TEMAT: Hoja kerrii albomarginata, i drobnolistkowe (retusa, mathilde) - kupię

Hoja kerrii albomarginata, i drobnolistkowe (retusa, mathilde) - kupię 29 Lip 2019 19:42 #669821

  • Curious
  • Curious's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 19
Kupię - najlepiej niewielki kawałek do ukorzenienia, nawet listek/dwa + kawałeczek pędu hoya kerrii albomarginata lub którejkolwiek inna ciapkowana/kolorowa kerrii (całą zieloną już mam).

Szukam również odmian drobno-/niewielkolistkowych, najlepiej dwubarwnych lub ciapkowanych
Ostatnio zmieniany: 29 Lip 2019 19:47 przez Curious.


Zielone okna z estimeble.pl

Hoja kerrii albomarginata, i drobnolistkowe (retusa, mathilde) - kupię 30 Lip 2019 08:21 #669869

  • kaska1ge
  • kaska1ge's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 383
  • Otrzymane dziękuję: 192
Zerknę jakie mam z tych drobnolistkowych do ucięcia. Tak na szybko to na pewno byłaby rebecca, bella, bella albomarginata, leytensis ( tę mam i ukorzeniona i taką w kubeczku już).

Hoja kerrii albomarginata, i drobnolistkowe (retusa, mathilde) - kupię 30 Lip 2019 13:01 #669896

  • Curious
  • Curious's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 19
Dziękuję za wiadomość! :)

Najbardziej mi zależy na tych kerrii, a z drobnolistkowych rebeccę i obie belle już mam, najbardziej mi zależy na odmianach biało-zielonych (czy tam jeszcze do tego np różowy, po prostu nie jednobarwne) czy splash

Hoja kerrii albomarginata, i drobnolistkowe (retusa, mathilde) - kupię 30 Lip 2019 22:58 #669990

  • kaska1ge
  • kaska1ge's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 383
  • Otrzymane dziękuję: 192
Splash na listkach jest super. U mnie niestety takie splashowe np.mathilde splash, lacunosa royal flash, są jeszcze maluchami nie do cięcia. :garden1:
Powodzenia e dalszych poszukiwaniach

Hoja kerrii albomarginata, i drobnolistkowe (retusa, mathilde) - kupię 30 Lip 2019 23:34 #669994

  • Curious
  • Curious's Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 19
kaska1ge wrote:
Splash na listkach jest super. U mnie niestety takie splashowe np.mathilde splash, lacunosa royal flash, są jeszcze maluchami nie do cięcia. :garden1:
Powodzenia e dalszych poszukiwaniach

Dziękuję Ci ślicznie że się zainteresowałaś :flower2:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.258 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum