zielono ! 25 Sty 2016 20:31 #428706

  • Karra
  • Karra's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 149
  • Otrzymane dziękuję: 33
U mnie kocia sierść jest nie do opanowania.... jest wszedzie: na podłodze, meblach, wypoczynku, w jedzeniu, ciuchach, a naszych nosach, ustach a zwłaszcza i namiętnie lubi pojawiać się w moich oczach tuż po tym jak się pomaluję rano do pracy.... no i weź teraz wyciąga coś czego nie możesz dojrzeć a co nie daje Ci funkcjonować normalnie :/ często w robocie musze robić re-make-up
Nawet fotel w aucie i w pracy mam w kociej sierści. ... tej plagi nie da się poskromić

Na zielono ! 25 Sty 2016 21:42 #428726

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Oj, to prawda. :devil1:
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Na zielono ! 25 Sty 2016 22:58 #428768

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Karra wrote:
U mnie kocia sierść jest nie do opanowania.... jest wszedzie: na podłodze, meblach, wypoczynku, w jedzeniu, ciuchach, a naszych nosach, ustach a zwłaszcza i namiętnie lubi pojawiać się w moich oczach tuż po tym jak się pomaluję rano do pracy.... no i weź teraz wyciąga coś czego nie możesz dojrzeć a co nie daje Ci funkcjonować normalnie :/ często w robocie musze robić re-make-up
Nawet fotel w aucie i w pracy mam w kociej sierści. ... tej plagi nie da się poskromić

Ja przez ok. 4 lata nie mialam siersci w domu ( i telewizora! ). To bylo dziwne troche, ale odkad mamy koty, znow jest siersc i bywa, ze ja na to zwracam wlasnie za mala uwage-musze sie kontrolowac sila woli, by przed wyjsciem do ludzi ogarnac sie z tych kudlow...Moje psice wszystkie byly biale z odrobina czerni/brazu, teraz koty sa w wiekszej gamie barw, ale wciaz biel przewaza, a ona najbardziej rzuca sie w oczy.Nie daj Boze ubrac sie w czern.
(sorry za brak znakow-nie wiem co dopadlo komputer)
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 26 Sty 2016 19:14 #429012

  • Barakuda
  • Barakuda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 340
  • Otrzymane dziękuję: 26
Mój mąż jak rano wstaje to najpierw grzebieniem z brody kocią sierść wyczesuje a dopiero potem zęby myje i pije kawę... :devil1:
"… Tylko ubóstwo moralne może wytłumaczyć istnienie w domu miejskim okna, za którym nic nie rośnie ani nie żyje…" Karol Ciapek
Zapraszam forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/1...barakudowa-zielenina
Za tę wiadomość podziękował(a): Selinka

Na zielono ! 26 Sty 2016 21:52 #429085

  • Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 786
  • Otrzymane dziękuję: 371
Barakuda wrote:
Mój mąż jak rano wstaje to najpierw grzebieniem z brody kocią sierść wyczesuje a dopiero potem zęby myje i pije kawę... :devil1:
:happy4: :happy4: :happy4:
Wniosek jest jeden-zgolić brodę, nie golić kotów !!!!
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ

Na zielono ! 26 Sty 2016 23:55 #429144

  • PaulaPola
  • PaulaPola's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 937
  • Otrzymane dziękuję: 3389
Zaglądam Tu pierwszy raz, odrazu na ostatnią strone, tytuł mówi że 'Na zielono", a tu na FUTRZASTO :)
Nawet ładniej niż na zielono.
Boskie kocfaje :hearts:
Bedę zaglądać :)

Na zielono ! 27 Sty 2016 12:22 #429199

  • Barakuda
  • Barakuda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 340
  • Otrzymane dziękuję: 26
Selinka wrote:
Barakuda wrote:
Mój mąż jak rano wstaje to najpierw grzebieniem z brody kocią sierść wyczesuje a dopiero potem zęby myje i pije kawę... :devil1:
:happy4: :happy4: :happy4:
Wniosek jest jeden-zgolić brodę, nie golić kotów !!!!
Brody zgolić nie pozwolę, już prędzej sama rano na szczotkowanie będę wstawać!!! :evil:
"… Tylko ubóstwo moralne może wytłumaczyć istnienie w domu miejskim okna, za którym nic nie rośnie ani nie żyje…" Karol Ciapek
Zapraszam forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/1...barakudowa-zielenina


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Tola, Carmen
Wygenerowano w 0.701 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum