TEMAT: Boże Narodzenie- nasze pomysły i inspiracje na dekoracje świąteczne!

Boże Narodzenie- nasze pomysły i inspiracje na dekoracje świąteczne! 11 Gru 2023 15:25 #847024

  • lusinda
  • lusinda's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 413
  • Otrzymane dziękuję: 2669
Poszłam dziś do lasu. Przydały się kalosze do kolan, wyprawa ciężka ale udana, narwałam szyszek. Za kilka dni jak wyschną i się otworzą będę mogła zrobić stroiki.
Czy już przystrajacie świątecznie domy.
Pozdrawiam Ewa

"Tutaj z wyjątkową mocą zdaje się przemawiać błękit nieba, zieleń lasów i pól, srebro jezior i rzek. Tutaj śpiew ptaków brzmi szczególnie znajomo..."
św. Jan Paweł II
Za tę wiadomość podziękował(a): Mamma, jagodka27, Nimfa, ewakatarzyna


Zielone okna z estimeble.pl

Boże Narodzenie- nasze pomysły i inspiracje na dekoracje świąteczne! 11 Gru 2023 22:57 #847047

  • Babcia Ala
  • Babcia Ala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Rocznik 1964
  • Posty: 5542
  • Otrzymane dziękuję: 26107
Ja w ogóle tego nie robię, odechciało mi się, wystarczy mi "dyskoteka" na wsi. Im bardziej pstrokate i pulsujące tym "pikniejsze" :jeez: U sąsiada wyglada to tak, jakby handlował światełkami i co roku zostawało mu coś za każdym razem z innej kolekcji, od Magi do Jagi, aż zęby mi cierpną, jak patrzę w jego stronę. Hitem jest "waląca" po oczach gwiazda betlejemska ze światełek, zawsze się zastanawiam jak oni to wytrzymują.
Alicja
Ogród przy chałupie 10 km od polsko-czeskiego Cieszyna
Ostatnio zmieniany: 11 Gru 2023 23:00 przez Babcia Ala.
Za tę wiadomość podziękował(a): Malkar, bietkae, jagodka27, Nimfa, ewakatarzyna, lusinda


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: pszczelarz5
Wygenerowano w 0.299 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum