TEMAT: produkcja kosmetyków

produkcja kosmetyków 20 Maj 2020 10:34 #710180

  • kortes
  • kortes's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
Czy w domowo szklarniowych warunkach da się wyhodować wystarczająco dużo roślin, żeby potem na ich bazie wyprodukować jakieś porządne kosmetyki - przynajmniej do własnego użytku :flower2: ?
Bo wiecie, te wszystkie ekologiczne środki mają swoją cenę - i to niemałą, co jest jak najbardziej zrozumiałe :bad-idea: Ale może podobne efekty da się osiągnąć we własnym zakresie :bye: ?


Zielone okna z estimeble.pl

produkcja kosmetyków 20 Maj 2020 11:15 #710184

  • newrom
  • newrom's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1342
  • Otrzymane dziękuję: 1921
Zależy co chcesz tam hodować, bo ja chcesz mieć swój olej jojoby, czy masło kakaowe to obawiam się nie nadążysz nosić opału ;)
A nagietki czy rumianki nie wymagają nawet szklarni. Ale ogórki na twarz (lub zdradziecką mordę, zależy co tam kto ma ;-) ) w szklarni urosną w ilości wystarczającej na mizerię skóry, kiszonego i pewnie coś do obiadu zostanie :>

produkcja kosmetyków 25 Maj 2020 10:41 #711150

  • kortes
  • kortes's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 2
No, bardziej mi chodziło o takie gatunki jak różne egzotyczne kwiatki, których wyciągi używane są w takich -naturalne produktach.
Ale widzę, że to bardziej marzenie ściętej głowy :flower1: było niż sensowny pomysł :bad-idea:
Usunęłam link reklamowy.
Ostatnio zmieniany: 25 Maj 2020 17:08 przez Emalia112.

produkcja kosmetyków 16 Sie 2020 15:49 #725414

  • Cara21
  • Cara21's Avatar
to zależy, bo aloes smialo to i na parapecie możesz mieć, dużo w zakresie naturalnych kosmetykó∑ podpowiedział mi dr bo ktorego chodze na medycyne estetyczną broniecki.eu/


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.234 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum