TEMAT: Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię..

Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię.. 02 Kwi 2015 12:20 #354733

  • Grinka
  • Grinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 356
  • Otrzymane dziękuję: 435
Potrzebne mi ze 3 kępy trawy czy malw może komuś się za bardzo rozrosły.
Nie muszą być w tym samym gatunku mogą być różne . Mogą być też propozycje innych roślin.
Potrzebuję zrobić ,,ściankę,, zacieniającą i tylko to wpadło mi do głowy.
Pozdrawiam Małgosia.
Ostatnio zmieniany: 02 Kwi 2015 12:26 przez Grinka.


Zielone okna z estimeble.pl

Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię.. 04 Kwi 2015 11:51 #355213

  • gosiaczek1977
  • gosiaczek1977's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2148
  • Otrzymane dziękuję: 1199
Witaj. Trawy bym miała, ale tylko takie niskie ( z białą obwódką, około 50cm) . Malwy też, ale nie pełne. Jeśli jesteś zainteresowana to napisz. Mogę zrobić zdjęcia jak teraz wyglądają.
Pozdrawiam. :bye:
Gosia ze świętokrzyskiego.

Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię.. 04 Kwi 2015 23:02 #355439

  • Grinka
  • Grinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 356
  • Otrzymane dziękuję: 435
Taką trawkę mam i ja ,mi potrzebna taka 60-80cm, malwy właśnie zakupiłam pełne w trzech kolorach .
Więc bardzo dziękuje. :thanks:
Jak będę chciała obsadzić tylko malwami to się do Ciebie odezwę(napisz jeszcze ew w jakich kolorach są Twoje malwy)
Pozdrawiam
Pozdrawiam Małgosia.

Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię.. 05 Kwi 2015 18:30 #355522

  • gosiaczek1977
  • gosiaczek1977's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2148
  • Otrzymane dziękuję: 1199
Nie wiem jakie mi się porozsiewały, ale na pewno różowe, bordowe,białe, kremowe. Jeśli będziesz chciała to z określonych kolorów mogę Ci pozbierać na jesieni nasiona (wtedy sobie pozaznaczam już kolory). To wtedy sobie nawet sama je wysiejesz.
Pozdrawiam. :bye:

Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię.. 06 Kwi 2015 09:14 #355613

  • Grinka
  • Grinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 356
  • Otrzymane dziękuję: 435
Dobrze że kolorowe :) ja mam dwie stare pojedyncze ciemny i jasny róż , z tym że u mnie nawet malwy się same nie rozsieją trzeba pomagać .
Wiec jak coś , to się zgłoszę do Ciebie.
Jak mi nowe pełne zakwitną też postaram się zebrać nasionka to się będę mogła podzielić.
Pozdrawiam Małgosia.

Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię.. 06 Kwi 2015 15:43 #355694

  • gosiaczek1977
  • gosiaczek1977's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2148
  • Otrzymane dziękuję: 1199
:) O.K. w takim razie będziemy w kontakcie. Jak tylko zbiorę nasionka, to się do ciebie odezwę. A jeśli będziesz chciała sadzonki za rok to też nie ma sprawy, w tamtym roku pełno miałam sadzonek. Wyrzuciłam mnóstwo nasion i same się porozsiewały. Zrobię zdjęcia jak zakwitną i wtedy też pokaże jakie są kolory. Ale jakby co to parę sadzonek mam, przesadzę je w inne miejsce. Dużo rozdałam po rodzinie i znajomych. Jakbyś się kiedyś namyśliła to będą jak znalazł.

Ja też kupiłam w sklepie ogrodniczym malwy pełne dwa lata temu. Ale niestety nie kwitły mi jeszcze. A w tym roku to wogóle nie wiem czy coś z nich będzie.
Gosia ze świętokrzyskiego. :flower2:
Ostatnio zmieniany: 06 Kwi 2015 15:44 przez gosiaczek1977.

Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię.. 08 Kwi 2015 18:47 #356262

  • Grinka
  • Grinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 356
  • Otrzymane dziękuję: 435
Ja zamówiłam w tym roku żółtą czerwoną i różową pełną to jak tobie przez 2 lata nie kwitły to ja pewnie też nie mam na co liczyć.
Pojedynczych mam też dostać od sąsiadki ale ani ona ani ja nie wiemy jakie kolorki, może będą jakieś ciekawe:)
aaa ja potrzebuję jeszcze wrotycz może masz na zbyciu ?
Pozdrawiam Małgosia.

Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię.. 08 Kwi 2015 19:11 #356279

  • gosiaczek1977
  • gosiaczek1977's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2148
  • Otrzymane dziękuję: 1199
Nie mam niestety. Ja dopiero w tym roku ruszyłam z pracami wokół domu i sadzę, i sadzę cały czas. Zamówiłam sporo sadzonek jeszcze przed świętami,które już wsadziłam. Ale jeszcze mam u paru osób zamówione. I czekam na dostawę. Sporo swoich roślinek też mam.I właśnie je też porozsadzałam. :flower2:
Ciekawa jestem tych malw. Daj znać jak kiedy zakwitną. Ja szukałam tych zakupionych na rabacie. I nie wiem czy wogóle jeszcze je mam..... :(

Rozplenicę, malwę i w miarę wyskokie przyjmę , kupię.. 08 Kwi 2015 23:53 #356384

  • Grinka
  • Grinka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 356
  • Otrzymane dziękuję: 435
Wrotycz , rozplenicę kupię, przyjmę.


Gosiu jeśli żyją to już lada chwila powinnaś je zobaczyć i oby tak było.
Pozdrawiam Małgosia.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.333 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum