TEMAT: Wspólny zakup nasion pomidora Pink king, sacher

Wspólny zakup nasion pomidora Pink king, sacher 24 Lip 2017 21:11 #557313

  • logitech55
  • logitech55's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 131
  • Otrzymane dziękuję: 40
Czy są chętni do wspólnego zakupu nasion pomidora Pink king, sacher
Cena za nasiono 0,60 zł pink king
Cena za nasiono 1,5 zł sacher

Koszt przesyłki nasion ode mnie listem poleconym wynosi 5,50 zł
Chętne osoby proszę o wpisywanie jaka odmiana i ile szt

Opis Pink king
Nowość Firmy Argenta Seeds nie mylić z odmianą Vp1 z Firmy Hazera!!!!!

Jest prawdziwym królem wśród odmian pomidora malinowego. Rośliny o wyjątkowym wigorze, rosną, zawiązują owoce i wykształcają kolejne grona w sposób nieprzerwany, w całej długości uprawy w długim cyklu. . Nie jest konieczne ogławianie, lub wspomaganie roślin aby podtrzymać uprawę we wzroście. Odmiana charakteryzuje się wyjątkową siłą wzrostu, z tego powodu zalecamy przykładanie dużej uwagi do działań wspomagających generatywny rozwój uprawy, uprawę na stanowiskach zmęczonych. Zalecane jest mniejsze nawożenie nawozami azotowymi, w produkcji powinna być prowadzona niezależnie od innych odmian. Rośliny szczepione powinny być prowadzone na dwa pędy, tak aby w pełni wykorzystać siłę wzrostu rośliny.

Rośliny bardzo dobrze zawiązują owoce, nawet w ekstremalnych temperaturach, nie mają tendencji do zniekształcania owoców i kocich uśmiechów.

Owoce zebrane po 4-5 w gronie, bardzo duże. Owoce są bardzo mięsiste, wyjątkowo ciężkie, odporne na transport. Owoce łatwo rozpoznać po charakterystycznym ożebrowaniu, ale także wyśmienitym smaku, typowym dla pomidorów malinowych.

Opis sacher
Pomidor o niekończącym się wzroście, o dużym wigorze wzrostu, średnio długich międzywęźlach i średniej wielkości liściach. Wczesny, przeznaczony do uprawy zarówno wiosennej jak i jesiennej w tunelach i szklarniach oraz do upraw pełno cyklicznych na wełnie mineralnej.
Owoce wyjątkowe, o szczególnie oryginalnej, czerwonoczekoladowej barwie, zebrane w grona po 5-7 szt.
Masa owoców waha się w okolicy 130-150 g. Cechą owoców jest bardzo wysoka zawartość likopenu, wysoka twardość i długa trwałość pozbiorcza. Wyjątkowy smak i aromat.


Moderatorzy: Kasionek
Wygenerowano w 0.101 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum