TEMAT: Prośba a właściwie błaganie o pomoc do lodzi z okolic Żar

Prośba a właściwie błaganie o pomoc do lodzi z okolic Żar 30 Mar 2015 22:14 #353977

  • ewa1953
  • ewa1953's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 783
  • Otrzymane dziękuję: 497
Kochani Oazowicze to nie mój pies /na szczęście/ ale jak wszystkie kochany Berneńczyk. kopiuję info z FB
Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniach .Pies wabi się Leon, po wewnętrznej stronie ucha ma wytatuowany numer 060M
„Byłam dzisiaj w schronisku i dostałam potwierdzenie od pracownika, że przywieziono tam mojego psa, ale z nieznanych nam czynników Leon uciekł z samochodu przy schronisku. Więc mam ogromną prośbę do osób, które mieszkają w pobliżu, lub znają osoby mieszkające w miejscowościach takich jak: LUBOMYŚL, ZŁOTNIK, MARSZÓW, KADŁUBIE, I OKOLICE ULICY ZAWISZY CZARNEGO, aby pytały się czy ktoś widział, lub przygarną mojego psa.”
Aleksandra Malinowska w: Kadłubia
Byłam dzisiaj w schronisku i dostałam potwierdzenie od pracownika, że przywieziono tam mojego psa, ale z nieznanych nam czynników Leon uciekł z samochodu przy schronisku. Więc mam ogromną prośbę do osób, które mieszkają w pobliżu, lub znają osoby mieszkające w miejscowościach takich jak: LUBOMYŚL, ZŁOTNIK, MARSZÓW, KADŁUBIE, I OKOLICE ULICY ZAWISZY CZARNEGO, aby pytały się czy ktoś widział, lub przygarną mojego psa.

Proszę miejcie oczy szeroko otwarte ,to duży czrno-biały pies.Jeśli ktokolwiek go widział bądz przygarnął proszę niech pilnie skontaktuje z właścicielem pod numerem 512 428 587.
Ostatnio zmieniany: 30 Mar 2015 22:50 przez .


Zielone okna z estimeble.pl

Prośba a właściwie błaganie o pomoc do lodzi z okolic Żar 09 Kwi 2015 18:24 #356487

  • ewa1953
  • ewa1953's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 783
  • Otrzymane dziękuję: 497
czy jest tu ktos z MIŁOWIC potrzebna pomoc.Pilne !!!! proszę o kontakt na pw lub maile bejiewa@tlen.pl./prawdopodobnie w Miłowicach jest przetrzymywany zaginiony Berneńczyk.


Zielone okna z estimeble.pl

Wygenerowano w 0.232 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum