TEMAT: kupię, przyjmę "szyszki" bukowe

kupię, przyjmę "szyszki" bukowe 25 Sie 2014 07:29 #294104

Cześć,
z miłą chęcią przygarnęłabym całkiem sporą ilość "szyszek" bukowych. Jest to temat jednak związany z roślinami, dlatego postanowiłam, że napiszę tutaj, mam nadzieję, że nie zostanie to źle odebrane. Więc moje drogie i moi drodzy od razu objaśnię do czego mi potrzebne szyszki - uwielbiam bawić się w tworzenie czegoś z niczego, szczególnie ozdób świątecznych. Teraz jest sezon na szyszki - sosnowe i modrzewiowe będę miała trochę od siebie, trochę od znajomych w okolicy, ale niestety u nas buki nie rosną (północno-zachodni kraniec mazowieckiego) dlatego pomyślałam, że może ktoś z Was ma u siebie nadmiar tych "szyszeczek". Piszę to w cudzysłowie, bo chodzi mi dokładnie o tą wierzchnią warstwę łupinki, która zasycha w kształcie kwiatka o czterech płatkach. W zamian mogę zmontować jakąś świąteczną choinkę albo bombkę na szydełku, albo szydełkowe gwiazdki na choinkę. Jeśli ktoś woli zapłatę, to mogę zapłacić. Potrzebowałabym takiej porządnej reklamówki tych szyszek. Gdyby ktoś mógł mi pomóc byłabym bardzo wdzięczna :)


Zielone okna z estimeble.pl

kupię, przyjmę "szyszki" bukowe 25 Wrz 2014 11:37 #301352

  • Iwona M
  • Iwona M's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 609
  • Otrzymane dziękuję: 2337
Co prawda to ogłoszenie jest z przed miesiąca, ale dopiero teraz je przeczytałam. W mojej okolicy drzew bukowych jest bardzo dużo. Wczoraj w drodze na działkę widziałam w Małpim Gaju sporo tych szyszeczek. Jak byłam dzieckiem to chodziło się do parku na buczki- czyli orzeszki bukowe. Jak jeszcze potrzebujesz to mogę w sobotę lub niedzielę pozbierać- oczywiście bezpłatnie, bo popieram wszelkie pasje i zainteresowania. Daj mi znać i podaj adres do wysyłki.

kupię, przyjmę "szyszki" bukowe 11 Lis 2014 13:00 #312494

długo nie zaglądałam na forum, potem napisałam do Pani wiadomość, nie wiem, czy ją Pani odczytała. Jeśli byłaby możliwość przesłania tych szyszek to byłabym naprawdę niesamowicie wdzięczna. Jak byłaby Pani na forum, to proszę o informację, czy jest to jeszcze możliwe. Z góry dziękuję :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.232 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum