TEMAT: SzAlOnY PaRaPeT

SzAlOnY PaRaPeT 25 Wrz 2017 23:38 #566307

• Selinka
  • Selinka's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Otrzymane dziękuję: 264
A czemu masz problem z wpadaniem ? Dla chcącego nic trudnego... I ani mi się waż tknąć futer :happy-old: Moja Toś mi właśnie postanowiła "poukładać " ciuchy na półce w szafie a W się dziwi, czemu mam tam taki rozgardiasz-ano z powodu kota a czasem trzech. I wszystkie skore do "układania". Zaczynają od wypchnięcia na podłogę co im pod łapkami nie pasi albo w dupkę uwiera. :hearts:
Roślinom jakoś-ci dały spokój.Raz Xenia zrzuciła całą skrzynkę fiołków i to ją usatysfakcjonowało na tyle, że więcej prób nie było. Ja natomiast nie mogłam za cho...rę dojść który fiołek wyleciał z której doniczki....
Asia

"You yourself create your own reality in your thoughts and beliefs. Change your thoughts and your life will change."

Na zielono !

FILODENDRONY, FIKUSY, HOJE I FIOŁKI-SPRZEDAM, WYMIENIĘ
Ostatnio zmieniany: 25 Wrz 2017 23:39 przez Selinka.

SzAlOnY PaRaPeT 25 Wrz 2017 23:59 #566316

• Tola
  • Tola's Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane dziękuję: 2431
Ten biały nalot na kwiatach i liściach to mączniak.Występuje przy wysokich temperaturach i zbyt suchym powietrzu.
Sama zmiana miejsca pobytu nie będzie odpowiednim rozwiązaniem. Należy wypowiedzieć walkę i zastosować odpowiedni środek p/grzybowy. Proponuję topsin.
Już za chwilę pojawi się kolejny wróg fiołków i skrętników; szara pleśń. Rozwija się w warunkach obniżonych temperatur i zwiększonej wilgotności.Warto przeciwdziałać stosując profilaktykę. Dobrym rozwiązaniem jest biosept.
Za tę wiadomość podziękował(a): Carmen

Moderatorzy: Kerstin2309, Tola, Michał
Wygenerowano w 0.089 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum