TEMAT: Piwonie, hoje, filodendrony kupię

Piwonie, hoje, filodendrony kupię 06 Lut 2019 04:54 #641143

  • Hoya
  • Hoya's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 27
  • Otrzymane dziękuję: 2
Kupię bulwy piwonii, zainteresowana jestem tez philodendronami I hojami, proszę o wszelkie informacje z cenami. Z gory dziekuje.
Szukam w przystępnej cenie: Hoya montana, H.Elliptica, H.Macrophylla Variegata-Pot of Gold, H.walliniana variegata, H.Krimson Queen, H.Calistophylla, H.Clandestina, H.lacunosa Borneo, H.l.Royal Flush, H. Meredithii, H.Thomsonii splash, H.pubicalyx Silver Splash, H.p.RHP, H.kentiana Variegata, H.incrassata albomarginata, H.incrassata variegata, H.kenejiana red corona, H.wibergiae,H.megalaster, H.hasseltii/H.sigillatis, H.c.Krinkle 8, H.c.tricolor Melanie, H.c.Argentea, H.c.SuZie, H.c.Grey Ghost, H.c.Wilbur Graves, H.c.Stardust


Zielone okna z estimeble.pl

Piwonie, hoje, filodendrony kupię 11 Kwi 2019 13:40 #652547

  • Forumowa Żabula
  • Forumowa Żabula's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8491
  • Otrzymane dziękuję: 3477
Mam na sprzedaż: filodendron xanadu, pedatum i elegans (wszystkie rosnące), hoję macrophyllę albomarginatę (1 węzeł, 2 liście, w trakcie ukorzeniania), hoję clandestinę (2 węzły, 4 liście, ukorzeniona). Reszta szczegółów na priv. :)
Dobrego dnia. Pozdrawiam.

Piwonie, hoje, filodendrony kupię 01 Cze 2019 11:00 #660268

  • Hoya
  • Hoya's Avatar
  • Offline
  • Junior Boarder
  • Posty: 27
  • Otrzymane dziękuję: 2
poproszę o podanie ceny philodendronów :)
interesuje mnie mała sadzonka 1 węzłowa, ale w razie w. gdyby nie było takiej mozliwości rozłoże w czasie zakupy :)
Szukam w przystępnej cenie: Hoya montana, H.Elliptica, H.Macrophylla Variegata-Pot of Gold, H.walliniana variegata, H.Krimson Queen, H.Calistophylla, H.Clandestina, H.lacunosa Borneo, H.l.Royal Flush, H. Meredithii, H.Thomsonii splash, H.pubicalyx Silver Splash, H.p.RHP, H.kentiana Variegata, H.incrassata albomarginata, H.incrassata variegata, H.kenejiana red corona, H.wibergiae,H.megalaster, H.hasseltii/H.sigillatis, H.c.Krinkle 8, H.c.tricolor Melanie, H.c.Argentea, H.c.SuZie, H.c.Grey Ghost, H.c.Wilbur Graves, H.c.Stardust


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.349 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum