TEMAT: Babopielki (prawie) park.

Babopielki (prawie) park. 01 Maj 2016 19:45 #463792

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Też obejrzałam i mam podobne odczucia niedosytu. Szkoda, że Mai coraz gorzej wychodzi pokazywanie tego co jest sednem pasji ogrodniczych. :think:
Bożenko gratulacje!!! Ty byłaś wisienką na tym torcie. :flower2:


Zielone okna z estimeble.pl

Babopielki (prawie) park. 01 Maj 2016 21:04 #463833

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
Ja też przyszłam pogratulować :bravo: . Zastanawiałam się rano czy zwlec się z łóżka i pójść obejrzeć "Maję w ogrodzie". Kiedy jednak włączyłam TV, bardzo się ucieszyłam, że podjęłam słuszną decyzję :lol: . Bożenko nigdy nie wątpiłam, że masz piękny ogród, ale dopiero w programie zobaczyłam bogactwo innych roślin, które oprócz hortensji masz w ogrodzie. Jeszcze raz gratuluję :bravo: :bravo: :bravo: .

Babopielki (prawie) park. 02 Maj 2016 21:12 #464230

  • beatab
  • beatab's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 180
  • Otrzymane dziękuję: 49
Dziewczyny- żeby było jasne- ja nie krytykowałam nic z ogrodu Bożenki - bo dla mnie jest piękny - i właścicielka jak najbardziej profesjonalistka - tylko po programie Mai spodziewam się, że ukarze to co w nim najważniejsze więc hortensje- dlatego mam niedosyt -ale tak się dzieje gdy za dużo oczekujemy.
Ja wiem ile pracy kosztowało Bożenkę założenie i utrzymanie takiego ogrodu to docenią tylko pasjonaci. Bożenka to dziewczyna o gołębim sercu i za dzielenie się swoimi skarbami to powinna dostać przynjmniej Orła Białego- ile z nas zaczynało swoją hortensjową przygodę od patyków czy sadzonek od naszej Babopielki. BeataB
Ostatnio zmieniany: 02 Maj 2016 21:13 przez beatab.

Babopielki (prawie) park. 03 Maj 2016 08:45 #464351

  • IwOnagn
  • IwOnagn's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 335
  • Otrzymane dziękuję: 488
Oglądałam, cudne hortensje, no i ręka do nich, pozdrawiam :hearts:

Babopielki (prawie) park. 03 Maj 2016 09:57 #464382

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Od lata czekałam na ów odcinek , sądziłam , że musiał mi gdzieś umknąć - a tu jaka radość w momencie , gdy zwątpiłam , że go zobaczę. Bożenko , ogród piękny , pracy mnóstwo ( nawet samo okrywanie hortensji przed przymrozkami , o którym wspomniałaś) - ale zgadzam się z dziewczynami, że Maja nieco powierzchownie opowiedziała o Twojej pasji, ogromie miłości do hortensji i pracy , która wkładasz w opiekę nad roślinami.
Z mojej strony GRATULACJE.

Babopielki (prawie) park. 04 Maj 2016 11:55 #464912

  • Babopielka
  • Babopielka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Kocham hortensje
  • Posty: 647
  • Otrzymane dziękuję: 691
Witam Wszystkich po długiej przerwie.

Poczułam się wywołana do tablicy i muszę odpowiedzieć. ;)

W wielu wątkach na Oazie, rozgorzała dyskujsa na temat programu i mojego ogrodu. I jak zwykle to bywa, jednym się podoba, drugim nie.
Każdy ma prawo do własnego zdania, trzeba to uszanować.

Ja widziałam pracę ekipy "Maja w ogrodzie", od 'kuchni i wiem, ile wysiłku kosztuje nakręcenie takiego programu. Przez cały sezon ekipa jest w terenie, kosztem własnych rodzin, których nie widzą tygodniami. Ktoś zaraz powie, że to ich praca. Oczywiście, ale lekkiej pracy nie mają. Muszą też zwracać uwagę na to, że widzowie są różni i mają różne upodobania. Jednym podobają się hortensje, innym liliowce, żurawki, hosty, czy jeszcze inne roślinny. Dzięki ich pracy możemy oglądać różne ogrody, poznawać nowe rośliny i ludzi, którzy na swój sposób, upiększają ten świat.

Piękne jest to, że mamy różne pasje i różne ogrody.
Tworzymy je latami z wielką pasją. Nie robimy tego dla innych, robimy to dla siebie i to my mamy się w nich dobrze czuć. :)



Pozdrawiam Wszystkich "zielonozakręconych". - Babopielka
Pozdrawiam, Bożena
Babopielki prawie park
Hortensje Babopielki Picasa Web Album
hortensjebabopielki Blog
Za tę wiadomość podziękował(a): dala, Orszulkaa, markussch01, aptenia, beatab, hanka, Anika, zanetatacz

Babopielki (prawie) park. 04 Maj 2016 13:22 #464943

  • Elżbieta
  • Elżbieta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1126
  • Otrzymane dziękuję: 580
Witaj Bożenko :flower2: Cieszę się ,że jesteś znów z nami i mam nadzieję , że juz tak długich przerw nie będzie. Serdecznie pozdrawiam

Babopielki (prawie) park. 04 Maj 2016 14:09 #464958

  • Roma
  • Roma's Avatar
Bożenko,jak miło,że zajrzałaś :kiss3: mam nadzieję,że od czasu do czasu odezwiesz się do nas.To dzięki Twojej pasji i miłości do hortensji mam już 27 odmian :teach:
w moim ogródku i jeszcze ostatniego słowa nie powiedziałam w tym temacie :)

Babopielki (prawie) park. 04 Maj 2016 17:17 #464998

  • markussch01
  • markussch01's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1209
  • Otrzymane dziękuję: 1262
Nie daj sie sie naciągać wciąż ;) ..fajnie ze jestes bezinteresownie jak zawsze z pasją :)

Pozdrawiam Markus

Babopielki (prawie) park. 04 Maj 2016 17:32 #465001

  • aptenia
  • aptenia's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 184
  • Otrzymane dziękuję: 44
Ja też się cieszę,że jesteś, świetny program, super ogród, piękne hortensje i wspaniała gospodyni... B) :)
Pozdrawiam gorąco bożena

Babopielki (prawie) park. 08 Sty 2018 22:01 #581808

  • Wiolinka
  • Wiolinka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 310
  • Otrzymane dziękuję: 194
Również i ja podziwiam i przesyłam pozdrowienia dla gospodyni.
Może choć troszkę zdjęć z tak pięknego i ciekawego ogrodu.
Pozdrawiam
Pozdrawiam małych i dużych ogrodników,:wink2:

Moje motto życiowe ,"Wszystko jest trudne nim stanie się proste",

Babopielki (prawie) park. 08 Lut 2019 10:34 #641568

  • Aggi
  • Aggi's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 98
  • Otrzymane dziękuję: 184
Witaj Bożenko,oglądałam Twój ogród przepiękny a hortensje zabójczo piękne ,rozchorowałam się na nie w zeszłym roku będąc w pewnej małej miejscowości nad naszym morzem.Było tak urokliwie ,że w tym roku również będę tam spędzać urlop.Wiesz zastanawiałam się skąd mi się kojarzy ten twój nick i już wiem :lol: miałyśmy okazję zetknąć się na innym forum ogrodniczym ponad 10 lat temu,fajnie ,że być może będzie okazja znów poplotkować o swoich ogrodach.
Mam nadzieję ,że zaglądasz tu jeszcze,pozdrawiam ciepło :hug:

Przyszłość zaczy­na się dzi­siaj, nie jutro.
Ostatnio zmieniany: 08 Lut 2019 10:37 przez Aggi.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.387 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum